PDA

View Full Version : Първо не му пука, а после прегръдкии ..



addiTo
11-16-2010, 11:55
Пиша си с едно момче от скоро .. казах му, че му се сърдя, защото се шегуваше с мен за една игра, но го казах на шега. И той ми отговори, че не му пука. Не знам защо, но това доста ме подразни. А после започнахме да спорим, а той ми написа " Спокойно бе " + емотиконка с прегръдка. И накрая ми прати още една. Предполагам имам някакви симпатии към него, но не мога да разбера неговите чувства.

аа бтв имаше една тема тук " Как да кажем НЕ на момче " или нещо подобно .. линк ?

incompletee
11-16-2010, 11:56
Пиша си с едно момче от скоро .. казах му, че му се сърдя, защото се шегуваше с мен за една игра, но го казах на шега. И той ми отговори, че не му пука. Не знам защо, но това доста ме подразни. А после започнахме да спорим, а той ми написа " Спокойно бе " + емотиконка с прегръдка. И накрая ми прати още една. Предполагам имам някакви симпатии към него, но не мога да разбера неговите чувства.

аа бтв имаше една тема тук " Как да кажем НЕ на момче " или нещо подобно .. линк ?

ХАХАХА

Red21
11-16-2010, 11:58
Пиша си с едно момче от скоро .. казах му, че му се сърдя, защото се шегуваше с мен за една игра, но го казах на шега. И той ми отговори, че не му пука. Не знам защо, но това доста ме подразни. А после започнахме да спорим, а той ми написа " Спокойно бе " + емотиконка с прегръдка. И накрая ми прати още една. Предполагам имам някакви симпатии към него, но не мога да разбера неговите чувства.

аа бтв имаше една тема тук " Как да кажем НЕ на момче " или нещо подобно .. линк ?

Каква игра 8) :-o :-)

NeZaPoznat
11-16-2010, 12:09
Пиша си с едно момче от скоро .. казах му, че му се сърдя, защото се шегуваше с мен за една игра, но го казах на шега. И той ми отговори, че не му пука. Не знам защо, но това доста ме подразни. А после започнахме да спорим, а той ми написа " Спокойно бе " + емотиконка с прегръдка. И накрая ми прати още една. Предполагам имам някакви симпатии към него, но не мога да разбера неговите чувства.

аа бтв имаше една тема тук " Как да кажем НЕ на момче " или нещо подобно .. линк ?

Глей са 8) емотиконката с прегръдка е безобидна но ако ти прати ей такава
http://s2.rimg.info/e4360a9020fccdaac47bee38d99f8879.gif (http://smiles.33b.ru/smile.31186.html) веднага иди да си направиш тест за бременност 8-)

addiTo
11-16-2010, 12:29
офффф ключ ключ .. сестра ми ми пуска някви простотии из целия форум .. особено в козметика и диетии .. съжалявам :(

kirchoko
11-16-2010, 17:56
Здравей приятелко,така прави в началото тоест прави се на непукист заради гордоста си.Казва си един вид ''къв съм аз че ще и се моля да не ми се сърди'' или нещо подобно а тази прегръдка е нещо като извинение за това грубите ми думи че не му пука. :) Поне аз така мисля :) :)

Infection
11-16-2010, 18:09
Да и аз мисля 4е преградката е била просто за изинение,пък и да не е що си мислиш 4е те харесва та аз на моми4етата накрая им пращам целувка

AniBG
11-16-2010, 18:13
офффф ключ ключ .. сестра ми ми пуска някви простотии из целия форум .. особено в козметика и диетии .. съжалявам :(
И при мен е така - сега съм сложила толкова трудна парола, че трудно ще я разгадае! :o Иначе, ако ми я добара ще пиша в темата цялото мнение като ЕДИТ:..! :)

Punisherrr
11-16-2010, 18:38
офффф ключ ключ .. сестра ми ми пуска някви простотии из целия форум .. особено в козметика и диетии .. съжалявам :(