PDA

View Full Version : любов...



aLLeyes0nME
11-14-2010, 17:44
Харесвам едно момче от доста време, но той е доста срамежлив.. не мога да спра да мисля за него..искам да го забравя, но не мога.. :( Той ми казваше, че ме харесва, а сега почти не ми обръща внимание, отбягва ме, но аз го виждам всеки ден и забелязвам, че ме гледа по такъв начин, сякаш още има чувства към мен .. Трябва ми съвет как да го забравя и как да спра да мисля за него :cry: Как да направя така, че да излезна с него сама и да направя първата крачка ако трябва ( макар че това е работа на момчетата :D ) Просто искам да съм с него .. никое друго момче не ме интересува... само той съществува за мен.. нещата вече са много сериозни и това ми е за първи път.. :( :( :( :(

Burn94
11-14-2010, 18:19
Абе вие на колко години сте ? Нещо не мога да разбера значи ти казваш че го харесваш и той те харесва обаче искаш да го забравиш, търсиш съвет как да го забравиш и в същото време съвет как да се събереш с него ?! Нещо аз ли съм тъп или не знаете какво искате ?

marcy
11-14-2010, 18:32
уточни се..

Waterpolo1997
11-14-2010, 19:03
Значи,ако искаш си с него отиваш ,при него и го целуваш.Ако искаш го забраиш го убии..ама тогава се ще мислиш за негоо,така че се самоубии :D :D

DREAM95
11-14-2010, 19:41
Ами бъди около него известно време, но
не бързай с излизането,излизайте заедно
и ще си проличи да ли има чувства към тебе или не...

aLLeyes0nME
11-14-2010, 20:47
Ами бъди около него известно време, но
не бързай с излизането,излизайте заедно
и ще си проличи да ли има чувства към тебе или не...

Леко тъп въпрос ще задам, но по какво че си проличи дали има чувства към мен

marcy
11-15-2010, 07:05
офф наистина ужасно тъп въпрос си задала миличка!Ще си проличи разбира се.Ще е само при теб,ще ти пише в скупе,ще иска да излезете пак..все някакви симптоми ще даде,че те харесва.