PDA

View Full Version : Божичкоо..



DreamWTF
11-14-2010, 17:43
Здравейте.Аз нямам точно проблем,нещо малко по-различно е.Момчетата на моята възраст (14) поне тези,които познавам играят ЛоЛ по цял ден,единственото,което им е в главата е " как ще наЕБАТ нЕкоя" и т.н.Аз пък си уча,ходя на театрални уроци и школи,нямам приятелка просто не ми се занимава с лигаФщини на тея години(13-14).Таа бяхме на екскурзия скоро и 1 момиче от автобуса излезе и се напуши с трева когато спряхме за почивка.После вечерта когато всички се сабрахме в 1 стая се натряскаха и почнаха да повръщат навсякаде,а аз не пих.Освен това някви след като се напиха и се изчукаха някои ,с извинение(в другата стая ест ).Пък аз нито пия,нито се натресквам всеки път.Не казвам,че съм някъв сухар ама извинявайте на 13-14 години неосазнати говненца малки ( то и аз съм си неосазнат) да тръгнали да ми се напиват и да се напушват..И винаги като ходим на екскурзий и когато ходим някаде с приятели (компания) понеже сме доста хора ,те си говорят ,а на мен ми става гадно не за друго,ми за това че аз нито пуша,нито пия,нито сменям всяка СЕка вечер..Аз уча,излизам с приятели по кафета и обичам да патувам..Е аз искам да ви питам( По-големите ).МИСЛИТЕ ЛИ ,че да се напиваш ,да правиш секс и да се напушваш е нормално на 13-14 годипна възраст?И ако не го правиш прави ли те тва скучен сухар?

GossipGirl89
11-14-2010, 17:48
Тая тема вече е прекалено банална и изтъркана. За мене не е нормално това, което правят подрастващите в днешно време, ама пита ли ме някой? Всеки си живее живота както си прецени - в крайна сметка каквото си надробиш това ще си сърбаш после. Щом не те кефи да правиш като тях просто недей. Прави това, което те удовлетворява и толкова

cherrygloss
11-14-2010, 17:49
Аз съм на 15 и мога да ти кажа, че и аз съм така.В компанията пушат, пият и тнт, но аз не го правя и това според мен не значи, че си скучен.В живота забавното не е само да се надрусаш.Гледай си живота и да не ти пука какво мислят другите, според мен ти постъпваш правилно :)

Crazytu
11-14-2010, 18:45
Разбира се, че не е нормално, ама нали се смята за "модерно". Ти много добре правиш като не се напушваш и напиваш и за това си има време. Гледай си сега живота и не си мисли, че като не пушиш и т.н. си скучен, просто мислиш много по-правилно за разлика от твоите връстници.

Di
11-14-2010, 18:52
не е нормално,попаднал си в грешна среда

шанс

fenastz
11-14-2010, 20:58
Не е. Търпи.

bebe7o
11-14-2010, 21:16
Оффффф стига вечееееееее!!!! Какво искатееее???!!! Медали/награди/грамоти за добро държание ли?! Или като ви кажат "Еййй браво ,бе .. Много добре правиш!!" и да се почувствате като нещо повече ли какво? Не го разбирам това.. ДА и аз не съм съгласна.. ДА и аз не пия, не се напушвам, вече даже и не пуша, ОБАЧЕ не съм тръгнала да пиша теми , видите ли колко съм възмутена.. ВСЕКИ СИ ИМА ГЛАВА НА РАМЕНЕТЕ И САМ РЕШАВА КАКВО ДА ПРАВИ!!! Спрете да си мислите , че като пускате едни и същи безмислени и глупави теми ще промените нещо. 'Щото да тея лапета дето го правят са смешни, обаче и вие с постоянното си "възмущение" също почвате да ставате смешни и доста изтъркани. Престанете вече... :?

