PDA

View Full Version : Давайте идеиииии бе хорицаааа...



Daveyjones
11-15-2010, 16:54
Здравейте,имам 6-ци само.(освен по математика,ПУ ПУ :D ) ..Занимавам се с актьорско майсторство амбицирал съм се яко да замина за САЩ ,но сега е просто НЕВЪЗМОЖНО! Освен ако не отида след време У Англия за да се запиша в такова училище..абе планирал съм го :-) :D .Но сега тук няма никакви кастинги просто ,освен стъклен дом там не търсят деца на 14-16 години и така нататак,искам да се занимавам с нещо .. не искам да седя и да ходя по кафенета безцелно,не искам да стана като мойте връсници дет пушат и се дрогират по цял ден..искам да правя нещо смислено,нещо хубаво! Но просто не ми идват идей..ходя на уроци по актьорско,на школа,свиря на китара ,но това е малко времее..Някви идейки?Не искам да стана кат тия двоикари на мойта възраст,дет по цял ден пушат,пият,дрогиран се,ебът се ( с извинение ) и не знаят кво искат от тоя живот..та докато стана студент и кандидатствам в САЩ с актьорско ( не ми казвайте колко е трудно,не е за това темата ) ,искам да правя нещо хубаво,смислено и забавно.Не искам да си пропилявам тука годинките с кафета само :grin: ..А бе гледам по темите ГОЛЯМО внимание обръщате на тоя правопис,моя е доста неграмотен в момента,пиша от лап топ и няма да си проверявам за грешки,така че и да ми напишете ,че съм неграмотник,няма да обърна внимание така че не си губете времетоо.Някви идей ?

Daveyjones
11-15-2010, 16:58
Опа обърках раздела :? ако може да ми я преместите направо ще е супер :P

AniBG
11-15-2010, 17:35
Чакай, че нещо не схванах - искаш да ти дадем идеи за това, какво да правиш, така ли!?? :-o Ами ние неможем да ти кажем с какво да се занимаваш докато не станеш студент! Ти сам трябва да си решиш, а както се разбира - искаш да си занимаваш с актьорско майсторство! Ами занимавай се с нещо, свързано с него, ако ме разбра! :? Ако пък искаш да изразходваш енергия и имаш повечко свободно време се запиши на някакъв спорт - ще видиш, че с него ще ти улекне! :wink:

Daveyjones
11-15-2010, 17:51
Да,наистина е моя вината.Имах предвит да кажете вие какво правите,какви ХОБИТА имате и т.н .. за да се сетя и аз нещо..тоест да предложите нещо и т.н. :)

AniBG
11-15-2010, 18:13
Ами аз се занимавам с изобразително изкуство, тренирам тенис и йога (ходя на допълнителни уроци по английски, немски и френски, ако това те интересува :D ) и си ходя на у-ще! :-D

SmilezZz
11-15-2010, 18:22
Тенис ( на корт ) .. :smt007
Не знам защо,но на мен йогата не ми
харесва..Някакси вместо да ми действа
успокояващо,получавам обратния ефект..
Както и да е..Ако ти се отдават танците,
можеш да се запишеш на спортни танци..
Аз едно време съм ходила и на шах,беше
ми яко :D

Ssummerjam
11-15-2010, 18:23
Мда, темата е за училище и приятели. НАТФИЗ? :)

AniBG
11-15-2010, 18:31
Ако ти се отдават танците,
можеш да се запишеш на спортни танци..
Четеш ми мисълта - тъкмо щях да напиша едно ЕДИТ-че :D Иначе за тенисът - и на мен той най-много ми харесва! Попринцип съм си спортна натура, но някои спортове просто са ми скучни! :D

Daveyjones
11-15-2010, 18:58
Мда, темата е за училище и приятели. НАТФИЗ? :)

Не,НАТФИЗ е в България,но..какво? В най-добрия случай ще играя в нещо от сорта на "СТЪКЛЕН ДОМ" , ще запиша колеж в Лос Анджелис и Ню Уорк там са НАЙ-ДОБРИТЕ колежи в света..и ако ще ме упреквате ,че това са тъпи глупави мечти,здраве да е..

sweet_sorcerer
11-15-2010, 19:15
Мда, темата е за училище и приятели. НАТФИЗ? :)

Не,НАТФИЗ е в България,но..какво? В най-добрия случай ще играя в нещо от сорта на "СТЪКЛЕН ДОМ" , ще запиша колеж в Лос Анджелис и Ню Уорк там са НАЙ-ДОБРИТЕ колежи в света..и ако ще ме упреквате ,че това са тъпи глупави мечти,здраве да е..
Мама и тати да нямат нефтен кладенец в двора? :D

hopekiller
11-16-2010, 06:16
Чети книги, те ще те научат на много.
Свириш на китара, но явно не достатъчно, ако искаш да го правиш качествено трябва да отделяш поне по 3, 4 часа на ден.
Гледай мейкинги на клипове, филми и т.н. те ще ти помогнат за актьорското.
Всъшност, защо си я направил тази тема - искаш да ти се възхитим, че неискаш да пушиш по заеденията ли?
Или искаш да се чувстваш специален?
А може би нещо повече от връстниците ти?
Питам, просто ей така - да видя дали ще ми отговориш откровенно, аз вече знам отговора.
Да, неграмотен си, но това няма никакво значение - не те прави нито тъп, нито безсърдечен.
Поздрави.

