PDA

View Full Version : Как да скъсам с нея



Geralt
11-14-2010, 22:40
Искам да скъсам с нея защото вече не е като преди но момичето е много добро и не заслужава тъпак като мене и заради това моля за съвет какви действия да предприема без да я нараня тежко :(
не искам да плаче или нещо такова даже ме е срам в лицето и да и го кажа.....помогнете плс

TheLastAngel
11-14-2010, 22:43
Какво имаш предвид ,че не е както преди?

PoRcHeTaTa1
11-14-2010, 22:52
Дам вярно е че незаслужава тъпак като теб :? :? :? :?

RockstarR
11-14-2010, 22:53
ако както казваш нещата не са както преди, едва ли само ти усещаш това..затоа излез с нея на място където няма много хора и си поговорете, кажи и как се чувстваш и какво мислиш, попитай я дали и тя усеща така връзката ви.. предполагам, че ще те разбере.. защото няма смисъл да се измъчвате и двамата,, по-добре е да прекратите нещата преди да сте започнали да се карате за най-малкото и само да си развалите отношенията ;)

tigity
11-15-2010, 05:48
Дам вярно е че незаслужава тъпак като теб :? :? :? :?
+1

dimitar_ak
11-15-2010, 06:34
Прати ми телефона й.

jghgh
11-15-2010, 07:09
Каквото и да правиш, кажи й го в лицето. Не я късай по скайп или по телефона. Покажи последно уважение, да ти види лицето, да чуе какво мислиш и да й обясниш.

Успех.

LiRRRa
11-15-2010, 07:19
Кажи й в лицето без да увърташ, но деликатно, че вече не се чувстваш по същия начин като в началото на връзката ви и мислиш, че тя заслужава нещо по-добро.

bebe7o
11-15-2010, 07:37
Ми както се къса по принцип. Няма такъв филм "Да не я нараня, да не плаче..." Не го ли разбрахте това? Вместо да се държиш като п*тка и да овърташ по скайп,телефон и т.н. излез и си кажи каквото имаш..баси... Толкова ли е сложно?

Ssummerjam
11-15-2010, 08:01
Каквото и да правиш, кажи й го в лицето. Не я късай по скайп или по телефона. Покажи последно уважение, да ти види лицето, да чуе какво мислиш и да й обясниш.

Успех. Съгласна. :)

anonymous708973
11-15-2010, 10:24
Каквото и да правиш, кажи й го в лицето. Не я късай по скайп или по телефона. Покажи последно уважение, да ти види лицето, да чуе какво мислиш и да й обясниш.

Успех.

Така е. Ще се почуства адски обидена.

NeZaPoznat
11-15-2010, 10:28
Искам да скъсам с нея защото вече не е като преди но момичето е много добро и не заслужава тъпак като мене и заради това моля за съвет какви действия да предприема без да я нараня тежко :(
не искам да плаче или нещо такова даже ме е срам в лицето и да и го кажа.....помогнете плс


И кво сега омбре ?? Ще зарежеш готово навито маце и ще минеш пак на маструбация :lol: Умно !! Браво !! А така :-P Успех !!

п.п. Ако има друга и е по-хубава - тогава да !! 8-)

Geralt
11-15-2010, 10:31
v liceto shte e 100% noo nz vsichki ste pravi de
a picha deto kaza da i dam telefona.........
zashto? :D

puppy2
11-15-2010, 10:59
Така както гледам,ти е много весело,а моми4ето ще страда.

akinom
11-15-2010, 11:06
яко Cаше си !!..

Geralt
11-15-2010, 14:23
momicheto shte strada ako se opitvashe ot vreme navreme da nameri vreme da se vidim dori za 5 minyti!

Vilencety
11-15-2010, 14:58
много си прав, че не заслужава идиот като теб! :smt018

Red21
11-15-2010, 18:18
:-o

AniBG
11-15-2010, 18:34
...но момичето е много добро и не заслужава тъпак като мене
^^Най-добре това ѝ кажи и давай направо: "Късам с теб, но ти си много добра и не заслужаваш тъпак като мене, така че не се разстройвай, ще си намериш по-добър"! <---Е така подходи примерно, импровизирай! Но знай, че ние не обичаме да увъртате ами да го карате направо!

