PDA

View Full Version : Кое е по-правилното решение?



SummerSmile
11-15-2010, 08:20
Здравейте!

От година и половина ходя с гаджето си и доскоро всичко беше наред. Живеем заедно от полувин година и сме нямали спорове, но напоследък другите като го дразнят (например майка му и баба му) и той като се изнерви и си искарва всичко на мен. Писнало ми е да се държи гадно. Навсичкото и отгоре той си е виновен, че му крещят. Имам чувството, че е недорасъл плужек. Баба му го буди...облича го, обува му чорапите, влачи го по земята да му обуе и обувките...насила го карат да ходи да се къпе...преди се къпеше всеки ден, а сега ще е късмет, ако се искъпе преди да са станали 4/5 дена, което е отвратително...зъбите спря да си мие, парфюма го забрави, че съществува, а има цяла колекция....абсолютно деградира и честно казано колкото и да го обичам не ми е приятно редовно да ми се крещи, при полужение, че аз съм винаги добра с него, нито ми е приятно да ми смърди и да лъха на развалено. По цял ден седи пред компютъра, играе WOW и не мога да го отскубна да излезем навън. Аз му казах, че според мен вече нищо не ни е останало...харесвах да излизаме навън заедно...вече не излизаме, харесвах да си говорим...е вече не си говорим кой знае колко много..., харесвах да се гушкаме...няма гушкане, харесвах неговите целувки...е вече получавам по една за лека нощ, ако пак не ми се е накрещял предварително. Направо нз дали си струва да сме заедно още. Може да го обичам, но знам, че не заслужавам това. По цял ден се грижа за него, правя каквото ме помоли, не му крещя( а яко заслужава) и накрая какво...като го помоля за нещо няма!
След около 15 дена и двамата имаме рожденни дни и искахме да си ги празнуваме заедно. Знам, че ако не съм с него няма да искам и грам да си празнуам рожденния ден и ще ми се развалят всички следващи празници, a и само веднъж ставам на 18. Всеки път си викам...ще му дам срок до рожденния ден да се поправи, но ако не се ще скъсаме и честно казано това и смятам да направя. Все си мисля, че е от възрастта, но даже и братовчедите ми от 3 годишна възраст се обличат сами и знаят как да се грижат за хигиената си...
Другото е, че наскоро се запознах с едно момче от Канада. Така де знам го от повече от година, но наскоро започнахме да си пишем по-често. Това, че гаджето ми наскоро ме игнорира ме кара да си говоря с други хора и понякога за неща, за които ми се говори, а гаджето ми не си пада по приказките напоследък.
Е това момче е на 21 години и е много сладък и забавен. Пише скечове за комедийни предавания и наистина много си го бива. Имаме много общи интереси и ни е приятно заедно. За разлика от гаджето ми той мисли по много по-зрял начин. Искаше да дойде в България...та даже и български поназнайва, но акцента рулира! :-D Предложих му лятото да дойде за известно време в България и да го разведа и да види дали наистина иска да остане. Освен смешките друга негова страст е готварството и с това и иска да се занимава. Аз лесно мога да му намеря такава работа, понеже в кръчмата клиентите само скърцат със стомаси и надигат чашките, гледайки с презение гадните сандвичи на Бургер в хладилника. Всяка вечер ми показва какви ястия е сготвил...за мен всичко с ананас, морски деликатеси, ориз и сладко кисел сос се признава. :D
Та направо нз какво да правя..обичам гаджето си, но според мен в момента той не е още доозрял за подобна връзка...може би според мен ще е да се разделим, всеки да тръгне по своята пътечка и след време ако е писано да сме заедно ще се съберем като по трезвомислещи хора испитали много повече неща от този живот. Пък и Браян (както се казва другото момче) е много мил с мен, изобщо представите му как трябва да се държиш с едно момиче са му пределно различни, а и правилни. Изобщо не се е държал грубо досега. По цял ден се шегуваме и мислим по еднакъв начин. А и за разлика от гаджето ми не ме притиска и не ми забранява неща. Аз съм бисексуална и имам нужда както от мъж така и от жена. Аз разсъждавам по следният начин: Имам само едно момче, което си е с мен и с друго момче не правя нищо докато съм с него, но при момичетата е различно...едно момче и колкото си искам момичета. Естествено преди да направя нещо винаги питам дали може и ако не ми се разреши посмъртно не го правя. За мен изневяра е когато изневериш на доверието на гаджето си. Когато той знае, че ще направиш нещо той не губи това доверие, понеже си му казал. Гаджето ми обаче не само никога не ми е имал доверие, а и не ми разрешава да съм с момичета и това някакси ме убива от вътре. За разлика от него Браян не вижда нищо лошо и мисли по моя начин. Аз съм си огнена зодия и си имам нужди. Иде ми да сграбча гаджето си и да правим луд секс, но той седи по цял ден пред компютъра с отворена уста и играе WOW...просто вече имам чувството, че той не е за мен.
Моля ви кажете ми какво да наравя? :(

