PDA

View Full Version : Новата версия на скайп ?



vagarious
11-16-2010, 14:18
Така.
И преди съм си сменяла версийте на скайп-а и винаги ме е питало, дали искам да ми изтрие хронологията.
НО последния път, когато рекох да изтрия сегашната версия, за да инсталирам най-новата, нищо не ме попита и направо ми я изтри(хронологията).
Има ли някакъв начин, да изтрия сегашната версия и да интална новата, но БЕЗ да ми се трие хронологията !? :-o
И как по-точно да процедирам - първо, второ, трето - какво да направя, за да се запази !?
:-o

van1
11-16-2010, 22:02
Така.
И преди съм си сменяла версийте на скайп-а и винаги ме е питало, дали искам да ми изтрие хронологията.
НО последния път, когато рекох да изтрия сегашната версия, за да инсталирам най-новата, нищо не ме попита и направо ми я изтри(хронологията).
Има ли някакъв начин, да изтрия сегашната версия и да интална новата, но БЕЗ да ми се трие хронологията !? :-o
И как по-точно да процедирам - първо, второ, трето - какво да направя, за да се запази !?
:-o

Винаги пита за хронологията, просто си сбъркал някъде. Не знам дали има чекбокс, който като го чекнеш винаги да трие хронологията без да пита. Не ми се вярва.

vagarious
11-17-2010, 12:35
ами, не винаги ме пита...
Вчера пробвах да сменя версията, но на настолния ми компютър и пак не ме попита.Затова не посмях направо да действам отново на лаптоп-а ми.
Да не би пък да има някакво значение това, че когато тегля нечий скайп, аз не натискам Save и после да си го инсталирам, a Run.Дефакто направо ми го инсталирва. :-o

Tempest
11-17-2010, 13:36
инсталираш направо новата версия и си 6... какво ше се занимаваш да деинсталираш старата... аз скайп не съм деинсталирал досега..

vagarious
11-17-2010, 14:41
инсталираш направо новата версия и си 6... какво ше се занимаваш да деинсталираш старата... аз скайп не съм деинсталирал досега..

Еми, защото когато стигне до 99% ми дава грешка(говорим за Помощ менюто на скайп и оттам обновлението) ..

Tempest
11-17-2010, 15:12
влизаш в сайта, теглиш инсталатора, пускаш го и имаш нов скайп... грешка ако даде, проблема е в твоя телевизор...

vagarious
11-18-2010, 13:28
влизаш в сайта, теглиш инсталатора, пускаш го и имаш нов скайп... грешка ако даде, проблема е в твоя телевизор...

Мерси, получи се. :wink: