PDA

View Full Version : Глупости без край :X



raia338
11-14-2010, 14:19
Скъсахме заради мн тъпа причина (за глупости няма да оточнявам за да не става прекалено дълго) нито той ме потърси нито аз след това някаде 2 месеца ,но после се засякохме случайно и от тогава той започна да ме търси да се интересува от мен (а преди не го правеше почти) може би е осъзнал и за това се държеше по яко някак си ..когато ме търсеше аз отговарях нормално ,но не съм му се връзвала,опитах се да не се поддавам ако ми каже нещо по мило ,поради прсотата причина да не си помисли ,че умирам за него едва ли не и пак да започне като преди .. защото той знаеше ,че може даме контрулира защото го обичах може би повече от колкото той мене.. просто ме беше страх да си кажа каквото ми е а и др причина за да го направя е всъщност (че ние скъсахме от неговата глупост а не мисля ,че аз бях виновна) но спред него май винаги той е прав..та както и да е до тук горе долу добре,обаче започна от време на време като му пиша не ми отговаря после ,надува ми се без реална причина (в крайна сметка той какво очаква от мен при положение ,че толкова мн ми беше гадно и мъчно ,защото виждах че се разделяме защото явно не ме обича ...) и така днес за последна моя крачка предприех да му пиша ,и да го питам защо така не ми отговаря а 1-во той ме търси и какво цели с това ? но пак и не ми отговори на смс-а ..може пък да се сети след някой ден както обикновенно прари


Та това е моята тъпа история от която ми писва ,не знам как да се справя с всичко това и всяка негова малка надежда ме кара да продължавам и да продължавам да опитвам и да си мисля може би ,че накрая ще се разбереме и всичко ще свърши добре ... И главната причина поради която винаги ми беше гадно е може би ,че не знаех какво чуства към мене ..и сега дори не знам ..защото няколко дни след като скъсахме аз го попитах това а той се напрай на сардит или нз там какъв и не ми отговори каза ,че трябва да става и така ... някое съветче :)

Candice
11-14-2010, 14:28
Най-доброто, което можеш да направиш, е да не му обръщаш внимание.. Той си прави каквото иска с теб.. Ти пак продължаваш да тичаш по него.. Мм, твой ред е да се държиш гадно с него.. ;).. На приказките му не се връзвай.. Защото.. Ще вземете пак да тръгнете.. Той пак ще прави тъпи работи.. И ще те зареже... Такъв не ти трябва.. :)

Ssummerjam
11-14-2010, 15:23
Разиграва те, а ти дори не го осъзнаваш и тичаш след него. Тотален игнор. :wink: