PDA

View Full Version : Прецакана заради тъпотията си ;@



vikitoy
11-16-2010, 13:52
Здравейте аз съм момиче на 14. Та ето и проблема ми:
Едно момче ме харесваше 3 години, но аз не му обръщах никакво внимание .. Предлагал ми е 3-4 пъти, но аз все му отказвах с извинението че не изпитвам нищо към него .. Тази година бяхме на лагер заедно. Там разбрах че съм започнала да го харесвам. Той се държеше по-добре от обикновено и една вечер когато бях леко пийнала реших да му го призная. Той не ми обърна почти никакво внимание и когато го попитах дали все още има нещо към мен. Отговора беше НЕ ! Гледах го как се зарибява смомичетата от лагера и ми ставаше все по-гадно. А за капак в телефона му видях над 100 смс-а с едно момиче :-x !! Една-две седмици след като се жърнахме разбрах че той е тругнах с нея .. но не беше за дълго! Когато почнахме даскало0 по коридорите той се правеше че нищо не се е случило. В понеделник го видях да се хили тъпо с няква курва дето цялото даскало я е ебало :smt013 !! Много ми е тъпо че съм прпуснала шанса си. Плс кажете кво да правя?? :smt007 :smt007

kik7
11-16-2010, 13:59
сигурна ли си че той изпитва нещо към нея или просто си въобразяваш ?

FuckedUp
11-16-2010, 14:00
Нищо. Нищо не можеш и да направиш..

SmilezZz
11-16-2010, 14:33
Наистина нищо не можеш да
правиш..Имала си шанс да бъдеш с него,но
ти не си го оценил..А сега,когато вече неговите
чувства са "изстинали",за теб той става
най-скъпия човек..
- Просто си продължи живота..
Ще срещнеш много други момчета.. (:

allekScheto
11-16-2010, 15:04
Наистина нищо не можеш да
правиш..Имала си шанс да бъдеш с него,но
ти не си го оценил..А сега,когато вече неговите
чувства са "изстинали",за теб той става
най-скъпия човек..
- Просто си продължи живота..
Ще срещнеш много други момчета.. (:
+1

Ssummerjam
11-16-2010, 15:42
Тва е доста често срещано - когато някой има чувства към теб, ти не му обръщаш внимание. Когато обаче охладнее, започваш да тичаш след него и изведнъж ти става много интересен. За съжаление не виждам какво би могла да направиш. Смяна на ролите. :?

w0sh
11-16-2010, 15:44
Да те е яТ сега.

RoSKo0o0
11-16-2010, 16:13
Еми, жена си!! Свикни с мисълта да взимаш най-тъпите решения на света, защото жените са най-тъпите същества на този свят (след Стамбини) ;)

plumpLip
11-16-2010, 16:16
Има два случая. 1вия е че може да го прави за да те дразни , 2рия е че наистина вече те е забравил и няма какво да направиш . Би трябвало да поговориш с него , но с времето хората се променят както и техните интереси . Все пак да се надяваме да е първия случай . :) :)

evi4ka93
11-16-2010, 16:18
Момчето е било твое, и чак когато се е отказало си решила, че имаш чувства към него... е за това хората са казали, че най-силно желаем това, което не можем да имаме... какво да ти кажа...
Говори с приятелите му или по някакъв начин разбери дали ходи с някое от въпросните момичета , ако не започни да му показваш по някакъв начин, че за теб той не е просто обикновено момче, че значи нещо. Може чувствата му да не са изтинали напълно, а дори да са, си струва да опиташ ;) Успех (:

AniBG
11-16-2010, 16:22
Наистина нищо не можеш да
правиш..Имала си шанс да бъдеш с него,но
ти не си го оценил..А сега,когато вече неговите
чувства са "изстинали",за теб той става
най-скъпия човек..
- Просто си продължи живота..
Ще срещнеш много други момчета.. (:
+1
+2!


Еми, жена си!! Свикни с мисълта да взимаш най-тъпите решения на света, защото жените са най-тъпите същества на този свят (след Стамбини)

AniBG
11-16-2010, 16:23
Наистина нищо не можеш да
правиш..Имала си шанс да бъдеш с него,но
ти не си го оценил..А сега,когато вече неговите
чувства са "изстинали",за теб той става
най-скъпия човек..
- Просто си продължи живота..
Ще срещнеш много други момчета.. (:
+1
+2!


