PDA

View Full Version : Изпитание



spopi
11-15-2010, 14:06
Имам приятел и той в последно време се държи студено и това ме убива почва да говори за секс и това ме притеснява.Казва че ме обича хаххах :D но не вярвам знам че за това трябва време и да го изпиташ.Обаче искам да ми предложите изпитание смисъл такъв по някакъв начин да разбера поне дали ме харесва как му се вика. Мислех да не влизам в скаипа 2-3 дни да видя дали ще се сети поне 1 смс да пише ако може и други предложения.Да най-малкото но в последно време и най-малкото ми дава надежда. :)

anonymous708973
11-15-2010, 17:23
И един смс ще те убеди да правиш секс с него ли?

Salom
11-15-2010, 17:27
И един смс ще те убеди да правиш секс с него ли?

Според мен, ако той продължава да се държи така, изгубена кауза... :(

Ssummerjam
11-15-2010, 17:38
Ако те обича, както твърди, ще те изчака докато се почувстваш готова. Няма смисъл да го подлагаш на изпитания, всичко рано или късно ще излезе наяве. :)

spopi
11-15-2010, 18:33
Нямах предвид секс и един смс. Имах предвид с смс да се сети че не съм влизала и че може да съм хвърлила топа. (умряла)

AniBG
11-15-2010, 18:37
С други думи - искаш да разбереш дали ще се сети за теб ---> ами давай, не влизай в скайпа 3 дена и виж какво ще стане! Ако не - късай 8)

mArMaLaDkA
11-15-2010, 19:34
Ебати болния комплекс за малоценност, честно. Панаири, циркове, сеири, всяк'ви шашми, за да ти се обърне внимание.
Не знам, напоследък в тоя форум е навлязла някаква тенденция момиченцата да се мислят за центъра на Вселената и да мислят приятелите си за не-хора, които вечно трябва да ги мачкат, да са в добро настроение, никога да си нямат проблеми...
Гаджета сте, майна, а нито секс правите като нормална двойка, нито пък общувате.

Не знам от колко време ходите, ако сте заедно от 1 месец и той вече ти се врича във вечна вярност, едва ли не, е нормално да си мнителна в искреността на думите му, ама ако сте от повече време заедно... Съвсем нормално си е да обърне темата в тая посока. Друг е вече въпросът, че му е кофти подходът и изпросеният секс не се получава като се държиш дръпнато и си вириш носа като ощипана петокласничка. 8-)

tuzaro
11-15-2010, 19:46
Ебати болния комплекс за малоценност, честно. Панаири, циркове, сеири, всяк'ви шашми, за да ти се обърне внимание.
Не знам, напоследък в тоя форум е навлязла някаква тенденция момиченцата да се мислят за центъра на Вселената и да мислят приятелите си за не-хора, които вечно трябва да ги мачкат, да са в добро настроение, никога да си нямат проблеми...
Гаджета сте, майна, а нито секс правите като нормална двойка, нито пък общувате.

Не знам от колко време ходите, ако сте заедно от 1 месец и той вече ти се врича във вечна вярност, едва ли не, е нормално да си мнителна в искреността на думите му, ама ако сте от повече време заедно... Съвсем нормално си е да обърне темата в тая посока. Друг е вече въпросът, че му е кофти подходът и изпросеният секс не се получава като се държиш дръпнато и си вириш носа като ощипана петокласничка. 8-)точно така майна, не може едно момиче да е център на света, винаги ще изскочи по хубаво един ден.

zority7
11-15-2010, 19:51
а бе момчета вие го обарнахте като на женския пазар 8-) ,ем пробвай със скайпа макар,че трябва да сега да си разбрала дали държи на теб или не :)

Sigrina
11-15-2010, 20:57
Ебати болния комплекс за малоценност, честно. Панаири, циркове, сеири, всяк'ви шашми, за да ти се обърне внимание.
Не знам, напоследък в тоя форум е навлязла някаква тенденция момиченцата да се мислят за центъра на Вселената и да мислят приятелите си за не-хора, които вечно трябва да ги мачкат, да са в добро настроение, никога да си нямат проблеми...
Гаджета сте, майна, а нито секс правите като нормална двойка, нито пък общувате.

Не знам от колко време ходите, ако сте заедно от 1 месец и той вече ти се врича във вечна вярност, едва ли не, е нормално да си мнителна в искреността на думите му, ама ако сте от повече време заедно... Съвсем нормално си е да обърне темата в тая посока. Друг е вече въпросът, че му е кофти подходът и изпросеният секс не се получава като се държиш дръпнато и си вириш носа като ощипана петокласничка. 8-)точно така майна, не може едно момиче да е център на света, винаги ще изскочи по хубаво един ден.

^ + 100
А и... извинявай, ама вие само по скайп ли ходите? Виждате ли се НА ЖИВО?

anonymous708973
11-16-2010, 11:36
Чакай, КВО?! :shock:

NeZaPoznat
11-16-2010, 12:24
Имам приятел и той в последно време се държи студено и това ме убива почва да говори за секс и това ме притеснява.Казва че ме обича хаххах :D но не вярвам знам че за това трябва време и да го изпиташ.Обаче искам да ми предложите изпитание смисъл такъв по някакъв начин да разбера поне дали ме харесва как му се вика. Мислех да не влизам в скаипа 2-3 дни да видя дали ще се сети поне 1 смс да пише ако може и други предложения.Да най-малкото но в последно време и най-малкото ми дава надежда. :) Предложи му да изпиете едно 'голо кафе' 8-) то си е кафе но и двамата сте по организъм така да се каже :P Ако издържи на това 'изпитание' без да ти скочи - значи не те обича :-P

Red21
11-16-2010, 12:35
Имам приятел и той в последно време се държи студено и това ме убива почва да говори за секс и това ме притеснява.Казва че ме обича хаххах :D но не вярвам знам че за това трябва време и да го изпиташ.Обаче искам да ми предложите изпитание смисъл такъв по някакъв начин да разбера поне дали ме харесва как му се вика. Мислех да не влизам в скаипа 2-3 дни да видя дали ще се сети поне 1 смс да пише ако може и други предложения.Да най-малкото но в последно време и най-малкото ми дава надежда. :)

Искаш изпитание ето ти едно ти тъпа ли си
правите секс и той те зарязва намираш
си друг и пускаш следващата тема 8)

nepowtorima
11-16-2010, 15:27
А идвало ли ви е на акъла, че може да са на по 13 14 години. Какъв секс на тези години не е нормално, апък и не са дорасли ... :( Щом явно ще прави опит с по скайпа явно не се виждат много често :D :grin: :-D

AniBG
11-16-2010, 15:41
Амии, както казаха и преди мен - досега щеше да разбереш дали държи на теб! Другият въриант е "голото кафе"! :D

w0sh
11-16-2010, 15:47
Allow me


LOLOLO :smt117 :smt117 :smt117 :smt032 :smt024

RoSKo0o0
11-16-2010, 16:16
И един смс ще те убеди да правиш секс с него ли?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

jghgh
11-16-2010, 18:12
Не прави нищо, което не искаш да правиш. Влияе зле на психиката.
Ако заради секса ще скъсате, значи просто пътищата ви се разделят.

Знам за какво говориш.
Ужасно е да ти обясняват колко те обичат, а ти самата да не вярваш в това. Ти ще си прецениш, дали ти имаш проблем с доверието, или просто момчето не предизвиква по никакъв начин да му вярваш на "Обичам те"-то... Пък и т'ва не са думи-разменна монета.

А за подхода му за секс, мдам, доста е лош. Сгрешен подход може много да отблъсне едно момиче, особено ако е по-чувствително. Просто може да направи така, че да блокира всякаква възможност за евентуален сексуален контакт в бъдещето (!) В комбинация с твоето невярване, положението става зле ;]



За всеки случай не прави нищо, което не искаш. Ако не си готова за секс, не го прави - трябва да ти дойде инстинкт някакъв все пак.
А относно дали да правиш цирковете със скайпа... хм :?
Звучи доста тъпо, но може да ти покаже дали човекът забелязва отсъствието ти, така че аз го одобрявам.
Изобщо съм ЗА да се "капсулираш" за миг и просто да го наблюдаваш - как реагира, как ти говори и да си преценяваш дали с право се съмняваш в момчето.

PoRcHeTaTa1
11-16-2010, 22:17
Ако те обича, както твърди, ще те изчака докато се почувстваш готова. Няма смисъл да го подлагаш на изпитания, всичко рано или късно ще излезе наяве. :)

+1 8)