PDA

View Full Version : Нарочно ли го прави?



danger093
11-15-2010, 12:19
Здравейте, аз съм момиче на 17 години и проблема ми е следния... Имах си приятел и 1 момче си ме харесваше.. караше ме да скъсам с приятеля ми , за да бъда с него... с приятеля ми се разделихме поради друга причина и аз тръгнах с това момче но нзм какво се обърка и го зарезах.. до преди месец време ми казваше че ме обича ... до преди няколко дена и здр не си казвахме аз бях виновна за това и приятели да не останеме сега всичко се промени сдобрихме се но не сме си говорили на тази тема за преди какво се е случило ... такам това е за начало .. та той в момента ходи с моя " приятелка " , която го зареза 1 път 2 дена след като тръгнаха и сега пак са заедно вече 3ти ден.. тя не е от момичетата които се задуржат с 1 момче дълго време а мен ме е яд защото съм сигурна че това момче има още чуства към мен и иска да е с мен но го е страх.. моля ви помогнете ми и ми дайте някое съветче как да го спечеля отново... аз съм 100% сигурна че момичето с което е в момента на 2рата седмица ще го зареже познавам я прекалено добре и след това ще е мой ред да действам..

SmilezZz
11-15-2010, 13:59
Ти знаеш ли какво искаш ?
- А и откъде знаеш,че няма да се
задържат дълго време или пък,че
той все още те харесва.. ??
- Може и да си внушаваш това...
Или пък може момчето да промени
момичето..
Нищо не се знае просто..И следващия
път мисли какво имаш,но го и оцени..
Но не след като го загубиш

malkasladkaku4ka
11-16-2010, 05:29
Ми извикай го насаме и си поговори с него .. ако той усети , че наистина се разкайваш и , че искаш да си с него има шанс нещата да се получат :)

SwEeTMuFFiN
11-16-2010, 15:18
а той момче, който ако разбере че го харесваш ще тръгне да разказва. нямаш какво да губиш в такъв случеи. и действай

allekScheto
11-17-2010, 13:58
Може би наистина ще е по-добре да решиш първо какво искаш.Ако наистина имаш чувства към него отиди и си поговорете, но не направо на въпроса.Опипай почвата първо, защото той може да няма чувства вече и да харесва другото момиче.А относно нея - това, че сменя момчетата често не значи, че няма да се намери такова момче, което да грабне вниманието й и да я спечели.

everythingisrelative
11-19-2010, 19:15
еми редувайте се баси... :razz:

ZastoZatoKyrac
11-19-2010, 19:24
единственото , което разбрах от тая история е , че тоя пич е много вървежен

everythingisrelative
11-19-2010, 19:30
единственото , което разбрах от тая история е , че тоя пич е много вървежен

блазя му аз немоа забия 1 путка тоя ... нищо неправи и тия кифли с мармалад се трепад за него :razz: :razz: