PDA

View Full Version : Объркана



monttitty
11-14-2010, 20:54
така ето го и моят проблем ако изобщо мога да го нарека така :д
значи аз съм на 15 и има едно момче с което доста си пишем и излязохме няколко пъти на кафе...(той е на 19) ии така преди си някакси ми намекваше че му допадам а оня ден ми пише да съм му намерила гадже да му пратя снимка на някоя фр и тн...нз супер много се обърквам така.. и друг е проблема че много мълчи попринцип и е доста сериозен и аз все се чудя какво да кажа или да измисля понеже и аз съм малко от по-мълчаливите и е много кофти...

RockstarR
11-14-2010, 22:45
хмм хмм.. според мене имаш два вариянта... или ако наистина усещаш че му хар.. ест и той на тебе др пат катт ти каже да му пратиш някоя фр за гадже.. уж на шега му прати твоя снимка.. и виж реакцията му.. винаги можеш чаровно да се измъкнеш.. кат кажеш, че си се пошегувала.. и втория ти вариянт е акоо смяташ, че не те харесва да си останете фр.. кой знае ко може да стане занапред ;) ;)

akinom
11-15-2010, 11:03
хмм хмм.. според мене имаш два вариянта... или ако наистина усещаш че му хар.. ест и той на тебе др пат катт ти каже да му пратиш някоя фр за гадже.. уж на шега му прати твоя снимка.. и виж реакцията му.. винаги можеш чаровно да се измъкнеш.. кат кажеш, че си се пошегувала.. и втория ти вариянт е акоо смяташ, че не те харесва да си останете фр.. кой знае ко може да стане занапред ;) ;)

напълно подкрепям..'
Относно, разговорите.. ами питай го защо е все така сериозен и го попитай, дали не можеш да го поотпуснеш някоя вечер да се уговорите за дискотека.. незнаааааааам :d трябва да пробваш всичко : ))
УCПEX!!.. :-)

NeZaPoznat
11-15-2010, 11:47
Тоя е баси пича :razz: :razz: :razz: да те помоли да му намериш гадже 8-) 8-) айде стига :grin: :grin: :grin: що не ми пратиш и на мен някоя твоя загоряла френдка :oops: :oops:
Не - сериозно - тоя е убитак - не ти трябва 8)

monttitty
11-15-2010, 15:34
Хах абее незнам сега иска да ходим на кино :Д:Д:Д :grin:

monttitty
11-15-2010, 15:35
а това да му пратя моя снимка определено ми хареса...не се бях сетила :D

BlackCross
11-15-2010, 16:32
А ти сети ли са да му кажеш ,че го харесваш ?

anonymous708973
11-15-2010, 17:21
а това да му пратя моя снимка определено ми хареса...не се бях сетила :D

Сериозно ли? Това е първото, което аз бих направила.
Пичът просто се чуди как да ти каже, че те харесва. Забелязала съм, че момчетата нямат навика да се занимават с някоя, ако не я харесват (или поне не често), а момичетата понякога се закачаме ей така, за поддържане на самочувствието.

Изпращаш му твоя снимка и казваш "ей тази познаваш ли я?"
Отидете на кино, НЕ на романтичен филм! Остави го той да избере. И вероятно ще те целуне в киното. Дръж физически контакт, вземете си общи пуканки :)

И пиши какво е станало, че ми е интересно :)

valdesbg
11-15-2010, 17:39
Ина.. тук ще изразя леко несъгласие с теб.

Да почна от темата на авторката :)

Това че сте мълчаливи лесно може да премине от минус в плюс. Няма да е необходимо да се чудите какво да кажете, зяа да върви срещата нормално. Вместо това... действайте. И не, нямам предвид да се налазите на площада(макар че изживяването е готино) ами просто правете неща. Вместо да си говорите толкова много. Това има много преимущества - физическия контакт го има, което пък е супер важно за която и да е любовна връзка. Както за започването така и за поддържането и. Примерно хвани го за ръка и му кажи "Хайде да отидем 'еди къде си' " или пък просто седнете на някоя пейка и гледайте в една посока(за предпочитане е хубава гледка - поляна, залез, изгрев, небе, къщичка, животни, а не някой шумен булевард), като сте се гушнали примерно.

Явно сте кинестични типове....които обичат да усещат и не толкова да говорят. Възползвайте се от това.

Къде съм несъгласен с И?на ли? Ами да НЕ ходят на кино.. Щото ще се притесняват от хората около тях и тишината, респективно че всичко ще се чуе. И другото е.. страшно отвличащо вниманието е някоя двойка да се опипват/шават/оправят в салона :)

anonymous708973
11-15-2010, 17:42
И другото е.. страшно отвличащо вниманието е някоя двойка да се опипват/шават/оправят в салона :)

въпреки че изживяването е хубаво :wink:

Попринцип и аз съм против ходенето на кино, но в случая момичето каза, че пичът я е поканил. :)

Ssummerjam
11-15-2010, 17:44
Може по този начин да се опитва да разбере дали имаш чувства. А може наистина да не изпитва нищо вече, 70/30 в полза на първото. :)

valdesbg
11-15-2010, 17:45
въпреки че изживяването е хубаво :wink:

Не знам, не разбирам :)

RockstarR
11-16-2010, 18:02
Ами да НЕ ходят на кино.. Щото ще се притесняват от хората около тях и тишината, респективно че всичко ще се чуе.

хмм..аз пък съмм с две ръце ЗА киното.. що пък не ... така де, киното си доказана класика в романтиката.. колкото до шума.. ТИШИНА и КИНО не ми се връзват в едно изречение.. искам да кажа.. преди 5 дена бях на киноо и никак не беше тихичко.. моя съветт : ДЕЙСТВАЙЙ! ;-) =; =;

AniBG
11-16-2010, 18:23
Напълно съм съгласна с PinkPan7her, подкрепям я изцяло!! :-o

monttitty
11-18-2010, 18:31
офф незнам просто е изгубил интерес според мен
сега ми пише кво правиш..и аз викам ем слушам музика и ти гледам снимките в фейсбук ;д..и той вика е хубави са как и да ги гледаш... и аз викам ем да с хубав човек как да е..
и той
да с добър приятел ;)
:х това говори достатъчно според мен

soul1199
11-18-2010, 20:18
не мисля,че нещо ще се получи м/у вас...