PDA

View Full Version : какво мислите по въпроса ?



malkasladkaku4ka
11-16-2010, 05:40
Според вас 14 добра възраст ли е за секс ? :P

LadyDy
11-16-2010, 05:41
Определено незряла възраст....

notlike
11-16-2010, 06:06
Зависи от човека. Някои са готови, други не. В повечето случаи става дума за изфукване пред другите жени "Мен са ми го вкарвали".. хората не се ценят по това кой на кого е вкарал и къде е вкарал, разберете го. Ако все пак е с човека, когото обичаш (на тея години силно ме съмнява, ама ги има и такива), нека. Ама да се натиснеш на някой непознат..

SmilezZz
11-16-2010, 06:54
Определено незряла възраст....
Съгласна съм..Организма ти
все още не е развит,но..... Всеки прави
това,което си иска..
Но пък няма определена възраст,всеки
го прави,когато НАИСТИНА Е ГОТОВ и е с
ЧОВЕК,КОЙТО ОБИЧАШ..Но пък сега не
казвам да го правят на 12 :?

_butterfly_
11-16-2010, 07:11
Физически- организмът все още не е развит, не е достигната полова зрялост. Психически- тук водещ е стереотипа "станах на 13 и е време вече да правя секс" едва ли има нещо общо с истинско желание, нужда и споделяне на нещо много лично с правилния човек, също така едва ли има нужда да споменавам, че сексът върви ръка за ръка с отговорността.

NomNomNom
11-16-2010, 07:22
Зависи . Ако можеш да си поемаш отговорностите след това сам - значи не е толкова зле.
Всеки човек , който води полов живот, трябва да знае как да се предпазва от венерически болести и бременност. Също така сексуалните контакти имат влияние върху психиката , скоро тук даже имаше една статия, че голяма част от тийновете водещи полов живот страдат от депресия.

Така де, факт е , че възрастта за секс се е занижила. Хората сами си преценяват кога да започнат , после си носят съответните последствия.

kalpazanka
11-16-2010, 09:07
Не. Веднага се обосновавам- момченцата не искат презерватив, момиченцата се притесняват от всяко закъснение, страх ги е да отидат при АГ, защото мама не знае, че хлапачката води полов живот/АГ й е приятелка и ще й каже/ и т. н. За капак работата опре ли до аборт, няма как да стане без знанието отново на мама/тате или който от двамата ви устройва повече. Половопреносимите заболявания и тихите инфекции са песен в сравнение с горните екстри.
За капак като цъфне някоя и започне да ви убеждава как от еди-колко-си години прави секс и се пази с прекъснат полов акт, вие клъввате и се чудите после по колко и какви тестове да правите.

Red21
11-16-2010, 09:26
Според вас 14 добра възраст ли е за секс ? :P



Да добра възраст е ако го правиш с мен 8) :-) :grin:

Extremescream
11-16-2010, 10:58
One word-no.

Emilen
11-16-2010, 11:36
Не. Веднага се обосновавам- момченцата не искат презерватив, момиченцата се притесняват от всяко закъснение, страх ги е да отидат при АГ, защото мама не знае, че хлапачката води полов живот/АГ й е приятелка и ще й каже/ и т. н. За капак работата опре ли до аборт, няма как да стане без знанието отново на мама/тате или който от двамата ви устройва повече. Половопреносимите заболявания и тихите инфекции са песен в сравнение с горните екстри.
За капак като цъфне някоя и започне да ви убеждава как от еди-колко-си години прави секс и се пази с прекъснат полов акт, вие клъввате и се чудите после по колко и какви тестове да правите.
... и накрая ревете, защото трябва да седнете на "магарето" след Х дена и Y часа, за да изсмучат онова "ужасно нещо", което се е загнездило дълбоко във вас и заплашва да ви превърне в момиче, което всички сочат с пръст, поклащайки неодобрително глава...

anonymous708973
11-16-2010, 11:43
Ако беше подходяща, нямаше да питаш?
И все пак... ЗАЩО искаш да го направиш? С кого мислиш да го направиш?


възрастта за секс се е занижила. Хората сами си преценяват кога да започнат , после си носят съответните последствия.

Повярвай ми, на 14 НЕ можеш да носиш дори 10% от възможните последствия.

NeZaPoznat
11-16-2010, 11:59
Според вас 14 добра възраст ли е за секс ? :P

Ако си от малСинствата си напраО дърта 8-) те на толкова имат по 2 чавета :lol: :lol: :lol: и са бременни с 3-тото което мислят да продадат за да издържат третия баща и другите 2 :-P

thehorror9
11-16-2010, 12:01
наи-важното е да се чувстваш готов/а.

TheLastAngel
11-16-2010, 12:08
[i]


възрастта за секс се е занижила. Хората сами си преценяват кога да започнат , после си носят съответните последствия.

Повярвай ми, на 14 НЕ можеш да носиш дори 10% от възможните последствия.

