PDA

View Full Version : дали е нарочно?



malkataa
11-15-2010, 21:30
Проблемът е едно момче.. Той тренира с брат ми и е много хубав. В началото всички се шегуваха с нас, защото той ми грабна вниманието още от първия път, когато го видях, а явно и аз неговото, защото е споделил с треньора, че съм много хубава.
Преди седмица излизахме на дискотека с компания и той беше там. Беше ме срам да го заговоря. Докато бяхме там си говорих с едно момче от моя клас. Шушнехме си, защото от шума нищо не се чуваше. Момчето от тренировките мина на няколко пъти и ни видя (отново казвам, че просто си говорехме). След около час някой се хвана за стола ми и когато се обърнах видях, че е хубавото момче от тренировките.. Той седна зад мен, но нищо не ми каза. По-късно се преместих от другата страна срещу него, за да си говоря с момичетата. В следващият момент при него отиде едно момиче, което беше от бившия ми клас и започна да го гали по косата и да му говори нещо. Седна в него и след известно време се целунаха точно пред мен. След случката той си тръгна. На следващият ден реших да проверя дали са тръгнали, но за мое щастие не са. Искам да попитам какво мислите.. приятели твърдят, че го е направил нарочно, защото го е хванало яд, че ме е видял да говоря близо с другото момче, но въпреки това си остава съмнението.. знам, че темата е доста дълга, но исках да изясня случката. Е, ще чакам мнения :)

SmilezZz
11-16-2010, 07:51
А ти сигурна ли си,че той те харесва ?
Да не би да си се вкарала в някакви филми и
да си мислиш,че той те харесва ??
- По безброй много причини може да го е
направил..Да го е бил яд и за да те накара и ти
да почувстваш това чувство,се е целунало с
въпросното момиче...
- Но защо вместо да си седиш и да се чудиш дали
има нещо между тях,не отидеш да се запознаеш
с него..Така и по-лесно ще разбереш,дали те
харесва или не :?

ZastoZatoKyrac
11-17-2010, 13:17
много момчета станаха в тоя текст ии се обърках кой си хареса най-накрая.... 4 избора

1.Брат ти?!?! (кръвосмешението не е добър вариянт)
2.Момчето от тренировките?!?!?! (добър избор и мен ме кефи)
3.Хубавото момче от дискотеката?!?! (нещо ме съмнява )
4.Треньора?!?! (евалата, по-издръжлив е в леглото щот тренира)



П.П а сега по темата : еми мисля ,че 5тия вариянт е най-добрият! :)




П.П а сега по темата : еми мисля, че го е направил нарочно, и не се притеснявай да му кажеш всичко, но не се бави щот глей кви неща стават като си траеш :):)

malkataa
11-19-2010, 22:13
Мерси, май наистина няма да е зле да започна да действам малко по малко :)