PDA

View Full Version : Само за момичета!



xXcvetityXx
11-15-2010, 17:11
Момичета моля помогне те ми!Значи косата ми е средно дълга,а аз винаги съм искала много дълга коса тоест до кръста...оххх..пробвала съм с хининова вода,но все още не ми е помогнала,а я ползвам от 6 месеца...ако знае те нещо друго,което да ми помогне моля пишете!

fuckme
11-15-2010, 17:15
подкъсявай краищата на всеки месец. така расте по - бързо, защото иначе се изтощава и цъфти, вместо да расте. пък и не очаквай веднага да порастне.

MegiBoOm
11-15-2010, 17:15
Аз също ползвам хининова вода,ама голям ефект не забелязвам иначе съм чела по много места за Травитаминола! ;) Казват, че забързвал много растежа на косъма...

AudreyH
11-15-2010, 17:22
Не знам защо, но тривитаминола винаги мe е съмнявал. За хининовата вода съм чувала, че омазнява косата. Не съм ги пробвала и не твърдя от личен опит. Аз ти препоръчвам бадемово масло, макар и на моята коса да виждам само минимален ефект.

psych0
11-15-2010, 17:26
100 еднакви теми,за вас търсачка няма ли!

mecheeeee
11-15-2010, 17:28
Сега започнах да използвам стимуланта на икаров ... и фризьорката ми го препоръча .. и много съфорумнички :)

А тривитаминола не ти го препоръчвам ! Той е за кози , овце , крави , коне .... 21 век сме и хората са измислили толкова много козметични продукти за коса ... няма нужда да се мажеш с животински мазила :-x

MegiBoOm
11-15-2010, 17:43
Сега започнах да използвам стимуланта на икаров ... и фризьорката ми го препоръча .. и много съфорумнички :)

А тривитаминола не ти го препоръчвам ! Той е за кози , овце , крави , коне .... 21 век сме и хората са измислили толкова много козметични продукти за коса ... няма нужда да се мажеш с животински мазила :-x


Ооо какъв е този стимулант на Икаров? Откъде се взима, за колко и как се ползва ( за какво е и как се принася)? :D :D Ще съм ти много благодарна ако ми отговориш на петдесетте въпроса! 8-)

Found_a_lover
11-15-2010, 17:48
Какво като са животиснки мазила ??? Това са витамини!
Аз ползвам Тривитаминол и от скоро и едно, че ми се заздрави косъма, друго, че придоби и някакъв блясък.. за растеж е рано да говоря :)
преди ползвах стимуланта за коса на Икаров ама нещо доста ми се омазняваше и го спрях, ама растеше по-бързо наистина :)

MegiBoOm
11-15-2010, 17:50
Мооооля ви някой да ми отговори на въпросите по горе....моля молямоляяя..... :D

j_adore2
11-15-2010, 17:53
Мооооля ви някой да ми отговори на въпросите по горе....моля молямоляяя..... :D
От аптеките за 5-6 лева.Подобно е на бадемовото масло.Аз си го слагах веднъж в седмицата,стоя 2-3 часа (зависи колко време имам) и си мия косата.

Found_a_lover
11-15-2010, 17:54
Преди доста се интересувах и аз за Икаров, ама малко съм позабравила вече :D
Той е смесица от няколко масла (розмариново, лавандулово..) и билки (равнец, коприва). Подхранват, укрепват косата и растежа мисля, че го засилваха :) и може да се използва преди всяко къпане.. аз лично го слагах в домашни маски и после с една четка нанасях по косата :)

mecheeeee
11-15-2010, 17:56
MegiBoOmСтимуланта се продава в аптеките ,към 5-6 лева е . То е масло , което се втрива в косата преди къпане и се стои с него половин-един час :)
Found_a_lover Ами например,че ако беше за хора щеше да се продава в аптеките за хора , а не във ветеринарните аптеки ! Вярно , че никой не е умрял от тривитаминола , но защо забога не изполваш нещо създадено за хора ? Има толкова голямо разнообразие на пазара - шампоани , балсами , хининова вода , стимуанти , капсули и какво ли още не ....

Found_a_lover
11-15-2010, 18:00
Съгласна съм, обаче някои хора много рядко попадат на хубави шампоани и балсами, в смисъл такъв, че не на всички се отразява ОК.. аз съм пробвала какви ли не шампоани,балсами, за да ми се възстанови косата, ама дрънци :? капсули също ползвах, малко скъпо ми излизаха, накрая ги спрях.. нито ефект, и парите на вятъра. А и щом Тривитаминола помага, защо пък да не го ползваме и ние :)))))

mecheeeee
11-15-2010, 18:09
Това си е мое мнение и аз продължавам дамисля , че не трябва да се използва... но все пак всеки решава за себе си :)

А за шампоан ... искай съвет от фризьорката си или в някоя аптека ...
аз сега ще изпробвам един за мазни корени и за сухи краища ... каквато е и моята коса , но чакам да го получат в аптеката за хора :)

Found_a_lover
11-15-2010, 18:13
Ок, тва подчертаното няма да го приемам лично :D

psych0
11-15-2010, 18:16
от травитаминола на една приятелка почна да и пада косата много!
Недей да рискуваш ;)

mecheeeee
11-15-2010, 18:18
оо нямах за цел да те обидя ... съжалявам , ако така е прозвучало :)
исках да наблегна на това , че има измислени продукти за всякакви проблеми и да не си правим експерименти :)

xXcvetityXx
11-16-2010, 11:38
благодаря много за отговорите ви :)

art
11-16-2010, 12:39
подкъсявай краищата на всеки месец. така расте по - бързо, защото иначе се изтощава и цъфти, вместо да расте. пък и не очаквай веднага да порастне.

Това не е вярно! ! ! Косата растте от корена така че и на два дена да я подстригваш няма да започне да расте по-бързо. Освен това съм го пробвала това и не стана. Тя за месец да порасне сантиметър и то после ти го отрежат. Една приятелка се подстригва на ри месеца и в момента косата й е до кръста и нее нито изтощена нито нищо. На мен сега ми е втори месец без да ходя да се подстригвам и косата ми е видими по-дълга. Правя й маска с масло на икаров. Това е :)

fuckme
11-16-2010, 14:45
добре, не на всеки месец, но започнат ли да цъфтят, трябва да се подстриже.

tonittaaaa
11-16-2010, 15:21
колкото и странно да ти прозвучи, когато ми подъриха удължена коса, мойта за 2 месеца стана супер дълга. Не знам от кво е.. но аз се подстригва много рядко 8-) Може ми от това, че тресата и самите клипси дърпаха косъма, де да знам, но косата ми стана супер дълга и вече не нося удължителя 8-)

AniBG
11-16-2010, 15:29
Я кажи повечко за този "удължител" и къде мога да го намеря в София, горе-долу на какви цени...? :-o

titinkaa
11-16-2010, 17:12
Аз ползвам Тривитаминола и съм много доволна,дори като го слагам и косата не ми капи много,и блясък имам.В него слагам и бадемово масло.Сега мисля да си взема тва на Икаров стимуланта за коса и да пробвам с него тъкмо малко да сменя да не е само едно и също.

Sunshin3
11-16-2010, 18:46
Косата растяла по-бързо, когато й се подрязвали редовно краищата - МИТ!

А ако прекалявате с тривитаминола, нормално да се получи обратен ефект - да ви окапе косата...

titinkaa
11-17-2010, 12:45
При Тривитаминола е различно,не бива да се прекалява.Слага се 1 месец в седмицата 2 пъти.След тоя 1 месец се почива 1 месец и после пак ако искаш още да порасне почваш пак да слагаш и така.