PDA

View Full Version : Въпрос ????



ana19
11-14-2010, 21:05
Имам 2 въпроса относно козметика, става въпрос за кола маска на триъгълника :
1. Когато ти я правят лежиш ли?
2. Кое точно е триъгълника и кое бикини зона?

xKiFlA
11-14-2010, 22:47
Няма нужда да си правиш кола маска там :?
първо е Нехигиенично
второ е неприятно :?
:-)

HexGirl
11-15-2010, 04:43
:-o :-o
А кое е хигиенично кифло да ходиш като чубака ли ?
По темата ,
не го прави сама на козметик е около 7 лв и оправят всичко а сама може и ниощ да не направиш :(

Me4encety
11-15-2010, 05:01
:-o :-o
А кое е хигиенично кифло да ходиш като чубака ли ?
По темата ,
не го прави сама на козметик е около 7 лв и оправят всичко а сама може и ниощ да не направиш :(
+1

Lorein
11-15-2010, 06:35
Ами да, лежи се. Колкото до хиегиничното - чувала съм, че ако не се прави кола маска окосмяването предпазвало до известна степен от бактерии и т.н. Но аз не мога така. Ходя редовно и ми излиза 10 лева. Поначало ходя всеки месец, понякога през месец, но междувременно сама се оправям. 8-) Иначе може би малко тъпо ще прозвучи, но триъгълника е зоната точно под пъпа, а бикини зоната мисля, че е всичко - триъгълника + точно отдолу където е.

ana19
11-15-2010, 07:49
няма да си я правя сама, точно заради това питах тези въпроси :)
а можете ли да ми препоръчате добър козметик в люлин ?

xKiFlA
11-15-2010, 09:24
:-o :-o
А кое е хигиенично кифло да ходиш като чубака ли ?
По темата ,
не го прави сама на козметик е около 7 лв и оправят всичко а сама може и ниощ да не направиш :(
ооо не
толкова си зле че ме мързи и да пиша :?

slynchoo
11-15-2010, 11:05
Няма нужда да си правиш кола маска там :?
първо е Нехигиенично
второ е неприятно :?
:-)

било нехигиенично.Брех....от ден на ден ме учудвате все повече и повече...

HexGirl
11-15-2010, 12:09
:-o :-o
А кое е хигиенично кифло да ходиш като чубака ли ?
По темата ,
не го прави сама на козметик е около 7 лв и оправят всичко а сама може и ниощ да не направиш :(
ооо не
толкова си зле че ме мързи и да пиша :?
пиши пиши обичам такива шматки като теб :)
От доста време засичам неадекватните ти постове

MegiBoOm
11-15-2010, 12:39
Нехигиенично. :razz: лелеее.....

ПП. Ами според е най-добре да ходиш на козметичка за тази работа и нещата, които казаха другите по-горе! :)

AudreyH
11-15-2010, 14:12
О боже, нехигиенично било. Много по- хигиенично е, отколкото да си обрасла като гора долу. На мен ми взима 8 лева. Лежи се и триъгълника си е баш триъгълника, а бикини зоната е всичко. През лятото ми маха всичко, но сега само триъгълника.

xKiFlA
11-15-2010, 19:25
^вие сте всичкиии мн ЗЛЕ :?
точно тва е вид защита- дето го махате вие :? :booooomb:
Обезскосмяването е НЕхигиенично и квото и да напишете знаете че е така :P

chemist9009
11-15-2010, 19:29
^вие сте всичкиии мн ЗЛЕ :?
точно тва е вид защита- дето го махате вие :? :booooomb:
Обезскосмяването е НЕхигиенично и квото и да напишете знаете че е така :P

вид защита от едноокия змей :D :D :D :lol: :lol: :razz: :razz:
и кво му е нехигиеничното???!!! :lol: :lol:

xKiFlA
11-15-2010, 21:51
^ на тъпи въпроси не отговарям.

chemist9009
11-15-2010, 21:55
^ на тъпи въпроси не отговарям.

