PDA

View Full Version : Проблеми с майка ми...



Greennight
11-16-2010, 08:41
Еми проблема е,че с майка ми непрекъснато се караме за някви дребни неща...Например сутринта ставам и чувам някакви стъпки отивам да проверя и гледам майка ми...питам я защо не е на работа и тя вика "защото ходих няколко съботи подред на работа и от работата ме задължиха да излезна отпуска" и аз естествено си помрачих настроението,защото като тя е в нас сутрин нито мога да излезна някъде,нито да седна на компа...трябва да уча дори да съм си научил...И така станах с г*за нагоре и се сетих,че преди 2-3 седмици като бях боледувал само ме бъзикаше,че се правя на ударен и нищо ми няма...и реших да си го върна и викам "абе мамо такива не ми ги пробутвай,от работата никой няма да те бие да не ходиш на работа" и тя някво супер много се ядоса и излезна някъде навън.... :? И винаги се караме за някви такива дребни работи...или пък супер много се обижда,ако я нарека някъде "Тя" и непрекъснато като ме чуе ми прави зебележки,че не ми била "Тя" а майка....Еми съжалявам много ама просто не ми е удобно на всяко изречение да казвам "майка ми" "майка ми"....все за такива дребни неща...Та питането ми е,имате ли някви идеи как да предотвратим такива караници...

midi4kaa
11-16-2010, 09:12
Просто се успокойте и не взимайте нещата толкова навътре.Не си струва за дребни неща да си разваляте отношенията.Нормално е след,като сте си в една къща ,да се карате по-често.Ако тя те бъзика ,бъзикай я и ти,но не за сериозни неща.Просто го давайте по-леко тъй да се каже.

BeezyJey
11-16-2010, 15:04
Еми Деяне, в тоя случай съм на страната на майка ти, не е трябвало толкова идиотски да й го кажеш.. Абе, от възрастта е.. всеки има такива периоди, и твоя ще мине. :-D

Dessynka
11-16-2010, 18:35
Аз кво да кажа като мен ме гони пуберитет а майка ми критическа. Непоносими сме понякога, баща ми се чуди кой да защитава по - напред :D