PDA

View Full Version : Проблем !! ;/



sepp
11-14-2010, 18:15
Здравейте

На 19 години съм и имам проблем при правенето на секс. С приятелката ми сме правили веднъж секс и всичко мина както трябва долу горе. Вторият и третия път просто не стана,като тръгна да и го вкарвам и като не оцеля мястото веднага губя ерекцията ...вярно нямам никакъв опит но..

А наскоро бе същиянския гаф вкарах и го в пулоерекция и след това си излезе .... По-принцип като масторбирам дори ако спра за период от 15 секунди губя ерекция ....

Какво да правя ? ;/

HyaHyaHya
11-14-2010, 18:56
И аз имам същия проблем от време на време и не мога да си обясня от какво е...

BioX
11-14-2010, 20:25
хаха не сте готови явно още..при мен това беше като бях на 13 год може би...

DIESELvsDoDo
11-14-2010, 22:30
просто се спичате, практиката му е майката...това означава че ви пука за момичето..

anonymous708973
11-15-2010, 10:48
Ебаси логиката - Ако ви падне изведнъж, ви пука за момичето :razz:

DaNGeRousLy
11-15-2010, 11:11
^ Смятай ако падне 2 пъти подред .. :lol:

bybz
11-15-2010, 12:56
^ Смятай ако падне 2 пъти подред .. :lol:

тогава направо умират за това момиче :lol:

ПС: :? :-k :-k :-k Господи, на приятелят ми не му пука за мен, щом нямаме този ''проблем'' ! :-k :-k :-k :-k :-k :booooomb:

Red21
11-15-2010, 13:00
Здравейте

На 19 години съм и имам проблем при правенето на секс. С приятелката ми сме правили веднъж секс и всичко мина както трябва долу горе. Вторият и третия път просто не стана,като тръгна да и го вкарвам и като не оцеля мястото веднага губя ерекцията ...вярно нямам никакъв опит но..

А наскоро бе същиянския гаф вкарах и го в пулоерекция и след това си излезе .... По-принцип като масторбирам дори ако спра за период от 15 секунди губя ерекция ....

Какво да правя ? ;/

ЕМИ ся ще ти кажа какво
да правиш направи си 4екия и отивай да спиш :-D

Luci
11-15-2010, 14:53
Кво се е*авате, на вас ако ви се случи няма да ви е забавно нали ?
Иначе пробвайте с малко повече любовна игра, а може и от притеснение да се получава така, отпусни се :)

SmilezZz
11-15-2010, 19:02
Ебаси логиката - Ако ви падне изведнъж, ви пука за момичето :razz:
- Да,притесняват се за момичето и за това,че
няма да могат да доставят удоволствие на
партньорката си..
- Просто се успокой и това е..
Не се притеснявай..Както ти казаха -
"практиката му е майката"..

lovemirkoo
11-15-2010, 20:55
от притеснение е.в стремежа си да внимаваш да не се изложиш се разконцентрираш.сигурно на много момчета се случва това в началото.не трябва да се притесняваш наслаждавай се на момента.както казаха по горе малко повече любовна игра и с времето всичко ше е ок.успех :)