PDA

View Full Version : Размазване на грима



Found_a_lover
11-15-2010, 17:36
Здравейте, момичета :Р
Имам малък проблем с грима.. като се гримирам и след 2-3 часа грима се размазва.. или по-точно се събира на гънките на клепача, не знам защо става така..не ми се изпотява лицето или нещо подобно.. ама е супер гадно :-o Заради грима ли се получава така? Някой идея..?

AniBG
11-15-2010, 17:42
Има такава тема вече.. :-o

Иначе, и майка ми е така - след 1 час и вече всичко и по гънките! Това става, защото навярно имаш по-голям клепач! Имаше една "основа"! Като се нанесе на клепача, се нанася и гримът и няма нищо! Но не знам точно как става и за какво става дума! Очаквай още отговори, аз ще потърся в интернет, за повече инфо! :wink:

anonymous708973
11-15-2010, 17:46
Голям клепач, дрънци.
От сенките е. Ако са кремообразни, се случва. По-рядко с праховидните, но е възможно, ако са някви измислени. Използвай хубава козметика и слагай фдт на клепачите преди това. Показа ми го една гримьорка, така гримът задържа ааадски дълго :)

Found_a_lover
11-15-2010, 17:50
Благоря, това с фдт ще го пробвам :) иначе сенките са на Руби Роуз, една голяма кутия.. ако има значение :)

anonymous708973
11-15-2010, 17:52
Има, има. Вземи назаем от приятелка - Буржоа, Севънтиийн. Флормар са по-евтинки - 3 лв единичната сенка, Мода - пак толкова. Виж разликата и инвестирай в хубави сенки.

j_adore2
11-15-2010, 17:56
Преди и на мен ми се получаваше така,но от както си взех основа за сенки не ми се е случвало.Дори със сенки на Есенс,Гоудън Роус и т.н.

Found_a_lover
11-15-2010, 17:56
Те са ми подарък по принцип :D
Много ми се иска да си купя някакви по-качествени, с които да си правя опушен грим, ама нямам никаква идея..

anonymous708973
11-15-2010, 18:04
Сенки за опушен грим (http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://beaut.ie/blog/wp-content/uploads/2009/08/trio-smoky-eyes_gamme.jpg&imgrefurl=http://beaut.ie/blog/2009/exceedingly-sneaky-peek-bourjois-smokey-eye-trios/&h=331&w=550&sz=137&tbnid=LOT7dN4OEboZJM:&tbnh=80&tbnw=133&prev=/images%3Fq%3Dsmokey%2Beyes%2Bbourjois&zoom=1&q=smokey+eyes+bourjois&hl=bg&usg=__vr-M6SRavs52IJZkYSQ-4oBt784=&sa=X&ei=2IPhTIHZK8SfOprN2eoO&ved=0CD4Q9QEwBA)
Имам лилавите, стоят невероятно (справка: На аватара ми и в темата за снимките в СЕКС), но не мога да правя опушен хич. Иначе серията е специално за това разработена.

Found_a_lover
11-15-2010, 18:10
За тези само хубави работи съм чувала :))))
Сори,че те занимавам, за цена може ли да ме ориентираш? Предполагам в Ивиса ще ги има :?

Biskfitka
11-15-2010, 19:50
И моите са на руби роуз и никога не съм имала такъв проблем.Слагаи фдт отдолу...между другото аз съм забелязала,че ако е някаква ''мазна'' кожата на клепача и се получава тва събиране на сенки :)

Orient
11-15-2010, 21:44
Вземи си база (основа) и няма да имаш проблем

Fx1
11-16-2010, 06:52
Основата за сенки разрешава точно този проблем. Има на АртДеко, Гош, Манхатън, сигурно и на други по-достъпни марки.
НЕ си слагай фдт на клепачите, що за лудост?!

Orient
11-16-2010, 07:42
Основата за сенки разрешава точно този проблем. Има на АртДеко, Гош, Манхатън, сигурно и на други по-достъпни марки.
НЕ си слагай фдт на клепачите, що за лудост?!
Моята е на Артдеко и е хубава

Fx1
11-16-2010, 08:22
Да, тя ми е любима като ефект, но за съжаление се сгъстява страшно бързо и сега съм с друга.

Biskfitka
11-16-2010, 10:40
Основата за сенки разрешава точно този проблем. Има на АртДеко, Гош, Манхатън, сигурно и на други по-достъпни марки.
НЕ си слагай фдт на клепачите, що за лудост?!Е как няма да си сложи фдт? Колкото и добре да нанесен фдт,ако там няма пак си личи и е грозно :shock:

xKiFlA
11-16-2010, 10:48
и моя се размазва най вече в училище и постоянно трябва да се оглеждам :o

Fx1
11-16-2010, 11:56
Основата за сенки разрешава точно този проблем. Има на АртДеко, Гош, Манхатън, сигурно и на други по-достъпни марки.
НЕ си слагай фдт на клепачите, що за лудост?!Е как няма да си сложи фдт? Колкото и добре да нанесен фдт,ако там няма пак си личи и е грозно :shock:

ФДТ се слага на лицето, коректор под очите, а на клепачите се слага основа за сенки + сенки.
Кожата там е нежна, както и под очите, фдт не е направен за да се слага на тези зони.

koni
11-17-2010, 06:04
Основата за сенки разрешава точно този проблем. Има на АртДеко, Гош, Манхатън, сигурно и на други по-достъпни марки.
НЕ си слагай фдт на клепачите, що за лудост?!Е как няма да си сложи фдт? Колкото и добре да нанесен фдт,ако там няма пак си личи и е грозно :shock:

ФДТ се слага на лицето, коректор под очите, а на клепачите се слага основа за сенки + сенки.
Кожата там е нежна, както и под очите, фдт не е направен за да се слага на тези зони.
Точно така. За да не ти се размазва купи си задължително качествена основа и сенки. Аз ползвам на Дермакол защото след това и по 12 часа издържат. Лошото е че трудно се намират.