3oPuTy
11-15-2010, 09:23
Хммм аз се чудя как може момиче,което дори няма 18 години да живее с приятеля си от месеци?!За мен това не е нормално,но това е друга тема ...
А приятеля ти на колко е?!
Питам,защото ми е много любопитно как може да се мисли за достатъчно голям,че да живее с момиче,а в следващото време да се държи като дете ... :?
Ама и ти не си цвете за мирисане де!Била го обичала?!Да,да!!!Ако го обичаше нямаше да го наричаш плужек :? Нито пък щеше да обясняваш из форумите почти нулевата му лична хигиена,а щеше да седнеш и да говориш с него.Щеше да му поставиш няколко условия и да видиш как ще се развият нещата.
Между другото всяко момче в началото се държи добре,а след време (рано или късно) започва да се превръща в едно такова кретенче :D Това,че тоя канадец не ти забранява нищо в момента не означава,че след време няма да го направи.Та вие в момента сте само познати и той няма как да ти забранява,каквото и да е :?
А и що все си мисля,че един канадец няма работа в България :? Ти сама казваш,че можеш да му намериш работа в КРЪЧМА (?!) :lol: Че кой нормален чужденец ще поиска да работи в кръчма,в която явно няма подходящо оборудвана кухня (все пак до сега не се е предлагало нищо друго освен готови сандвичи) ... :?
Честно казано не виждам смисъл да си със сегашния си приятел,защото явно чувствата ти почти ги няма ... С оня също нищо няма да се получи (според мен) ...

SummerSmile
11-15-2010, 10:10
Ми живея с него, понеже единственият ми друг избор е лудата ми баба, пък и така поне се виждаме. Иначето щехме да се виждаме 1 в седмицата, понеже сме различни смени.
Чувствата не са си отишли. Аз го обичам повече от всичко, но ми е писнало да правя компромиси за сметка на здравето си и нервите си. Той също ме обича, но този компютър му влияе адски зле. Като няма компютър всички викат виж ги колко са щастливи и всички много ни се радват и ние си прекарваме перфектно. Гушкаме си се, целуваме си се непрекъснато, но щом се намеси компютъра нещата стават зле. :(
За това, че го хараних така: ами съжалявам, но не виждам защо да лъжа. Поне да се засрами малко, пък и никаде не виждам да съм написала името му, че да знаете за кого говоря и кой храня. Просто нз как да го накарам да се хване в ръце.

3oPuTy
11-15-2010, 10:16
И пак не каза на колко е :-o

Между другото малко си противоречиш ... :?
"Аз му казах, че според мен вече нищо не ни е останало...харесвах да излизаме навън заедно...вече не излизаме, харесвах да си говорим...е вече не си говорим кой знае колко много..., харесвах да се гушкаме...няма гушкане, харесвах неговите целувки...е вече получавам по една за лека нощ, ако пак не ми се е накрещял предварително."

"Аз го обичам ... Той също ме обича ... Гушкаме си се, целуваме си се непрекъснато, но щом се намеси компютъра нещата стават зле."