Еми, жена си!! Свикни с мисълта да взимаш най-тъпите решения на света, защото жените са най-тъпите същества на този свят (след Стамбини) Не сме тъпи!!!

Spikeey
11-16-2010, 16:32
Култово, момче харесва момиче, момичето не го харесва, след време обаче момичето се влюбва в него, ама ташак. -Да, тъпа си-

RoSKo0o0
11-16-2010, 16:33
AniBG, хубаво, не сте тъпи!!!

Teffo
11-16-2010, 16:38
[...]
...
...
[...]
В понеделник го видях да се хили тъпо с няква к***а дето цялото даскало я е ебало :smt013 !! Много ми е тъпо че съм прпуснала шанса си. Плс кажете кво да правя?? :smt007 :smt007

Щом се мотае с както си се изрази "к*рвите" на училището - значи е бройкар. По-добре, че не си се захванала с него. Щял е да те зареже и щеше да ти е много по-гадно....
Моят съвет : Мисля, че той не те е харесвал. Опитай се да го забравиш, макар, че е трудно и продължавай напред :)

Успех :)

AniBG
11-16-2010, 16:43
AniBG, хубаво, не сте тъпи!!!
...Говоря за повечето момичета! Да, има и някои дето са с 2 гънки на мозъка, но не всички са такива :!:

vikitoy
11-16-2010, 17:10
Много мерси на сички .. има много различни мнения .. и аз самата осъзнавам че съм доста тъпа ама вече май е прекалено късно .. ; ))

peroto
11-16-2010, 17:25
Чесно казано ДА късно е.И аз бях в подобна ситуация всмисъл харесвах момиче мн време и то все не не.Накрая осъзнах, че след всяко не съм почнал да я мразя все повече и накрая почнах да я игнорирам, пък тя почна да флиртува и имах чувството, че всеки момент ще избухна от яд просто... :booooomb: Или го остави тва момче, или си бъдете приятели.С времето, пък може той пак да те хареса...нз :) :) :) :) :) :)

jghgh
11-16-2010, 17:28
Мда, ти пък какво им се връзваш на коментарите.. Тъпа си, щото преди не си го харесвала ли?!
От разказа ти разбирам, че ти си се влюбила в него по време на лагера, където той се е държал добре с теб, което значи че не си тръгнала след него само от ревност, че вече не те харесва... тоест не си тъпа, поне според мен.

Иначе, какво да ти кажа - според мен също си изтървала шанса си, но това не значи че си тъпа.
Вероятно след признанието на чувствата ти той вътрешно е въздъхнал и си е помислил, че е доста иронично, че ти чак сега ги проявяваш. Може би наистина вече не си му интересна, щом години наред те е гонил.
Сега просто е късно, и той също го осъзнава; наистина си е нелепичко когато забравиш някого той тогава да се присети за теб, но тогава не можеш да си върнеш вече чувствата, нито да върнеш времето и така..

Просто свиквай и това е.

А иначе той вероятно е станал "бройкар" и заради теб - може да си му била голямата "любов", щом години наред ти се е предлагал, а сега като те е преодолял да е решил да се занимава безразборно с момичета. Изживява се. Все пак и той е пубертет.

Продължи напред :)

Alekssandra
11-16-2010, 17:33
Ъъ..преди си имала шанс...ии защо другото момиче веднага трябва да е к***а..?! Ти от къде знаеш,че всички са спали с нея..?? Светила ли си им..?? Уж си на 14 трябва малко да мислиш преди да говоришш....Момчето вече не иска да е с теб...Живей си живота... 8)

Infection
11-16-2010, 18:33
Наистина нищо не можеш да
правиш..Имала си шанс да бъдеш с него,но
ти не си го оценил..А сега,когато вече неговите
чувства са "изстинали",за теб той става
най-скъпия човек..
- Просто си продължи живота..
Ще срещнеш много други момчета.. (:

То4но така

mrafka
11-16-2010, 18:41
Койт` е*ал, е*бал... Кака се ожени! :D

Sunshin3
11-16-2010, 19:08
Много кофти ситуация. Имала си шанс, но уви... изпуснала си го. Но щом те е харесвал толкова дълго време, има някаква надежда.. според мен.

