PDA

View Full Version : esee



del1ncee
11-16-2010, 13:08
Zdraveite,imam po istoria da napi6a ese "edin den v jivota v egipet" da napi6a naprimer samo stoitel na piramidi obache ni6to ne mi hrumnv...ideii :( :( :( :( :(

LoupGarrou
11-16-2010, 15:53
Имаш толкова хубава тема, толкова много възможности. Дава възможност за изява, можеш да я пречупиш през своята представа за Египет. Не е като да имаш да пишеш върху някакъв сложен философски въпрос, че да не можеш да го напишеш. Едно разказче все ще напишеш ...

elito0o0o0
11-16-2010, 16:32
огськвговсгъхижьсекжъисщь жеисоьс :-x :-x :-x :-x :-x :-x

1. Пиши на кирилица да те е*а у неграмотното чаве..
2. Не е т`ва раздела
3. Напиши си го сам/а.. това е ЕСЕ... :x :x

Red21
11-16-2010, 19:41
1 edin den v jivota v egipet 8)

svetlidim
11-16-2010, 21:17
Примерно:
"Денят в Древен Египет започва от ранна утрин с усилената работа на черните роби." и разказваш как строят пирамидите, как пренасят огромните каменни плочи, как пече жарко слънцето и пот се лее от челата им, как ги бият надзирателите им и т.н. Т.е. тежкия живот на робите. После вкраваш контраста - императорите, величието им, златото, накитите, богатството им. Казваш, че ги мумифицират и т.н. Разказваш за гробниците, пирамидите, лабиринтите. Следват египетските рисунки, животните , които почитат, КОТКАТА да не забравиш да споменеш, тя убива змии, които са широко разпространени в Египет. и т.н.
Завършваш с патос колко е велика историята на тази цивилизация и т.н.

Има какво да се каже. Гледаш и тук http://ala-bala-sepphoras.blogspot.com/2009/11/dreven-egipet-prezentaciq.html

del1ncee
11-17-2010, 12:26
Денят в Древна Египет започва от ранна утрин с упоритата работа на робите.Всяка сутрин когато изгрее яркото слънце, робите трябвали да пренасасят каменни плочи, и тази под която ги мурила се леела от челата им.


ами по-нататък ?? :? :? :( :( :( :(

amk933
11-17-2010, 13:13
Кирилица.