+1 ;-)

FuckedUp
11-16-2010, 20:53
Абе, ОБРАЗОВАЙТЕ СЕ..пък ми правете секс 24/7.. :?
ПТ: Не.

yupaa03
11-16-2010, 20:57
По-нагоре го казаха - щом питаш значи ти е рано! Щом питаш, няма да го правиш от желание, а поради друга причина. А секс би трябвало да се прави само с желание и само за кеф

Supernaturall
11-16-2010, 20:57
Да, е. Еби се. Даже, що не го направи, когато беше на 9, е ?

malkasladkaku4ka
11-17-2010, 07:38
пфф.. просто питах , защото ми беше интересно мнението ви по въпроса .. вие ме изкарахте едва ли не съм тръгнала да се наеба :shock:

pisentseto
11-17-2010, 13:32
ne

KaPrIzZcHeTo
11-17-2010, 14:47
Не

norain
11-17-2010, 14:52
Абе големи работи станахте бе на 14 ше ми се ебе...
Я питай баба си преди 60 години как е било,и го сравни със сегашната изпаднала ситуация.
Никой не те е спрял,кат ти се ебе,еби се.Ти си знаеш последствията :-D

SEXTRAVAGANTE
11-17-2010, 18:08
ами аз на толкова отворих приятелката си и мисля , че не съжелява. Няма значение на колко ще го направиш....важното е да се чувстваш готова и да го направиш с желание , а не само заради това ,че на приятеля ти му се иска или само ,защото си повлияна от мнението на другите и мислиш ,че ще те приемат за готина след като вече не си девствена.

AniBG
11-18-2010, 11:57
Определено незряла възраст....
Съгласна съм..Организма ти
все още не е развит,но..... Всеки прави
това,което си иска..
Но пък няма определена възраст,всеки
го прави,когато НАИСТИНА Е ГОТОВ и е с
ЧОВЕК,КОЙТО ОБИЧАШ..Но пък сега не
казвам да го правят на 12 :?
+1!! Те вместо на тази възраст да мислят за образованието почват от сега, божеее, к'ъв народ, богжее! :? :?

FreakBitch
11-19-2010, 11:35
Не!
Прекалено късно е!
На 12 е идеално..! :lol:

AniBG
11-19-2010, 11:39
Не!
Прекалено късно е!
На 12 е идеално..! :lol:
Недей да се шегуваш с нея, защото може да го приеме насериозно - не се знае какъв мозък има в тиквата си... :? :?

Paramour
11-19-2010, 11:58
^съгласна.

Абе, ОБРАЗОВАЙТЕ СЕ..пък ми правете секс 24/7.. :?
ПТ: Не.
.. с това също.
а и наистина организмът ти не е развит, вероятно не си готова и психически.. защо бързаш?

AniBG
11-19-2010, 12:04
^съгласна.

Абе, ОБРАЗОВАЙТЕ СЕ..пък ми правете секс 24/7.. :?
ПТ: Не.
.. с това също.
а и наистина организмът ти не е развит, вероятно не си готова и психически.. защо бързаш?
Май и тя не знае защо бърза - на тази възраст човек изобщо не е готов за самостятелен живот и изобщо не е подготвен, за каквото и да било, камо ли за секс! :shock: Според мен пиклите на 12-13 мислят, че изглеждат по-големи, отколкото са, но единственото, което постигат е другите да им се подиграват! :? Както казаха и по-нагоре - "щом питаш, значи ти е рано"!

А по въпрос на това твое мнение...:


пфф.. просто питах , защото ми беше интересно мнението ви по въпроса .. вие ме изкарахте едва ли не съм тръгнала да се наеба :shock:

...Ми то и от името ти мога да съдя за това, че сe смяташ за нещо повече, отколкото си, както и че си слягаш малко повечко годинки! :?

bitchwolf
11-20-2010, 12:37
аз и в друга тема го писах,но ще се повторя. Въпроса е в момента и човека до теб,а не в годините. Не може да имаш стереотип за правило -примерно: "след 16г вече може" и кат' ги навършиш айде юруш на е*ане. Не става така. Мисля че 14 е рано. За себе си аз не питах а просто се оставих сама да усетя нещата. Стана непринудено,искрено,в точния момент,с точния човек. Това може да стане както на 14 така и на 30. Преценяваш си :)

Neftochimic
11-20-2010, 12:39
не, поне 16...

christina98877
11-20-2010, 14:33
Според мен няма подходяща и неподходяща възраст. Да, доста е тревожещ факта , че има момичета на по 12-13 години, който правят безразборен секс, но в крайна сметка ВСЕКИ си решава сам за себе си кога къде с кого и как ..Ако си намерила точния човек , Ако ти самата го искаш и ако си готова най-вече психически , то тогава го направи и въобще да не ти пука за годините... това са просто числа :)

Eddie
11-20-2010, 16:27
Първо си представи как някое момиче на 14 седи и кърми собственото си дете и после питай дали тази възраст е подходяща за секс... егаси и хората...

Polia
11-21-2010, 06:41
1 Защо,ако момичето е на 14 и момчето трябва да е на толкова? Ами ако е вече опитен младеж и знае за какво става дума? Ами ако си ползват кондом? Зависи си от хората!

bitchwolf
11-21-2010, 09:44
1 Защо,ако момичето е на 14 и момчето трябва да е на толкова? Ами ако е вече опитен младеж и знае за какво става дума? Ами ако си ползват кондом? Зависи си от хората! +1 но не само..например в моя случай аз бях на 15 човека до мен също ..и двамата девствени,но пък образовани по въпроса. И всичко си беше прекрасно. :)

xKiFlA
11-22-2010, 03:07
в тая тема имаало западнали мнннн... боклуци

petqlove
11-22-2010, 07:58
Ами....всеки човек е различен. Ако си чувстваш готова можеш да го направиш ,но по-добре си помисли по-въпроса. Според мен изчакай още 1 година. :)

LiRRRa
11-22-2010, 09:46
ами аз на толкова отворих приятелката си и мисля , че не съжелява. Няма значение на колко ще го направиш....важното е да се чувстваш готова и да го направиш с желание , а не само заради това ,че на приятеля ти му се иска или само ,защото си повлияна от мнението на другите и мислиш ,че ще те приемат за готина след като вече не си девствена.

съгласна..