:razz: :razz: казваш,че е нехигиенично обаче него дефинираш що е така... :razz: :razz: може би поради липсата на аргументи... :D :D

xKiFlA
11-15-2010, 21:59
^


точно тва е вид защита- дето го махате вие :? :booooomb:

chemist9009
11-15-2010, 22:01
^ на тъпи въпроси не отговарям.

:razz: :razz: казваш,че е нехигиенично обаче него дефинираш що е така... :razz: :razz: може би поради липсата на аргументи... :D :D
^


точно тва е вид защита- дето го махате вие :? :booooomb:
ето

вид защита?!?! :razz: :razz: от кво :lol: :lol: космите да не се явяват антивирусна 8-) 8-) и кво общо има защита с хигиената :lol: :lol:
правим се на умни ама нещо не се получава....

xKiFlA
11-15-2010, 22:06
^ от кога пък почна от момичета да разбираш кое е защита и кое не :razz: :?
аз съм умна без да се права на такава
чао :P

chemist9009
11-15-2010, 22:09
хах умна само може да се правиш на такава :lol: :lol: не може да го докажеш обаче 8-) 8-)
Аз разбирам от момичета от т'ва се интересувам...нали ти бях казал че имаме нещо общо... :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

хайде нали си много умничка докажи що е нехигиенично :D :D :D
няма кво да кажеш....! :lol: :lol: много бързаш да си ходиш чаоо00о :lol: :lol: 8-) 8-)

Ако беше умна щеше да обясниш що е нехигиенично според теб...с една думичка не става 8-) 8-) :razz: :razz:

xKiFlA
11-15-2010, 22:16
има един цитат в скайпа ти за мен :razz:

-umno momi4e si

тва пишеше докато не превъртя да станеш какъвто си сега. Не като преди когато ми харесваше мнн :?
няма да какво да напиша

chemist9009
11-15-2010, 22:19
има един цитат в скайпа ти за мен :razz:

-umno momi4e si

тва пишеше докато не превъртя да станеш какъвто си сега. Не като преди когато ми харесваше мнн :?
няма да какво да напиша

т'ва е минало,аз нямам връзка с т'ва време...кво ме интересува кво съм казвал преди :D :D скайпа също е минало

xKiFlA
11-15-2010, 22:29
има един цитат в скайпа ти за мен :razz:

-umno momi4e si

тва пишеше докато не превъртя да станеш какъвто си сега. Не като преди когато ми харесваше мнн :?
няма да какво да напиша

т'ва е минало,аз нямам връзка с т'ва време...кво ме интересува кво съм казвал преди :D :D

е тва доказва кой е тъп..който не помни миналото :razz: не съм аз
:?
Друго нещо..харесваше ме щото съм различна от останалите и мисля различно .....както и интересите ми към химия. Познаваше ли друго момиче 7 клас което да се интересува толкова като мен химия и то неща за за 9ти и 12ти клас ?
Сега всичко обратно което пишеш. аз не съм виновна за тва така че ако може не ме наричай тъпа.

chemist9009
11-15-2010, 22:32
има един цитат в скайпа ти за мен :razz:

-umno momi4e si

тва пишеше докато не превъртя да станеш какъвто си сега. Не като преди когато ми харесваше мнн :?
няма да какво да напиша

т'ва е минало,аз нямам връзка с т'ва време...кво ме интересува кво съм казвал преди :D :D

е тва доказва кой е тъп..който не помни миналото :razz: не съм аз
:?
Друго нещо..харесваше ме щото съм различна от останалите и мисля различно .....както и интересите ми към химия. Познаваше ли друго момиче 7 клас което да се интересува толкова като мен и то неща за за 9ти и 12ти клас ?
Сега всичко обратно което пишеш. аз не съм виновна за тва така че ако може не ме наричай тъпа.


