PDA

View Full Version : Garnier Fructis - Какво мислите?



nillz
11-14-2010, 12:10
Та..купих си шампоан на Гарниер против пърхот и косопад ... ама тей или иначе косата ми не спря да пада :?
Какво мислите за този шампоан ? Използвали ли сте го? Иии доволни ли сте?


Благодаря предварително.. ! :-)

LipSy
11-14-2010, 12:20
Шампоанът ми харесва, макар че вече от много отдавна си мия косата с него и вече май е свикнала и ще трябва да го сменям! Като цяло е хубав, но имам чувството, че от скоро започнаха да му развалят качеството! Поне аз така мисля!

nillz
11-14-2010, 12:22
Шампоанът ми харесва, макар че вече от много отдавна си мия косата с него и вече май е свикнала и ще трябва да го сменям! Като цяло е хубав, но имам чувството, че от скоро започнаха да му развалят качеството! Поне аз така мисля!



Иначе и на мене ми харесва шампоана..обаче се дразня и се питам защо косата ми продължава на пада :-x

ValLoveYa
11-14-2010, 13:04
Шампоанът ми харесва, макар че вече от много отдавна си мия косата с него и вече май е свикнала и ще трябва да го сменям! Като цяло е хубав, но имам чувството, че от скоро започнаха да му развалят качеството! Поне аз така мисля!



Иначе и на мене ми харесва шампоана..обаче се дразня и се питам защо косата ми продължава на пада :-x

Няма да спре да пада само от шампоана
Прави си подхранващи маски, балсами и т.н.
А може и да ти пада от сезона

MegiBoOm
11-14-2010, 13:49
Ползвала съм не точно този, а един друг на Гарниер Фруктис и въобще не бях доволна! ;хх

Cucko0
11-14-2010, 13:55
аз ползвах един на Гарниер Фруктис за чувствителна кожа на главата ..ужасен е много ми се омазняваше косата от него

dqvolcheto9
11-14-2010, 14:58
аз ползвах един на Гарниер Фруктис за чувствителна кожа на главата ..ужасен е много ми се омазняваше косата от него

+1 и вместо да ми се изчисти пърхота стана още повече :booooomb:

nillz
11-14-2010, 15:02
Ясно..начи да зарязвам тоз шампоан и да се връщам пак на Dove :)

j_adore2
11-14-2010, 16:37
Този не съм го ползвала,но имаше един за боядисана коса,той ми харесва.А също така и маските са им хубави.

LipSy
11-14-2010, 19:48
Аз съм ползвала на Dove за боядисана коса. Аз не съм боядисана, обаче шампоанът си вършеше съвсем нормална работа и бях останала много доволна от него и на скоро пак мисля, да си взема на Dove! :)

kyklichka01
11-20-2010, 17:07
Аз ползвам балсам и шампоан Garnier Fructis sleek & shine. Много съм доволна, косата ми става мека, не се оплита и мирише много приятно.

Против косопад си прави домашни маски и използвай и балсама, пък може да има ефект.

mecheeeee
11-20-2010, 17:43
Лака за коса е много хубав :)

Minerva
11-20-2010, 18:10
На мен на Гарние нещата ми харесват. За тези пари са най-доброто, което можеш да си вземеш. Обаче за косопад специално мисля, че трябват по-сериозни неща.