RoSKo0o0
11-16-2010, 16:21
Ъм...хайде не казвай вместо другите какво заслужава и какво не. Ако си решил да си педал бъди педал, но не казвай кой какво заслужава ;))

Teffo
11-17-2010, 16:43
Искам да скъсам с нея защото вече не е като преди но момичето е много добро и не заслужава тъпак като мене и заради това моля за съвет какви действия да предприема без да я нараня тежко :(
не искам да плаче или нещо такова даже ме е срам в лицето и да и го кажа.....помогнете плс


И кво сега омбре ?? Ще зарежеш готово навито маце и ще минеш пак на маструбация :lol: Умно !! Браво !! А така :-P Успех !!

п.п. Ако има друга и е по-хубава - тогава да !! 8-)


Голям си идиот.... незнам как ти го възприемаш, но момичетата не са само за секс... :X А и не е важен само външния вид...

По темата : Излезте някаде на усамотено място. Кажи, че искаш да поговорите. Кажи и какво чувстваш, разбери дали и при нея е така. Възможно е дори да оправите нещата :) Щом не искаш да се разстройва много (което ме съмнява - всяка раздяла си е тежка) кажи и го с уважение и в лицето. Гледай да не казваш "Ела, искам да поговорим. Късаме". Кажи и го деликатно. Но преди това разбери как се чувства тя.

Успех от мен :)

magita
11-17-2010, 17:23
Прав си, че не заслужава тъпак като тебе... за това по-добре да я освободиш от тъпизма си

bybz
11-17-2010, 17:36
ехх започнаха се тъпите клишета ''тя не ме заслужава'' дрън - дрън :( ами явно наистина е така, щом се измъкваш по този начин.

TheLastAngel
11-17-2010, 18:14
ехх започнаха се тъпите клишета ''тя не ме заслужава'' дрън - дрън

Ако и кажеш " ти не ме заслужаваш... Аз съм тъпак , идеот , смешник ...." (и т.н. ) ,тогава изобщо няма да помисли " Да ,точно така ! Защо си губя времето с него?!" а ще започне да се пита " Щом вината не е в мен защо ме заряза?"
Кажи си направо какво изпитваш и какво се е променило. Бъди искрен!
Всяка раздяла боли. ;)

forbiddenrose
11-18-2010, 11:26
Кажи и го в лицето напълно деликатно. Щом казваш, че тя те харесва още, напълно нормално е да и стане ужасно гадно, но времето лекува всичко .. ще и мине . Просто направи това, което ти е на сърцето! :) И не може да се каже, че си тъпак, все пак не си виновен, че вече не чувстваш същото към нея. :)

pon4i
11-18-2010, 12:20
никога не и казвай....
дай да скъсаме за малко тя така ще си помисли че не си я взимал на сериозно и ти е била просто играчка
ако искаш да скъсате просто скъсайте завинаги кажи и го в лицето без да овърташ
или просто ви трябва малко време пространство през което да не сте заедно и да си дадете равносметка

laila_94
11-18-2010, 12:40
Защо го нападате ,не мога да разбера? Та всяка връзка се изчерпва,всички се променяме,чувствата охлаждат и избледняват ;) Даже евала,че мислиш за чувствата й и това как ще го приеме.Моето мнение към темата все пак е доста нестандартно . Не би ми било приятно да ме зарежат на живо,да се разчувствам и да покажа слабост .. по-добре спри да я търсиш известно време и след това и се обади и й кажи да излезете като приятели ,по-този начин ще я съхраниш като приятел :)

bybz
11-18-2010, 14:46
:neutral:

fear4o
11-18-2010, 15:56
Братче като не искат ти да си виновен можеш да престанеш да й звъниш и да се виждаш с нея и накрая тя ще те скъса... иначе й го кажи направо.
" (Име) искам да скъсаме!" и евентуално някви причини