говори по темата кво спамиш?!?!аз не съм те харесвал т'ва е било селянина от онуй забутано село дет си му забраила името!!!!
аз ти казах да се аргументираш по темата,не пиши приказки от 1001 нощ.Не че ми пука кво пишеш?!?! ама спамиш в темата на момичето... :? :? :?

xKiFlA
11-15-2010, 22:42
има един цитат в скайпа ти за мен :razz:

-umno momi4e si

тва пишеше докато не превъртя да станеш какъвто си сега. Не като преди когато ми харесваше мнн :?
няма да какво да напиша

т'ва е минало,аз нямам връзка с т'ва време...кво ме интересува кво съм казвал преди :D :D

е тва доказва кой е тъп..който не помни миналото :razz: не съм аз
:?
Друго нещо..харесваше ме щото съм различна от останалите и мисля различно .....както и интересите ми към химия. Познаваше ли друго момиче 7 клас което да се интересува толкова като мен и то неща за за 9ти и 12ти клас ?
Сега всичко обратно което пишеш. аз не съм виновна за тва така че ако може не ме наричай тъпа.


говори по темата кво спамиш?!?!аз не съм те харесвал т'ва е било селянина от онуй забутано село дет си му забраила името!!!!
аз ти казах да се аргументираш по темата,не пиши приказки от 1001 нощ.Не че ми пука кво пишеш?!?! ама спамиш в темата на момичето... :? :? :?

няма да пиша по темата вече.. аз си писах мнението по нея :?
отговори на въпроса или не пиши нищо

и що селянин....ако е така селянина ми харесваше мннннн повече от тва което си сега..каккъвто беше преди ми харесва

StolenBliss
11-15-2010, 22:44
^оо начи кифлата е имала тръпка към chemista брао брао :D а вие хубаво си се ебавате ама земете си напраете една тема 'кифла с крем брюле vs. chemist37426' и там си се забавлявайте (с интерес ще я следя) ама не да нафлудите сяка втора тема. Nigga pleasee :lol:

А по темата те повечето неща ти казаха, обаче за бикини линията според мен си е точно окосмяването около половия орган :D нали кат се облече бански и тва коет излиза от него :-o :lol: такова обеснение праснах, че ще си герой ако го схванеш 8-)

chemist9009
11-15-2010, 22:49
и що селянин....ако е така тоя селянин ми харесваше мннннн повече от тва което си сега

еми ти сама беше казала в една тема за селянина от забутаното село....дето си забравила....харесвай си селянина....!
Ако имаш нещо да пишеш пиши ЛС че не ми се спами вече :lol: :lol:

SmilezZz
11-16-2010, 07:30
Те ти казаха всичко..
Иначе всяка козметичка взема
различно..Но най-много 10лв. да
ти излезе..

kindergarden
11-16-2010, 07:35
Поредната форумна сапунка :grin: 8-) Не може ли да си оправите отношенията на лс или скайп :-o Разбирам,че имате потребност да се заядете,защото някак си и двамата сте останали разочаровани ама...не е тук мястото :D

Да добавя по заформилия се спор...наистина космите по половите органи предпазват от бактерии и замърсявания,но не е чак толкова нехигиенично да се обезкосмяваш.

по темата:И аз много се интересувам от темата,обаче ме е срам да се пльосна пред някоя козметичка да ми отстранява космите по половите органи :D Трябва да се престраша,защото е най-добрият вариант за обезкосмяване там... 8-) Само да не боли много :D

ana19
11-16-2010, 17:16
^ Аз мисля, че ще се престраша, колкото и да боли но не мога да си намеря добра козметичка, да ми препоръчате някоя в люлин ? :?

foreverr
11-16-2010, 19:36
Да, лежиш.А на втория въпрос-триъгалника ти е окосмението, което е най-отгоре във формата на триъгъник, а бикини заната май са всички косми които изобщо имаш отдолу и отгоре и навсякъде.. по интимните части.

ana19
11-17-2010, 08:29
а да ви питам окосмявaнето около цепката на задника маха ли се. и какво казвате вие когато отидете на козметик триъгълник или бикини зона или и двете?

whitebunny
11-17-2010, 08:50
а да ви питам окосмявaнето около цепката на задника маха ли се? 8-) :D и аз исках да питам същото

foreverr
11-17-2010, 09:42
а да ви питам окосмявaнето около цепката на задника маха ли се? 8-) :D и аз исках да питам същото
Mи трябва да кажеш на козметичката и тя и там ще махне, но сигурно ще вземе малко повече пари.