PDA

View Full Version : Мразя го!



anonymous682486
11-15-2010, 13:06
Здравейте!Аз съм момче на 17 г.и съм 11 клас.Искам да ви разкажа некои неща за един човек които мразя толкова много че ми идва да го смачкам :x .Тои е мои връстник заедно учим от 1 клас и сме от един и същ квартал.Тои изглежда малко дебел и е подобно като мутрите нали се сещате.Това е човек които винаги иска да е на първо място,да командва както си му е удобно и винаги гледа само за себе поне така мисля.Днеска на училище бях със него и двама приятели надоло към закусвалните по точно ходихме на закуска.После тръгнахме обратно към училището ,тои знае че му дължа 30стотинки :D и аз му ги дадох без проблем ,обаче му трябваха още 20 за да си купи цигари аз пък не му дадох и тои започна да ме удря с ръка по раменете удря ме отзад на ушите изобщо докато стигнем до уч. то се лигавеше с мен ,ама тои го праи сякаш така по шеговит начин нали знаете как праят приятелите,ударът му е тежък ама аз нищо не му прая щото знам че ще започне да се праи още по-интересен ,за да ви е по-ясно трябва да кажа че не само с мен праи така и с другите приятели.Аз му казвам да не се праи толко интересен ,тои още повевче ми се праи на тарикат :? .После в часа тои беше зад мен и веднъж му цепна по ушите и главата ама така по шеговит начин не по сериозния начин общо казано тои ме приема като шега ,а другите ми двама приятели се смеят ама и с тях праи така.И изведнъж му казах "Ти само се лигавиш с мен,не си сериозен със мен и ме използваш в училище да ти помагам" а тои се смя и ме попита "като идвам у вас да те викам да излезнем що не излизаш" а аз казах че много рядко излизам.А аз варочно не излзам с него щото го мразя.И това е много често винаги се подиграва пред другите ,към някои се отнася сериозно но към някои се праи на БОГ.Надявам се че разбрахте горе доло историята ми,вярвам че има такива хора като него и аз искам да ми отговорите сериозно как да направя така че да го излагам или да го изолирам от себе си или пък да ми кажете как да постъпя към него :-D

Gnom
11-15-2010, 13:22
Все едно описа мен само,че без удрянията и т.н.

Лично моя авер го познавам от 6 годишен и дори сега в гимназията сме в 1 клас,а преди това пак бяхме заедно от 1 до 8.Тоя така наречен индивид е 110 килограма + наглият му отвратителен характер,високомерие,да казва каквото си мисли без да се замисля за последствията и винаги иска да командва и да става по неговата е чиста доза - ИДИОТИЗЪМ + като почне да се прави,че може да набие всеки,щото естествено "познавал" хора,които щели да скочат за него. <-- :lol:

Смешна работа.И не само това - от дума няма да разбере,това мога ти кажа - трябва или да се скарате яко и накрая той да те търси сам или да го игнорираш с останалите си аверчета и познати и ще видиш как до един момент той ще стигне както моя авер - да излиза с човека,който до преди така се кажа 2 дена се караха и заплашваха - що? щото няма с кой да излиза! :razz:

И честно казано,не ми дреме. 8-)

На абсолютно никого не му пожелавам такъв идиот.Приятел,приятел ама с акъл още като на 10 годишен....ся някой ще каже - еми как тогава ти е приятел - той си мисли,че още сме НАЙ-ДОБРИ ама не е познал,излъга ме веднъж,втори път - еее писна ми от тая дебела нагла лъжлива долна СВИНЯ,която не знае дори да каже едно извинявай и поне да се опитваше да си скрие гадната физиономия,когато ме лъже в очите.

Има и положителни страни - пич МОЖЕ да е,но на моменти,а през останалото време се лигави тоест почти в 90% от случаите и това отблъсква не само мене,но и да кажем - почти 95%,които го познават,а останалите - те са като него ама поне знаят кога да станат сериозни. :?

SwEeTMuFFiN
11-15-2010, 13:23
лелеее.... имам ти проблема. :-x има една от нашия клас и тя е много бавноразвиваща (физически). няма гърди и слага там салфетки. прай са на голямата работа а е много тъпа. и веднъж нз как се сдържах да не и ударя няколко шута. тя няма никакъв мускол и я боли като натисне там. а моя мускол е голям ама мек ама ако започна няма да спра че белези ще и оснатат. ние преди бяхме фр. ама ся ... мн е тъпа направооо... а аз не съм такъв тип т.е. преди не съм се била и нямам такова намерение ама с неяя няма как. ако не се успокои ще и избия зъбите. е ние сме на 13. 8-)

Gnom
11-15-2010, 13:29
е ние сме на 13.
Отърви се докато е време.

anonymous682486
11-15-2010, 14:13
Доста си прав някои неща като това например "знаят кога да станат сериозни." точно тва понятие праи тои знае кога да се държи сериозно с мен :-D .

TheMaggie
11-15-2010, 15:38
Няма нужда да си огорчаваш живота заради ограничени и неприятни хора. Игнорирай го и да си съществува в жалкото битие по живо, по здраво. :)

fenastz
11-15-2010, 21:03
Два грешни момента

1 - не си му дал 20 ст
2 - оставил си го да ти се ебава

Jessie
11-15-2010, 21:16
ЕЙ, КЕЛЕШИ МАМИНИ !!


ОпрЪйти си праЛписа вееее! :-x :-x :-x :-x После ИлатИ да сЪ уплакфъти ! :-x :-x :-x :-x