PDA

View Full Version : 365 причини да обичаш някой



bonbonzamilion
11-16-2010, 13:38
Здрачвейте!Ще ви помоля (колкото и да е трудно за вас) да ми помогнете.Трябва да изброя 365 причини защо обичам родителите си :) ще съм благодарна.Няма нужда един човек да пише всичките 365 причини.Достатъчно е няколко човека да напишат по няколко причини :) благодаря предварително :)

d3viL
11-16-2010, 13:45
Първото, за което се сещам:
- Грижат се за теб.
- Подкрепят те.
- Приятели са ти, колкото и да не ти се вярва.
- Обичат те, такъв/такава какъвто/каквато си.
- Разбират те. (или поне се стараят)
- Отдали са живота си на теб.

SmilezZz
11-16-2010, 13:53
- Дали са ти живот
- Биха направи всичко за теб..
- Обичат те такава,каквато си..За тях
ти си най-перфектния човек..
- Грижат се за теб и т.н.. Не се сещам
за други неща в момента

3oPuTy
11-16-2010, 14:16
Искаш някой напълно непознат да ти каже,защо ТИ обичаш родителите си?! :shock: :-o
Тъпо е!!! :?
Тъпо е,че чакаш на готово ... :?

bonbonzamilion
11-16-2010, 14:35
Не искам това.Искам просто да ми помогнете малко защото немога да измисля точно 365 причини.Искам да ми кажете защо вие обичате родителите си ;)

3oPuTy
11-16-2010, 14:59
Така написано е малко по-приемливо ...
Все пак има ОГРОМНА разлика между написаното в първия ти пост и написаното в този по-горе :)

"Искам да ми кажете,защо ОБИЧАМ родителите си."
"Искам да ми кажете,защо ОБИЧАТЕ родителите си."
;)


И за да не е спам:
Обичам ги,защото са ми дали живот!
Обичам ги,защото вече почти 20 години се грижат за мен и ме даряват с любовта си!
Обичам ги,защото са ме възпитавали без шамари,наказания и страх от последствията след някоя евентуална моя грешка!
Обичам ги,защото НИКОГА не са ми повишавали тон,а са говорили с мен като с равна!
Обичам ги,защото винаги са ми имали доверие,което НИКОГА не съм предавала и са ми давали пълна свобода!
Обичам ги,защото винаги са до мен в добри и лоши моменти!
Обичам ги,защото са мои много добри приятели,с които винаги мога да седна и да поговоря за проблемите си (било то за някое момче,проблеми сред приятели или нещо друго)!
Обичам ги,защото никога нищо не крият от мен (било то проблеми в работата,семейни проблеми и т.н.),а това за мен е адски важно!!!
Обичам ги,защото са МОИТЕ родители!!!

Мога да изреждам още многооо,но нямам време сега :)

incompletee
11-16-2010, 18:25
ОБИЧАМ Я..(Майка си..понеже родителите ми са разделени) защото е всичко за мен :) Най-близкият човек,човек с когото можеш да си споделиш всичко,макар че може не винаги да те разбере

Infection
11-16-2010, 18:30
Първото, за което се сещам:
- Грижат се за теб.
- Подкрепят те.
- Приятели са ти, колкото и да не ти се вярва.
- Обичат те, такъв/такава какъвто/каквато си.
- Разбират те. (или поне се стараят)
- Отдали са живота си на теб.

Не ми се пише 8-)

spopi
11-16-2010, 19:05
365 не са ли много :-o

xKiFlA
11-16-2010, 21:34
ква е тая простотия .. 365 :shock:
:razz: :razz:
причината е една.. не толкова

chemist9009
11-16-2010, 21:43
365??!? :D :D не бяха ли 366 или 367?!? :D :D кви са тези простотии :lol: :lol: с всеки изминал ден някой полудява :razz: :razz:

PoRcHeTaTa1
11-16-2010, 22:05
Обичам ги,защото са ми дали живот!
Обичам ги,защото вече почти 20 години се грижат за мен и ме даряват с любовта си!
Обичам ги,защото са ме възпитавали без шамари,наказания и страх от последствията след някоя евентуална моя грешка!
Обичам ги,защото НИКОГА не са ми повишавали тон,а са говорили с мен като с равна!
Обичам ги,защото винаги са ми имали доверие,което НИКОГА не съм предавала и са ми давали пълна свобода!
Обичам ги,защото винаги са до мен в добри и лоши моменти!
Обичам ги,защото са мои много добри приятели,с които винаги мога да седна и да поговоря за проблемите си (било то за някое момче,проблеми сред приятели или нещо друго)!
Обичам ги,защото никога нищо не крият от мен (било то проблеми в работата,семейни проблеми и т.н.),а това за мен е адски важно!!!
Обичам ги,защото са МОИТЕ родители!!!

Jessie
11-17-2010, 07:57
Здрачвейте!Ще ви помоля (колкото и да е трудно за вас) да ми помогнете.Трябва да изброя 365 причини защо обичам родителите си :) ще съм благодарна.Няма нужда един човек да пише всичките 365 причини.Достатъчно е няколко човека да напишат по няколко причини :) благодаря предварително :)

Еййй .. ти знаеш ли, че ми даваш УНИКАЛНА идея ! :shock: МЕРСИ, брат !! (дори и да си момиче, аз така говоря на всеки!) :P :-)

bonbonzamilion
11-17-2010, 15:07
всъщност това е за коледен подарък искам да зарадвам родителите си но определено ми е малко трудно да измисля 365 причини :)

a1a2b3v
11-17-2010, 15:52
Ами като ти е трудно 365 (а то определено ще бъде) опитай с 100. :) Иначе стават:
Подкрепят те, когато най-много се нуждаеш от подкрепа.
Грижили са се за теб.
Опитват се да те разберат до колкото е възможно.
Прощават грешките ти.

П.С. Дават ти джобни. :razz: :razz: (шегувкам се разбира се)

ShtrudeL
11-17-2010, 15:52
365
Действително не са толкова. Не знам дали са по-малко или повече. Най-вероятно моите са малко,но важни. Другите ще са художествено изпипани просто.
Няма причини да обичам любимите си същества. Не искам да търсят причини. Ако това не им стига не мога да облека чувствата си в красиви думички.

ThePowerOfLove
11-17-2010, 20:33
Обичам ги, защото правят всичко за мен!
...защото където и да отида, каквото и да направя, колкото и да сгреша, винаги ще има дом, с отворени за мен врати.

MiMcHeToOo
11-18-2010, 13:32
Мама ме обича, защото съм била, съм и винаги ще бъда нейното единствено момиченце, което е отгледала сам-самичка :) Останалите неща, че ме подкрепя, че ми дава пари, че е моя приятелка не са маловажни, но ги оставям настрани, защото първото, което казах култивира всичките в едно:)