PDA

View Full Version : Може ли съвет :P



uFko
11-14-2010, 17:36
Та излизам с едно момиче. До сега сме излизали 4 пъти. Аз много я харесвам :D и всички ми казват, че и тя ме харесва, и си личало от километри.... Та излизаме ние, говорим си, седим един до друг на пейката в парка, гледаме се почти постоянно в очите, говорим си, смеем се, но когато се разхождаме, тя ходи до мен(в смисъл един до друг), и до там. Когато я испращам до тях, пред тях се прегръщаме и толкова. До сега не съм излизал нито веднъж сериозно с момиче, и незнам как да постъпя. Искам да й кажа колко я харесва, да я целуна, но или аз не намирам подходящия момент, или немога да го уцеля кой да е той... Тя е доста срамежлива, аз също. Мислех днес да й кажа тези неща, но като излезнахме и се разкарвахме ми вика "Оф днес ми е много тъпо", питам я "защо?", тя ми каза че утре имала контролно по философия, и трябвало да учи. Не й ги казах нещтата, щото не беше на кеф така да се каже. А не искам и да бързам, за да не осера работата.... Моля дайте съвет как да постъпя. Мерси предварително :)

ПС: На 17 съм :D

Пропуснах да кажа, че не я каня само аз да излизаме. Последните 2 пъти, тя ме вика да излизаме.

DREAM95
11-14-2010, 17:48
Следвай инстинктите си...

Salom
11-14-2010, 17:54
Не бързай!!! От личен опит ти казвам, че е противно, когато едно момче постоянно притиска момичето. Ужасно е! Изчакай...
Убедена съм, че ще усетиш момента. :)

TheLastAngel
11-14-2010, 17:59
Следващия път като излезнете я целуни за чао. Не е нужно първо да и казваш колко много я харесваш ,целувката говори много сама по себе си ;) Не мисля ,че избързваш . Време е .:)

uFko
11-14-2010, 18:03
Аз не бързам. Не искам да я изпусна, защото тя е скромна, допада ми като характер и хубава, и рядко се намират такива момичета в днешно време. Мислех днес да я целуна за чао, като ще да е само по бузата, но просто не беше на кеф, и си викам, айде следващия път :)

TheLastAngel
11-14-2010, 18:16
Ти ще усетиш когато момента е удобен, но не го отлагай много дълго ,защото тя те чака да го направиш и някой ден може да й писне.

anonymous708973
11-14-2010, 18:19
Не се туткай прекалено, защото може да те бутне в категория "Приятели". А момичетата лесно вкарваме някой вътре, но трудно изкарваме. :)

mimityy34
11-14-2010, 19:00
Действай следващия път ; ) .. Момичетата обичат да им изникват такива неща .. като например да я целунеш :-D .. да знайш много ще и хареса . Пък и щом тя те е поканила да излезете два пъти .. Действай не му мисли толкоз много :) айде Успех

Di
11-14-2010, 19:05
като се видите пак я целуни
като я изпратиш пак :)

NeRoX
11-14-2010, 19:27
Пак ли ти бе брат... И пак ли тая мадама... :D Нали ти казахме и в миналата тема. Стига отлагай! Ще станете приятели и ще изгориш. С всяко следващо излизане става все по-зле и по-зле. Станеш ли й приятел и всичко свършва. Бъди откровен. Толкова ли е трудно. Не е като да го правиш пред непознат човек. Нали си се оптуснал вече пред нея. Кажи й просто, че наистина много я харесваш. И искаш да сте нещо повече от приятели. Сподели и чувствата си. Нямаш алтернатива. Тук можем да ти дадем съвет, но няма да го направим вместо теб нали знаеш. Часовника тиктака...

Shely
11-14-2010, 19:32
Целуни я, ако изпитва нещо към теб, едва ли ще се дръпне.

DIESELvsDoDo
11-14-2010, 22:38
По начина и на говорене, по начина и на държене към теб, тя ще пакаже, че те харесва...
Просто постъпи, плавно, нежно и внимателно...прегрътка, цун по бузата, цун по устните(може първия път да е без език), после с език...и т.н. Както казвват другите, усеща се, просто действай :)

PoRcHeTaTa1
11-14-2010, 22:55
Не бързай.Остави нещатат сами да се случат ;)

Red21
11-15-2010, 12:54
:-o

NeRoX
11-15-2010, 18:58
Не бързай.Остави нещатат сами да се случат ;)
И как ще се случат сами? Когато тя ми скочи на врата ли?!

tuzaro
11-15-2010, 19:35
бaх та в лудия майна

fenastz
11-15-2010, 20:50
Атакувай крепостта.