PDA

View Full Version : малко помощ ..



punkxbitch
11-15-2010, 14:40
Здравейте на всички ! Казвам се Жулиета.Става въпрос за едно момче,чието име не искам да споменавам.Какъв е проблема...добри приятели сме,но напоследък нещата се промениха..Нали знаете .. по скайп прегръдки и сърца,а на живо всичко напърно различно..Не ни обръща внимание (на мен и приятелките ми),прегръща се с други момичета пред нас..Та както и да е ..разсърдихме му се.Писахме му белешки от сорта на "МРАЗЯ ТЕ !".Той твърди,че би направил всичко за нас,но скоро разбрахме истината.Аз и най-добрата ми приятелка си направихме фалшиви скайпове,от които решихме да му пишем.Така разбрахме кой харесва..каза ни също(на фалшивите скайпове)рче ние самите сме били п****рлапета и сме били много зле.А на мен предния ден ми беше писал,че би дал всичко за нас .. Голям двуличник!После разбра,че сме ние.Сега незнам какво да правя..Впрочем това момче е от тренировките,на които ходя и там се запознахме.Моля ви за съвет ! Благодаря предварително..

Red21
11-15-2010, 14:44
Какъв ви е проблема :oops:

bonbonchetooo
11-15-2010, 14:54
Май и тя незнае какъв е проблема :-D Впрочем на колко си ?

punkxbitch
11-15-2010, 14:58
Ами не просто исках да ви питам какво мислите,защото по скайпа това момче се държи много различно само (h) а на живо само едно - ко стаа

punkxbitch
11-15-2010, 14:59
;; мерси все пак за отговорите

Red21
11-15-2010, 15:02
Ами не просто исках да ви питам какво мислите,защото по скайпа това момче се държи много различно само (h) а на живо само едно - ко стаа

Еми кажи му какво мислиш и защо се държи разли4но
и темата да не е някаква ебавка не знам какво о4акваш
ние ли да го попитаме :D

punkxbitch
11-15-2010, 15:02
:)

punkxbitch
11-15-2010, 15:03
А момчето е на 18 :D :D :D :D

punkxbitch
11-15-2010, 15:04
Не е никаква ебавка,просто ви моля за съвет какво да правя,след като разбра за фалшивите скаъпове ;дд

Red21
11-15-2010, 15:07
А момчето е на 18 :D :D :D :D

педофил 8)

d3viL
11-15-2010, 15:12
Две възможности:
- яко се ебава с теб
- има проблем със самочувствието, мислейки си, че ако покаже някакви чувства към едно "лапе" ще му се подиграват

Какво да направиш?!
Според теб можеш ли да направиш нещо?
Ти въобще имаш ли някакви чувства към него?
Ако не... не виждам защо се занимаваш.

Ssummerjam
11-15-2010, 16:13
Ама ти скайпа на сериозно ли го вземаш?! В чата се държал много мило, а на живо било съвсем различно. :razz: Мнооооого яко ви разиграва с приятелката ти. Пълен боклук. След като си разбрала истинското му мнение за теб, което хич не е розово, как може да питаш какво да правиш от тук нататък?!?!?!? Шута, много ясно. И то по най-бруталния начин. 8) Кво ли се обяснявам и аз, темата е ебавка. :lol: