PDA

View Full Version : Аминокиселини



everythingisrelative
11-15-2010, 17:17
Искам да питам какво правят?Кога се пият,по колко се пият какъв вид аминокиселина ми трябва,и мога ли да госмесвам с протеинче.... ходя на фитнес от 1 год. и 3-4 месеца не съм зимал химия и немисля да зимам...



Nature's Best...

:smt032

TheManTheLegend
11-15-2010, 18:02
Иначе препоръчваш американските протеинчета наляво надясно а :D

everythingisrelative
11-15-2010, 19:02
Иначе препоръчваш американските протеинчета наляво надясно а :D

Протеинче е едно аминокиселина съвсем друго...

fatrat
11-15-2010, 19:26
Иначе препоръчваш американските протеинчета наляво надясно а :D

Протеинче е едно аминокиселина съвсем друго...
ДОооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооообре! :razz:

everythingisrelative
11-15-2010, 19:32
абе ПУ*КА майна като неразбирате кво ми ги пишете тия глупости...
бати децата...

TheManTheLegend
11-15-2010, 19:37
Остави ги батка, тез нищо не разбират ;)
Аминокиселините са анаболен стероид, който се използва само от професионални бодибилдъри, мен ако питаш няма смисъл да си взимаш защото уврежда мозъка и всички органи :-D

everythingisrelative
11-15-2010, 19:39
Благодарско...

fatrat
11-15-2010, 19:39
Остави ги батка, тез нищо не разбират ;)
Аминокиселините са анаболен стероид, който се използва само от професионални бодибилдъри, мен ако питаш няма смисъл да си взимаш защото уврежда мозъка и всички органи :-D
То от тва накъде повече пак ти! Изпрати момчето в джаза! Може да не ти разбере иронията ... :D

TheManTheLegend
11-15-2010, 19:40
Остави ги батка, тез нищо не разбират ;)
Аминокиселините са анаболен стероид, който се използва само от професионални бодибилдъри, мен ако питаш няма смисъл да си взимаш защото уврежда мозъка и всички органи :-D
То от тва накъде повече пак ти! Изпрати момчето в джаза! Може да не ти разбере иронията ... :D
Е даже ми благодари, не виждаш ли :)
Надявам се да съм бил полезен :-D

everythingisrelative
11-15-2010, 19:42
Детска работа...

TheManTheLegend
11-15-2010, 19:45
Протеина е съставен от аминокиселини !!!
Разликата е че в аминокиселинните продукти пептидните връзки са разрушени т.е. са свободни аминокиселини а не на протеин (ако се качествени разбира се а не са пресован протеин)
разликата е че свободните АК се усвояват много по бързо от протеинов шейк. г/д за около 15минути а протеина за 30-60 минути ако е суроватъчен. Също така се усвояват много по-пълно. Твърди се че 1гр аминокиселини=3гр. протеин на пудра. Ако е за възтановяване ти препоръчвам само протеин или протеин + БЦАА (това са само 3 много важни аминокиселини). Нещо друго господин пу*ка майна :-D ?

everythingisrelative
11-24-2010, 20:47
некса си взех аминокиселини 1000 бройки

пича във фитнеса вика да ги пия 4 преди и 4 след тренировка заедно със протеина 8) и 1-2 преди лягане

FlipY
11-25-2010, 07:16
Legend , не мисля че БЦАА са много подходящи за зимния период , тъй като имат склонност да карат тялото да гори доста мазнинка и се орелефяваш . Поне такива са мойте наблюдения и във фитнеса сега всеки пие било то глутамин , било то някви други неща.

everythingisrelative
11-25-2010, 09:32
Legend , не мисля че БЦАА са много подходящи за зимния период , тъй като имат склонност да карат тялото да гори доста мазнинка и се орелефяваш . Поне такива са мойте наблюдения и във фитнеса сега всеки пие било то глутамин , било то някви други неща.

аз несъм зел такива аминокиселини 8)

TheManTheLegend
11-25-2010, 11:49
А си взе Амино 5600 на Сайтек нали, още по зле :razz:

everythingisrelative
11-25-2010, 13:05
А си взе Амино 5600 на Сайтек нали, още по зле :razz:

Кво разбираш ти ...

everythingisrelative
11-25-2010, 13:09
А си взе Амино 5600 на Сайтек нали, още по зле :razz:

Scitec Amino 5600 - Комплекс незаменими и жизненоважни суроватъчни аминокиселини

➡ Формула, съдържаща пълния спектър аминокиселини!
➡ Произведени от суроватъчен протеин с изключително качество!
➡ Максимален ефект върху увеличаването и поддържането на мускулната маса!
➡ Практична таблетна формулация, позволяваща прецизно дозиране!

Amino 5600 представлява пълноценна формула, съдържаща всички незаменими и жизненоважни аминокиселини. Този продукт осигурява максимално ефективна поддръжка на мускулния растеж и запазването на мускулната маса в критични периоди и моменти, каквито са диетите и/или екстремно продължителните тежки тренировки.

Amino 5600 се произвежда от висококачествен суроватъчен протеин с висока биологична стойност, за да може да осигури оптимални резултати.