Иначе не се вдълбавай толкова, има още много момчета.

RoSKo0o0
11-16-2010, 19:40
AniBG, хубаво, не сте тъпи!!!
...Говоря за повечето момичета! Да, има и някои дето са с 2 гънки на мозъка, но не всички са такива :!:

Права си, сладуранке, права си!!! Много си права, чак плача :)

teo96
11-16-2010, 20:01
[...]
...
...
[...]
В понеделник го видях да се хили тъпо с няква к***а дето цялото даскало я е ебало :smt013 !! Много ми е тъпо че съм прпуснала шанса си. Плс кажете кво да правя?? :smt007 :smt007



Хм... Аз пък си мисля,че просто си ядосана,не че на гаджето му й има нещо.Не е нужно да използваш подобни цинизми за да си изразиш гнева (то не е и нужно да го изразяваш публично).

Та моя съвет е,както и може да се предположи,забрави го. Трудно е,за пореден път казвам,но не и невъзможно.Само не се ядосвай.Момичето нищо не ти е виновно.Не виня и теб че не си му обърнала внимание преди,защото просто не си имала чувства,какво толкова.
Само,че на мен ми се струва,че ти не го харесваш чак толкова,а просто се боиш да не изгубиш "почитател".На мен ми се е случвало,но е толкова трудно да се преживее.И все пак мога да си представя колко ти е гадно.Та няма какво да те съветвам,забрави го и толкоз. Живота може да е гаден.Обаче ако си намериш друг ще стане хубав,затова не си губи времето :). Успех!

RockstarR
11-16-2010, 20:08
Човек осъзнава, това което му липсва едва когато го изгуби безвъзвратно! Не мисля, че има нещо, което можеш да направиш.. или поне не се сещам. Имала си шанса не веднъж а 3 или 4 пъти/ако не се лъжа от прочетеното в началото/.. Според мен, най добре-опитай се да го забравиш или превъзмогнеш до колкото е възможно, знам колко е трудно, но все пак опитай, жалко ще е ако започнеш да му се молиш.

PoRcHeTaTa1
11-16-2010, 22:16
Несъжелявай морето е пълно с риба ;)

cinderella_gugutka
11-17-2010, 09:28
Еми намери си друг

Densy
11-17-2010, 14:01
Ми според мен трябва да направиш така че отново да му привлечеш вниманието. Не губи надежда, може пък да има още нещо към теб.. ии не си постъпила тъпо защото как ще знаеш преди 3 години че ще го харесваш сега?? :smt023

kik7
11-17-2010, 14:10
а не бе хич не е постъпила тъпо .. само дето го е отрязала 3 пъти ... то попринцип повечето момчета се отказват от 1 път, а той колко се е занимавал с нея ... според мен наистина вече не изпитва нищо

LiRRRa
11-17-2010, 14:39
"Винаги обичаме тези, които бягат от нас и бягаме от тези, които ни обичат"...
Щом толкова време ти е обръщал внимание и те е искал, може пак да те поиска..
Признала си му, направила си нужното, повече не се занимавай.
Ако ви е писано да сте заедно, ще сте. : ))

forbiddenrose
11-18-2010, 11:16
и при мен се е случвало .. влюбих се в момчето, което ме харесваше чак когато започна да ме забравя ... и аз му признах и той ме отрязаа .
За съжаление не можеш да направиш нищоо .. в момента ти е доста трудно, но ще видиш, че след време и твоите чувства ще утихнат :wink:

NeZaPoznat
11-18-2010, 11:32
Здравейте аз съм момиче на 14. Та ето и проблема ми:
Едно момче ме харесваше 3 години, но аз не му обръщах никакво внимание .. Предлагал ми е 3-4 пъти, но аз все му отказвах с извинението че не изпитвам нищо към него ..
!!
.....
Много ми е тъпо че съм прпуснала шанса си. Плс кажете кво да правя?? :smt007 :smt007


Много моля модераторите да направят тази тема 'важна' да четат момичетата колко тъпо е да се правиш на недостъпна и то особено когато накое момче те харесва цели 3 години 8)

3 години - толко ли си цениш половия орган бе !!! Златна да беше тая п.....ка нямаше да тича толкова след нея това момче :? И сега когато си разбрала че не си единствената на света и че има и други момичета които са те заместили вече се усещаш че си сама и че го обичаш :P :P Глупости - просто си с наранено его :D :D Айде сега пък ти го гони 3 години да видиш колко е приятно :-P :-P :razz: :razz:

AniBG
11-18-2010, 11:46
3 години - толко ли си цениш половия орган бе !!! Златна да беше тая п.....ка нямаше да тича толкова след нея това момче :?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

everythingisrelative
11-18-2010, 17:51
Застреляй се.. пича постъпва правилно щото ти си се държала като няква ку*ва.... :-x

jghgh
11-18-2010, 17:52
Добре, че всички знаем значението на тази дума..

Доста неточно я използваш.

fenastz
11-18-2010, 20:43
НЕКА ТИ !!!! НЕКА ТИ !!! ХАХАХХАХА, ИМА ВЪЗМЕЗДИЕ НА ТОЯ СВЯТ !!! :grin:

soul1199
11-18-2010, 20:54
Нищо. Нищо не можеш и да направиш..

DeVilTerroR
11-19-2010, 16:00
Дори и да имаш някакъв шанс не заслужаваш.Момчето години наред ти се е молело и ти се сети,че го харесваш доста късно !

everythingisrelative
11-19-2010, 16:25
умриии :booooomb:

vasinceto96
11-19-2010, 16:51
до авторката: Според мен той ти е отказъл защото ти си му била отказала и е искал да ти го върне. Тва е мойто мнение. :)

puppy2
11-19-2010, 17:04
А бе хора вие малумни ли сте ? Тя виновна ли е че не е изпитвала чувства към него ? ВИЕ БИХТЕ ЛИ ТРЪГНАЛИ с МОМИЧЕ/МОМЧЕ,КОЕТО НЕ ХАРЕCВАТЕ?

Spikeey
11-19-2010, 18:35
А бе хора вие малумни ли сте ? Тя виновна ли е че не е изпитвала чувства към него ? ВИЕ БИХТЕ ЛИ ТРЪГНАЛИ с МОМИЧЕ/МОМЧЕ,КОЕТО НЕ ХАРЕCВАТЕ?
А, да не би той да е виновен, че тя накрая решила да го харесва?

kik7
11-19-2010, 19:32
А бе хора вие малумни ли сте ? Тя виновна ли е че не е изпитвала чувства към него ? ВИЕ БИХТЕ ЛИ ТРЪГНАЛИ с МОМИЧЕ/МОМЧЕ,КОЕТО НЕ ХАРЕCВАТЕ?
А, да не би той да е виновен, че тя накрая решила да го харесва?

+

puppy2
11-19-2010, 19:46
Някой да го е упрекнал,че може би няма чувства към нея вече?Така като гледам момичето даже съжалява,че е изпуснала шанса си.. :?

Stotii
11-19-2010, 20:45
А бе хора вие малумни ли сте ? Тя виновна ли е че не е изпитвала чувства към него ? ВИЕ БИХТЕ ЛИ ТРЪГНАЛИ с МОМИЧЕ/МОМЧЕ,КОЕТО НЕ ХАРЕCВАТЕ?
А, да не би той да е виновен, че тя накрая решила да го харесва?

+

+2




3 години - толко ли си цениш половия орган бе !!! Златна да беше тая п.....ка нямаше да тича толкова след нея това момче :? :D :D.........

...............Айде сега пък ти го гони 3 години да видиш колко е приятно :-P :-P :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Жените са като сянката. Когато ги гониш те бягат от теб. Като спреш и се обърнеш да бягаш - те започват да те преследват.....

Момиченце сама си си виновна, момчето не ти е виновно :!: ,,, просто е започнало да мисли с оная си работа вместо колко си важна за него :D :D и решило да си поживее малко след като упорито си му трошила сърчицето цели 3 годинки. :-#

Както казаха по горе "айде сега ти го гони 3 години да видиш колко е приятно" :razz: :razz: