PDA

View Full Version : Търся някой в Пловдив за грим и маникюр



tonie__
11-15-2010, 16:40
В петък(евентуално) имам важно събиране и ми трябват грим и маникюр,демек давам на някой да се упражни върху мен 8-) маникюристката ми е на гъза на географията ;д и нз дали ще имам време да отида,пък после и на грим и на фризьор...Ако има някой от Пловдив,който иска да се занимава(знам какво искам,не е кой знае колко трудно и вероятно мога сама,но предпочитам някой по-опитен) да ми пише тук или във фейсбук Антония Tonie Кочос да се разберем :)

anonymous708973
11-15-2010, 18:12
Ти не искаше ли по едно време да се упражняваш върху някого? Щото съм навита 8-)

Какво искаш за грим? Някаква снимка да дадеш?

tonie__
11-15-2010, 18:44
исках за коса и нокти,но напоследък хич не ми се занимава хаха и предпочитам някой друг да ме направи..иначе грима-засега ще съм с черен панталон,една милитъри стил блуза с зелено и черно и черни обувки..и се чудя черен опушен или нещо по-натурално,пак опушен,но в кафяво,прасковено,бежово..

titinkaa
11-16-2010, 15:26
На какъв повод ще ходиш? :)

koshtramba
11-16-2010, 15:46
на среща със стария клас, познах ли ?

koni
11-17-2010, 05:56
За София веднага бих ти препоръчала,но за Пловдив не знам. Сигурно не е трудно да се намери. Все пак е голям град.

tonie__
11-17-2010, 13:06
koshtramba следи фейсбук 8-) да,на среща на класа ще е.не е кой знае какво,но тези са ме запомнили като пухкаво момиче с къса косичка,което ги гризе ноктите и играе(и се бие хаха)с момчетата и някакси имам нужда да им покажа в какво се е превърнало много грозното пате ;р