Състав : Хидролизиран суроватъчен протеин концентрат, инертни компоненти (микрокристална целулоза, талк, колоиден силициев диоксид и магнезиев стеарат).

TheManTheLegend
11-25-2010, 13:55
Да какво разбирам, достатъчно да ти кажа че тея са по-зле и от пресован суроватъчен протеин, но ти се експерта давай пий ги, ше станеш машина с аминки които струват 60лв/кг ;)


а да предполагам не си достатъчно умен и са ти ги набутали за 80-90 лева в кварталния фитнес, карай нормално е за улигофрен като тебе :)

everythingisrelative
11-25-2010, 14:11
Да какво разбирам, достатъчно да ти кажа че тея са по-зле и от пресован суроватъчен протеин, но ти се експерта давай пий ги, ше станеш машина с аминки които струват 60лв/кг ;)


а да предполагам не си достатъчно умен и са ти ги набутали за 80-90 лева в кварталния фитнес, карай нормално е за улигофрен като тебе :)

1000 таблетки 70 лева ... runfatman run

TheManTheLegend
11-25-2010, 14:29
Е добре, не са те избудалкали чак толкова грубо :-D

пс: Като станеш машина с тея драсни едно ЛС :)

everythingisrelative
11-25-2010, 14:58
Е добре, не са те избудалкали чак толкова грубо :-D

пс: Като станеш машина с тея драсни едно ЛС :)

аз вече съм машина ,просто искам по добра подръжка към тялото си ... :)

fatrat
11-25-2010, 15:16
Е добре, не са те избудалкали чак толкова грубо :-D

пс: Като станеш машина с тея драсни едно ЛС :)

аз вече съм машина ,просто искам по добра подръжка към тялото си ... :)
без да се обиждаш ама приличаш на един съученик дето тренира за "плочки" "да си оформя гърдите" и "бица"
"да си оформя гърдите" - бел.ред.тк- да направя масивни стегнати гърди като на еди кой си !
"бица"-бел.ред.тк бицепс г/д 39 санта ръка ТОПЧЕ подчертавам!
"плочки"- 4 реда плочки които се виждат в момента само 2 и то едвам едвам!
Не,че има нещо с темата но наистина не са най-хубавитетези аминки! Аз съм пил единствено от блистерите на PhD и останах доволен!

everythingisrelative
11-25-2010, 15:29
Е добре, не са те избудалкали чак толкова грубо :-D

пс: Като станеш машина с тея драсни едно ЛС :)

аз вече съм машина ,просто искам по добра подръжка към тялото си ... :)
без да се обиждаш ама приличаш на един съученик дето тренира за "плочки" "да си оформя гърдите" и "бица"
"да си оформя гърдите" - бел.ред.тк- да направя масивни стегнати гърди като на еди кой си !
"бица"-бел.ред.тк бицепс г/д 39 санта ръка ТОПЧЕ подчертавам!
"плочки"- 4 реда плочки които се виждат в момента само 2 и то едвам едвам!
Не,че има нещо с темата но наистина не са най-хубавитетези аминки! Аз съм пил единствено от блистерите на PhD и останах доволен!

за моите килограми сам перфектен...като се има напредвит че не съм зимал химий и простотий ... 8)

fatrat
11-25-2010, 15:57
добре дай една снимка да видим!

everythingisrelative
11-25-2010, 16:07
добре дай една снимка да видим!

на профила съм си качил достатъчно 8)

fatrat
11-25-2010, 16:16
добре дай една снимка да видим!

на профила съм си качил достатъчно 8)
може ли да ме линкнеш ,че не съм на ти с този форум?

everythingisrelative
11-25-2010, 16:32
добре дай една снимка да видим!

на профила съм си качил достатъчно 8)
може ли да ме линкнеш ,че не съм на ти с този форум?

http://www.teenproblem.net/teenid/gallery/everythingisrelative/73692.html

TheManTheLegend
11-25-2010, 17:17
Колко буташ от лежанка :D

everythingisrelative
11-25-2010, 17:24
Колко буташ от лежанка :D

70 ама на последните 2 -3 някой трябва да помага :)

awerw
11-25-2010, 17:27
Колко буташ от лежанка :D

70 ама на последните 2 -3 някой трябва да помага :) Моя съученик 65кг. , 6 пъти засрами се :( че е по малък от теб

everythingisrelative
11-25-2010, 17:34
Колко буташ от лежанка :D

70 ама на последните 2 -3 някой трябва да помага :) Моя съученик 65кг. , 6 пъти засрами се :( че е по малък от теб

аз ги дигам 8, а 65 си ги правя без проблеми... 8)

TheManTheLegend
11-25-2010, 18:39
ПирфЙектен :grin:

FlipY
11-25-2010, 18:48
Хах , един приятел с 5 месеца стаж и 70кг лично тегло бута 95кг лежанка, че не се мисли за перфектен.....
Странни гърди имаш , не знам дали само на мен ми изглеждат такива.

everythingisrelative
11-25-2010, 18:57
Хах , един приятел с 5 месеца стаж и 70кг лично тегло бута 95кг лежанка, че не се мисли за перфектен.....
Странни гърди имаш , не знам дали само на мен ми изглеждат такива.

дам в момента наблягам над тях миналата година ми бяха навътре... :D
ся са доста по добре :)