Е да ме извиняваш,но тези два цитата са напълно противоположни ... И не само компютъра му е виновен :? Ти сама казваш в първия си пост,че и роднините му имат вина.Общо взето ако не е едното ще е другото и той постоянно се държи тъпо с теб.Е тогава,какъв е смисъла да сте заедно?!

NeZaPoznat
11-15-2010, 10:19
Значи избора е между:

1. Недорасъл плужек
2. Луда баба
3. Супер Канадец на 21 години :D

Сега - колко е супер , колко е канадец и колко е на 21 години не знам но при тази 'конкуренция' и незавидния ти интелект мисля че ще е добре да избереш канадеца 8-) така де - нека и той да види малко зор :-P

MilanowPz
11-15-2010, 12:34
Изтрии му WOW почовъркай малко в компа та го прецакай....
и скъсай с него и си хващай пича от Канада :))))))

SummerSmile
11-15-2010, 13:25
Изтрии му WOW почовъркай малко в компа та го прецакай....
и скъсай с него и си хващай пича от Канада :))))))
Хаха даваш ми добра идея за WOW. :D Не само ще замине в кофата тази игра, но и ще се погрижа да не може да я дърпа повече. :)

Red21
11-15-2010, 13:27
WoW умря а приятеля ти е тъп :grin:

FuckedUp
11-15-2010, 17:41
Зарежи го. Няма смисъл да държиш връзка с такова деграде...Съжалявам :)

mArMaLaDkA
11-15-2010, 19:58
Аз съм си огнена зодия и си имам нужди.

А, стига бе! :lol:

Теб толкова яко те сърбии... Ама толкова яко, че две не виждаш. Хем ти се курвее, хем не ти се пуска питомното. Не че толкова ти пука за приятеля ти и толкова ти се иска да си с него, просто нямаш друга алтернатива към момента. Шанс. Явно си му омръзнала/скучна си му/досадна си му/нещо от тоя род, друго обяснение нямам. Кое нормално момче ще живее С приятелката си и вместо да й обърне минимално внимание, ще се занимава с компютърни игри и то, часове наред? Плюс това, няма как да имате НОРМАЛНА и ПЪЛНОЦЕННА връзка, когато някой постоянно дава акъл и не ви оставя и за минута да се усамотите. На едно място сте ти, приятелят ти, майка му и баба му. Често, когато членовете на семейството са повече, обстановката се обтяга понякога, особено, когато семейството е съставено предимно от жени. Трудно, да не кажа невъзможно, е да има сговорчивост в едно такова семейство при положение, че ти си чуждият човек, натрапницата, която не стига, че идва като храненица в къщата, ами и изнасилва системно единственият мъж в къщата. 8-)
Колкото до прекрасния принц от Канада - възможно е и той като теб да си има приятелка, която набеждава за мърла и мрънкало и който търси разнообразие в кореспонденцията с най-различни на външен вид и по характер жени. В момента толкова силно имаш нужда от разнообразие, че който и да е, ако ще и Пешо съседа да ти направи комплимент, и си готова да зарежеш всичко и всички. Помисли си много добре дали си струва да възлагаш надежди на някакъв напълно непознат, който е идеалния, милия, чаровния и прекрасния в скайп, а на живо дали е такъв е много съмнително.

WaterLilly
11-15-2010, 20:09
Здравейте!

От година и половина ходя с гаджето си и доскоро всичко беше наред. Живеем заедно от полувин
И тук спря да заслужаваш да го дочета тоя роман.

fenastz
11-15-2010, 20:48
Зарежи това жалко подобие на човек.

TheLastAngel
11-16-2010, 12:31
Приятелят ти няма да се промени ,ако той не го поиска. Зарежи го !
Не възлагай големи надежди на Браян. Човек като него едва ли ще иска да живее в България. Пък и всеки е идеален докато не си покаже минусите. ;)

krissy7
01-01-2011, 09:36
Зарежи смръдльото , с тоя Браян много ме съмнява , че нещата ще се получат , просто отиди на квартира или нещо подобно и по натам нещата сами ще се наредят .

krissy7
01-01-2011, 09:37
ПС: WoW му е грешката , ама доколкото разбирам вече е късно