Ssummerjam
11-16-2010, 06:53
Мда, темата е за училище и приятели. НАТФИЗ? :)

Не,НАТФИЗ е в България,но..какво? В най-добрия случай ще играя в нещо от сорта на "СТЪКЛЕН ДОМ" , ще запиша колеж в Лос Анджелис и Ню Уорк там са НАЙ-ДОБРИТЕ колежи в света..и ако ще ме упреквате ,че това са тъпи глупави мечти,здраве да е.. Да, знам че е в България. :-D Давам ти друга алтернатива освен чужбина просто, но ти явно си твърдо решен. Успех. :)

radeberger
11-16-2010, 07:35
През свободното си време ходя на фитнес, излизам с приятели, понякога чета книги. Кофтито е, че тази втора смяна ми изяжда цялото време. :(

Ти може да свириш повече на китара. :) Никъде не видях да излизаш с приятели. Според мен няма нищо нередно да отидеш на кафене примерно. Не може всичко, което правиш да носи някаква ползва, понякога имаш нужда да се забавляваш малко. Също така, това да излизаш с приятели не означава задължително да пушиш и да се напиваш. Това си е личен избор.

notlike
11-16-2010, 08:06
Ако можеш да си позволиш едни 40-50 хиляди долара на година за семестриални такси + едно 1000-2000 долара на месец битови нужди - отивай. Ако вашите не могат да ти плащат издръжка, не отивай. Аз просто знам, че нямам тази възможност и не се заблуждавам. Другата възможност е да си умен и така - като казвам умен, не значи бележкар. И аз имам добри оценки, но това нищо, ама НИЩО не значи, защото, за да отидеш там без нужните средства, трябва не да си по, трябва да си НАЙ :)

NeZaPoznat
11-16-2010, 09:02
Не,НАТФИЗ е в България,но..какво? В най-добрия случай ще играя в нещо от сорта на "СТЪКЛЕН ДОМ" , ще запиша колеж в Лос Анджелис и Ню Уорк там са НАЙ-ДОБРИТЕ колежи в света..и ако ще ме упреквате ,че това са тъпи глупави мечти,здраве да е..

Чух аз че в Лос Анджелис :razz: :razz: и Ню Уорк :razz: :razz: чистят и лъскат улиците и се чудих защо ... а то защото ти ще ходиш там :lol: :lol: бре бре ... дръж се Ню Уоркооооо иде нашия човек идеееее :-P :-P :-P

NeRoX
11-16-2010, 09:31
Пич, ходи прасни едно голямо и запали 1 фас, че си изпушил нещо пред тоя комп...

Red21
11-16-2010, 09:39
Изчукай някоя и ще ти мине :-o :wink:

FlowerPower
11-16-2010, 10:59
Що не станеш доброволец в Червения кръст>
или пък да станеш скаут :)

annie96
11-19-2010, 19:09
ходя на спортни и на народни танци и съм мажоретка .. преди играх баскетбол и сега ако в даскало се организира отбор пак съм там .. :D и с приятелите си излизам :) .. ти с приятели не излизаш ли ? .. и аз преди бях твърдо протиф кафенетата,но като нямаш какво да правиш по цял ден в тоя пуст Ямбол свикваш :) .. и няма нищо лошо да седнеш на кафе .. иииии е забавно .. според компанията .. :D

Zoki
11-20-2010, 18:41
Ами аз ти предлагам като някои от съфорумниците да се занимаваш с някакъв вид спорт. Аз лично тренирам волейбол, член съм на скаутски клуб "Антола" и се занимавам с училищни дейности.. Също като теб свиря на китара ама "свиря" е малко преувеличено :D :D . Излизам с приятели като всички.. По принцип си падаме пейкари ама става студено и се примирихме като annie96 и превзехме кафенетата :D .
Евала ти правя че си толкова амбициозен и ти пожелавам успех. И нали щом ще ходиш в Америка вземи понаучи малко езици :wink:

krissy7
11-20-2010, 19:21
Стига си пускал 1000000000 теми за една и съща простотия щото ме дразниш . Другото което е на никой не му пука .

magita
11-20-2010, 20:31
Не,НАТФИЗ е в България,но..какво? В най-добрия случай ще играя в нещо от сорта на "СТЪКЛЕН ДОМ" , ще запиша колеж в Лос Анджелис и Ню Уорк там са НАЙ-ДОБРИТЕ колежи в света..и ако ще ме упреквате ,че това са тъпи глупави мечти,здраве да е..

Чух аз че в Лос Анджелис :razz: :razz: и Ню Уорк :razz: :razz: чистят и лъскат улиците и се чудих защо ... а то защото ти ще ходиш там :lol: :lol: бре бре ... дръж се Ню Уоркооооо иде нашия човек идеееее :-P :-P :-P

:razz: :razz: