PDA

View Full Version : Кошмари



tobii
11-15-2010, 12:21
Здравейте. Преди година и половина бях на July Morning с приятели. С едно момче се качихме на един спасителен пост да пушим. По едно време той слезе и аз останах сама горе. Около минута по-късно се качи един негов приятел и ме пита как се казвам. След като му отговорих той ме притискаше към себе си, целуваше ме и ми дърпаше роклята за я съблече. На поста беше прекалено тясно и ми беше трудно да направя каквото и да било. Казах му че не съм момиче за една вечер и няма да направя нищо с него. Тогава той каза "не ме интересува, сега ще отидем някъде на тъмно само двамата". Беше ме страх да изпищя защото не знаех какво ще ми направи. Не знам как, но успях да го махна от себе си и се измъкнах. От тогава съм го виждала 2 пъти и след това не мога да спя с дни. Снощи сънувах, че ме изнасилват. Знам, че е било просто кошмар, но това ме преследва и не мога да се отърва.. Ако някой е преживявал подобно нещо и иска да разкаже може да се чувства свободен да го направи.

gogo4o4o
11-15-2010, 12:35
Съд.

Red21
11-15-2010, 12:41
Не е трябвало да се съпротивляваш
просто е поискал да си поиграе :-)

tobii
11-15-2010, 12:42
1. не съм казала на родителите ми (не знам защо..просто ме беше страх)
2. той не успя да ме изнасили
3. кой ще ми повярва? след толкова време и без досказателства и свидетели..

tobii
11-15-2010, 12:43
Не е трябвало да се съпротивляваш
просто е поискал да си поиграе :-)

А ти предполагам го познаваш? И си бил/а там за да видиш това и да разбереш какво е искал?

Red21
11-15-2010, 12:44
Не е трябвало да се съпротивляваш
просто е поискал да си поиграе :-)

А ти предполагам го познаваш? И си бил/а там за да видиш това и да разбереш какво е искал?

Може би :-)

tobii
11-15-2010, 12:45
сигурна съм в това :)

Red21
11-15-2010, 12:46
Темата е ебавка :grin: :-) :D

tobii
11-15-2010, 12:48
сериозно?

Red21
11-15-2010, 12:50
И да е истина какво о4акваш :o

gogo4o4o
11-15-2010, 12:50
tobii, не му обръщай внимание на тоя недораслия. Каза, че си била там по случай Джулай Морнинг. Да не би да е бил пиян и да се е отнесъл?

tobii
11-15-2010, 12:51
и предполагам съм дебел пъпчасал тийнейджър, който няма приятели и пуска такива теми за да е интересен? Е, "може би" :)

tobii
11-15-2010, 12:52
tobii, не му обръщай внимание на тоя недораслия. Каза, че си била там по случай Джулай Морнинг. Да не би да е бил пиян и да се е отнесъл?

Точно това е, че не беше пиян. Искам да кажа че нямам как да съм сигурна, но не ми миришеше на алкохол. Вече наркотиците са друга работа.. Не знам, но ми изглеждаше доста на себе си.

Red21
11-15-2010, 12:57
tobii, не му обръщай внимание на тоя недораслия. Каза, че си била там по случай Джулай Морнинг. Да не би да е бил пиян и да се е отнесъл?

Точно това е, че не беше пиян. Искам да кажа че нямам как да съм сигурна, но не ми миришеше на алкохол. Вече наркотиците са друга работа.. Не знам, но ми изглеждаше доста на себе си.


И да съм бил какво светът е доста малък
наркотици rlzz :grin:

tobii
11-15-2010, 13:05
tobii, не му обръщай внимание на тоя недораслия. Каза, че си била там по случай Джулай Морнинг. Да не би да е бил пиян и да се е отнесъл?

Точно това е, че не беше пиян. Искам да кажа че нямам как да съм сигурна, но не ми миришеше на алкохол. Вече наркотиците са друга работа.. Не знам, но ми изглеждаше доста на себе си.


И да съм бил какво светът е доста малък
наркотици rlzz :grin:

Опитваш се да ме забъркаш ли кво? Щото нещо не ти се получава филма ;)

Red21
11-15-2010, 13:06
tobii, не му обръщай внимание на тоя недораслия. Каза, че си била там по случай Джулай Морнинг. Да не би да е бил пиян и да се е отнесъл?

Точно това е, че не беше пиян. Искам да кажа че нямам как да съм сигурна, но не ми миришеше на алкохол. Вече наркотиците са друга работа.. Не знам, но ми изглеждаше доста на себе си.


И да съм бил какво светът е доста малък
наркотици rlzz :grin:

Опитваш се да ме забъркаш ли кво? Щото нещо не ти се получава филма ;)

Нищо не правя а темата е ебавка :grin:

tobii
11-15-2010, 13:11
Как го реши това?

Red21
11-15-2010, 13:14
Как го реши това?

Сам го реших 8)

tobii
11-15-2010, 13:20
Как го реши това?

Сам го реших 8)

Изглеждаш прекалено недоразвит, за да стигаш до каквито и да било заключение само със собствения ти интелект.

Red21
11-15-2010, 13:22
Как го реши това?

Сам го реших 8)

Изглеждаш прекалено недоразвит, за да стигаш до каквито и да било заключение само със собствения ти интелект.

Така е реших го докато изнасилвах сестра си и тя ми каза :-) :P

gogo4o4o
11-15-2010, 13:57
Как го реши това?

Сам го реших 8)

Изглеждаш прекалено недоразвит, за да стигаш до каквито и да било заключение само със собствения ти интелект.

Така е реших го докато изнасилвах сестра си и тя ми каза :-) :P

Извинение към модовете, които може да решат, че следното е неподходящо.

Red21, ти си тъп та вдлъбнат. Не говорех за теб, когато казах, че може да е бил пиян.

По темата: Кажи на някого(родител, приятел) и се опитайте да заведете дело.

Red21
11-15-2010, 14:05
Как го реши това?

Сам го реших 8)

Изглеждаш прекалено недоразвит, за да стигаш до каквито и да било заключение само със собствения ти интелект.

Така е реших го докато изнасилвах сестра си и тя ми каза :-) :P

Извинение към модовете, които може да решат, че следното е неподходящо.

Red21, ти си тъп та вдлъбнат. Не говорех за теб, когато казах, че може да е бил пиян.

По темата: Кажи на някого(родител, приятел) и се опитайте да заведете дело. Ти си тъпия ве наркотици rlzzz :-)

Extremescream
11-15-2010, 16:02
Добре бе,подобни идиоти като тоя и DREAM95 толкова ли няма кой да ги банне?
А и няма за какво да се заведе дело.Не я е изнасилил,а дали наистина се е опитал е сложно за доказване.

Red21
11-15-2010, 16:09
Добре бе,подобни идиоти като тоя и DREAM95 толкова ли няма кой да ги банне?
А и няма за какво да се заведе дело.Не я е изнасилил,а дали наистина се е опитал е сложно за доказване.


Трай ве
опитал се е аз съм свидетел :-) 8)

Extremescream
11-15-2010, 16:10
Сериозно,с всеки изминал ден се стряскам все повече от това колко тъпи хора има. :shock:
Авторке,това с кошмарите е нормално,все пак това си е травмиращо преживяване.Ако наистина си уплашена,взе ми си спрей или бокс,или се запиши на някакъв курс по самозащита.Ако не друго,то поне идеята,че имаш с какво да се защитиш от нещо подобно успокоява. :)

Red21
11-15-2010, 16:12
Сериозно,с всеки изминал ден се стряскам все повече от това колко тъпи хора има. :shock:

Така си е нищо не може да направим освен едно нещо 8) :-o :-)