PDA

View Full Version : Фенове на Азиатските сериали!



minionka
11-15-2010, 18:36
Кои са ви любими? Какво им харесвате? От кога сте им фенове??

Голям са наркотик тия сериалчета!

Witch94
11-15-2010, 20:54
Обожавам ги. Не съм гледала от доста отдавна, защото нямам време, пък и вече изгледах всички класики и не мога да си намеря подходящ. :/ Гледам само и единствено японски. Любими са ми Tatta hitotsu no koi, Hotaru no Hikari, Hana kimi и Hana yori dango.
Какво ми харесва? Ем, никога не мога да се досетя какво ще стане. Пълна противоположност са на "американски бози". На един филм с Иноуе Мао (странно, ама не помня как се казваше о_О ) ревах откакто започна , толкова добре беше направен...
:)

loveinBrasil
11-16-2010, 07:51
ФЕНКА !

еми тъй като вече натрупах повече "опит" в азиатското кино или най-вече корейското, не знам вече кой ми е най най... но мисля че Worlds Within , A Love to kill и може би BOF... :P
Какво им харесвам... както вече се каза няма какво да сравняваме американското със азиатското кино.... докато тея амер. сапунки не можеш да им схванеш кога почна тоя с кого е сега ала бала... и така.. а пък тея корейци (тъй като съм гледала до сега главно корейско кино) се опитват да покажат и най-малките неща..изобразяват персонажа със неговите слабости(като всеки един нормален,а не само положителните му страни),как се бори истински за човека когото обича,знае как да изрази своите чувства и така,уникалното е какво уважение имат към възрастните или по-точно към семейството..впечатление ми е направило също и по-колко пъти казват тея хора "благодаря" или "извинявай" ;d ...запазените им традиции, абе изобщо за мен лично това е една страна за подражание...в пълния смисъл на думата ;]...искаше ми се поне малко да приличаме на тях... абе един сериал изгледан и ще разберете за какво става въпрос....просто се чудя защо тука при нас обръщат толкова много внимание на американските филми и сериали... и вместо сега тази тенденция от турски сапунки могат да пуснат нещо азиатско и съм сигурна че ще има много повече зрители ;] ...не е лошо да разнообразят малко но както и да е...от година съм им фенка и вече мога да кажа че почти съм забравила американското кино...С една дума тея хора са уникални... :D ... как не съм им обърнала внимание по-рано само това се чудя :-o ...


инъче по-рано и аз разсъждавах така като другите :D ... тея с дръпнатите очи ли...абе ко ше им гледам на тея китайци (корейци :D )... наистина са голяма краста...

OtkrovennoBezrazlichna
11-16-2010, 13:43
не съм мноо запозната с азиатското кино
ама има един сериал Slave hunters / Ловци на роби
дето е някаф исторически ама е върховен просто
и актьорита са ............ :oops:
а и саундтрака му е убийствен
и съжета и сичко ...
Уникален !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) :booooomb: :booooomb:

minionka
11-18-2010, 16:04
Ейй.. аз пък мн харесвамм ББФ .. Лични предпочитания.. You`re beautiful!! Обожавам гии!! :grin: :grin: Фен съм от 7 клас!! Грабват наистина много със история акт състав ии са страхотнии!! :-) :-)

divaneee
11-18-2010, 16:26
Има още поне две такива теми, но нвм..
Аз и преди бях писала, че са ми супер интересни. Гледала съм само корейско - You're beautiful, Princess hours/ Goong, Full House, My Fair Lady (Lady Castle/ Take Care of The Young Lady) и Personal Taste. Гледала съм в youtube и Devil Beside You, който е тайвански с английски субтитри. Вярно е, че почти никога не знам какво ще се случи, а и са изключително забавни... как ги мислят не знам. :D
Не съм гледала от както започнахме даскало. Причината е, че като ги подхвана, понеже са по 16/20 епизода ми се иска да го изгледам за 2 дни и нито спя, нито уча, нито нищо, което е адски почна да ме дразни и затова само през ваканциите гледам да избутам по 2-3 сериала.

katito53
12-04-2010, 18:20
Любимият ми азиатски сериал ( ако може да се нарече сериал , защото е от 6 епизода .. ) :D е Koizora ! Има и такъв филм, но ви препоръчвам сериала, ако не сте го гледали и обичате мноого тъжни филми .. аз го изгледах за един ден ии ревах страшно много .. Иначе съм гледала и други, но този просто ме разтърси изцяло :)

DarkKiller16jp
11-12-2011, 14:08
Гледала съм много, но най-голямо впечатление ми направиха BOF, You're Beautiful, Personal Taste.