mrtn
11-15-2010, 06:59
Оффффф стига вечееееееее!!!! Какво искатееее???!!! Медали/награди/грамоти за добро държание ли?! Или като ви кажат "Еййй браво ,бе .. Много добре правиш!!" и да се почувствате като нещо повече ли какво? Не го разбирам това.. ДА и аз не съм съгласна.. ДА и аз не пия, не се напушвам, вече даже и не пуша, ОБАЧЕ не съм тръгнала да пиша теми , видите ли колко съм възмутена.. ВСЕКИ СИ ИМА ГЛАВА НА РАМЕНЕТЕ И САМ РЕШАВА КАКВО ДА ПРАВИ!!! Спрете да си мислите , че като пускате едни и същи безмислени и глупави теми ще промените нещо. 'Щото да тея лапета дето го правят са смешни, обаче и вие с постоянното си "възмущение" също почвате да ставате смешни и доста изтъркани. Престанете вече... :?
И като го написа, пичка ли си? Момчето просто си изказва мнението, в свободна държава живее, никой не съди.. пита просто дали това е нормално.
Еми приятел, това никак не е нормално. Но явно те така си правят веселото, може би след години ще се усетят, кой знае. 8-)

WaterLilly
11-15-2010, 07:52
И написа темата, за да ти кажат "браво, колко похвално, ти си велиииК!", така ли?

Поздравления, ти си нормално дете, каквото всички би трябвало да бъдат.

FlowerPower
11-15-2010, 10:37
ами аз му казвам "браво" :)
Ама да си оправяш правописа ;)

SHEsaREBELxxx
11-15-2010, 11:43
Медалче ли да ти дам за доброто държание?
Виж, нищо ново не ни казваш...темата е клише, ти гледай себе си а не тези "неосъзнати говненца малки", които още не са си изживели детството, а от рано започват да се ебат, друсат и тровят с алкохол после ще съжаляват, щото няма да могат да ги спасът кът им стане нещо от всичката тая гъзария...

ivyy
11-15-2010, 11:59
Колко като тея съм виждала. Аз не обичам дискотеки, да се напивам и на другата сутрин да не помня нищо, да пуша или да съм с различно момче всяка вечер. Не съм много по-голяма от теб (на 15) и точно като теб се цепя от компанията, ама да ти кажа честно не ми и пука особено. Не прави нещо,което не искаш. Не върви като сляп след стадото. Възхищавам се на хора като теб,които осъзнават кое е нормално за тяхната възраст и кое не.

ameli
11-15-2010, 12:53
Еми браво на тебе. Като ги знаеш защо тръгваш с тях? Сменяш компанията и тва е..

Moderatorius
11-15-2010, 17:10
"Здравейте. На 18 години съм и искам да попитам дали е нормално на тези години да не пия и да не пуша, въпреки че моите съученици го правят? Искам да кажа, че по екскурзиИ винаги се напиват и повръщат, но аз винаги съм стояла отстрани и съм си мислела колко са пропаднали. Зная, че съм велика, все пак не съм като другите, аз съм това човече, което казва "Не прави това, а прави онова", човечето, което винаги мисли по правилния начин. Също така моите приятелки се ебЯт с всеки срещнат, а аз не съм така. Кажете ми, не съм ли най-страхотното дете на света??? Мисля, че съм напълно права и съм идеална."



Така изглежда и твойта тема, да.

vagarious
11-15-2010, 17:16
"Здравейте. На 18 години съм и искам да попитам дали е нормално на тези години да не пия и да не пуша, въпреки че моите съученици го правят? Искам да кажа, че по екскурзиИ винаги се напиват и повръщат, но аз винаги съм стояла отстрани и съм си мислела колко са пропаднали. Зная, че съм велика, все пак не съм като другите, аз съм това човече, което казва "Не прави това, а прави онова", човечето, което винаги мисли по правилния начин. Също така моите приятелки се ебЯт с всеки срещнат, а аз не съм така. Кажете ми, не съм ли най-страхотното дете на света??? Мисля, че съм напълно права и съм идеална."



Така изглежда и твойта тема, да.

Бравоооос. =D> \:D/