PDA

View Full Version : Кучки



teenexes
11-15-2010, 13:53
Защо в днешно време има толкова жени/момичетата,които са кучки,а никой не си го признава.Като кучка,нямам предвид думата в буквален смисъл.Нека кучка в случая го тълкуваме ,като дума символизираща хитрост,интригатнство,ум,д за лицемерие+ЕГОИЗЪМ в различни дози.Малко или много всяка от нас проявява хитринка.Не,че мъжете днес са кротки зайчета,но жените наистина са по-опасни.Не сме ли най-вече ние тези ,които се съревновават коя ще е по-секси,тези които си завиждат много повече коя имала по-хубава коса,коя-била по-слаба,коя имала по-дълги крака...та чааак до там на коя зъбите били по-прави.
Като страничен наблюдател съм забелязала това.

Cucko0
11-15-2010, 14:00
ок права си,но къде е смисъла на темата ти :D

pritesnenaaa
11-15-2010, 14:02
смисъла е сигурно да си признаем,че сме такива....
Така е да.Няма момиче според мен,в което да няма нещо от споменатите думи.Точен пример е Ферхунде от Листопад.Само,че тя е най-висшия пример за кучка. :D

slynchoo
11-15-2010, 14:36
ок права си,но къде е смисъла на темата ти :D

мдам.. :?

ri41
11-15-2010, 14:44
аз си го признавам, че повече от всичко държа да съм най и съм в моя клас, заедно с още едно, две момичета и какво толкова, сега му е времето докато съм млада и хубава 8)

BrokenInnocence
11-15-2010, 15:38
Не са само момичетата... на всички хора ни е в кръвта да сме (или да полагаме невероятни усилия да бъдем) хитри, съревноваващи се интриганти и егоисти... законът на джунглата- най- добият печели... нормално е всеки да се бори със зъби и нокти къде съзнателно, къде не.

StolenBliss
11-15-2010, 16:34
Ба ми не се праа на светица, но мога да кажа, че аз не завиждам или поне вече не. Като бях на 12-13 ме беше яд ако някой имаше по-хубави дрехи от мен :D ама тва беше тогава. Характера ми не е такъв някво..Гледам просто аз да се харесвам, за да се чувствам по-добре, но ако видя някой по- от мен си казвам просто 'евала на мацката', за кво да завиждам ..? Няя смисъл. Един има едни плюсове, друг - други.
Тва завиждането примерно нз, за мен е от нямане нищо за правене..За да имаш време да завиждаш, начи нямаш некви проблеми на главата..Ама май се отклонявам от темата хах
Те така 8-)

fuckme
11-15-2010, 17:20
аз си го признавам, че повече от всичко държа да съм най и съм в моя клас, заедно с още едно, две момичета и какво толкова, сега му е времето докато съм млада и хубава 8)
и аз така, ам аниее сме три 8-)

xxcherry
11-15-2010, 18:17
аз си го признавам, че повече от всичко държа да съм най и съм в моя клас, заедно с още едно, две момичета и какво толкова, сега му е времето докато съм млада и хубава 8)
и аз така, ам аниее сме три 8-)

А пък ние сме 6 :-P :D

Vannesa
11-15-2010, 19:00
Трябва да знаеш кога, как и с кои хора да си кучка, и да го използваш точно когато и както трябва, иначе става...
И да, признавам си, налагало ми се е, защото просто някои хора не могат да разбират от друго. Но не ми е навик, не ми е ежедневие, не трябва, защото не всички заслужават еднакво отношение.

zoreto
11-15-2010, 19:59
затова сме хора

Greennight
11-15-2010, 20:04
Винаги е било така...не е от скоро тва...просто сте такива 8-)

FuckingFreak
11-16-2010, 08:01
Това ни е в природата. Когато например един мъж отиде на някакво събитие и среща друг мъж със същия костюм като неговия, ще се сприятелят и може би ще седнат на бара ( ако има такъв ) и ще пият заедно. Когато жена отиде на дадено събитие и срещне друга със същото облекло и двете се гледат злобно, като гладни вълци и даже може да се случи да се раздърпат. Мисля, че всяка жена иска да бъде най-красива, най-желана и прочие.

ameli
11-16-2010, 14:20
Всички са такива, не само жените. В природата ни е, все пак "Най-добрия оцелява" :P

fuckme
11-16-2010, 14:24
Винаги е било така...не е от скоро тва...просто сте такива 8-)
и вие не оставате по - назад, кочовееееееееееее!

titinkaa
11-16-2010, 16:07
Винаги жените сме готови да се трепим,било то за някоя дреболия или за мъж,или че еди коя си има като мойта блузка и никой друг няма право да има същата...

AniBG
11-16-2010, 18:03
Винаги е било така...не е от скоро тва...просто сте такива 8-)
и вие не оставате по - назад, кочовееееееееееее!
+1!!!!1 :x Жените са по-хитри, докато мъжете са по-развратни, первезни.. :lol:

Sunshin3
11-16-2010, 18:50
Стига с това разделение на жени/мъже.

И аз понякога се държа като кучка. Всички го правим.

MegiBoOm
11-16-2010, 18:56
Винаги е било така...не е от скоро тва...просто сте такива 8-)
и вие не оставате по - назад, кочовееееееееееее!
+1!!!!1 :x Жените са по-хитри, докато мъжете са по-развратни, первезни.. :lol:

smiirnoff
11-16-2010, 19:18
Ми жените са Пучки всъщност - м/у путки и кучки ... т'ва е :Д

foreverr
11-16-2010, 19:27
Колкото и да го отричаме,ни е в природата. :)
+ 1 Даже бих казала, че всички жени са малко или много кучки, колкото и да звучи банално.Просто някои не приличат на кучки, по простата причина, че са по стеснителни и срамежливи, но вътре в тях пак си живее така наречената "кучка", дори и в малък процент да е , то тя винаги съществува... Ако ме разбрахте де, малко странно обясних...

ThisIsMe
11-16-2010, 21:12
Стига с това разделение на жени/мъже.

И аз понякога се държа като кучка. Всички го правим.

Това не е разделение!Това са характеристики,които всяка от нас притежава.За съжаление сме дребнави,завистливи една към друга и какво ли още не.Пример:
Абитуриентският бал.
Защо момичетата непрекъснато се оглеждат една вдруга и се обсъждат кой как изглеждал и къде са му кусурите,а момчетата гледат да се съберат компанията ,да направят купон,да пият някоя бира или напитка и не ги интересува чак толкова.
Друг пример:
Минават по коридорите фешънки със странни прически.Знаете ли какво следва???
Коментари,разбира се :)
Такива от рода на:
На коя прическата е най-хубава,на коя облеклото е по-готино,на коя лицето е по-чисто.Момчетата не са така.Те не се коментират до толкова за външния вид.Важното е просто да си направят купона без да обръщат внимание на дребни неща,като нас.

chemist9009
11-16-2010, 22:44
спомням си за кучки и толкова случки :D :D

kaRamella
11-17-2010, 12:19
Аз Съм Кучка :lol:

koni
11-17-2010, 18:04
Затова и има понятие мъжко момиче. Но колко отговарят на него. За останалите е ясно- кучки.