PDA

View Full Version : Проблем с цвета на очите



pink94
11-16-2010, 15:57
Здравейте
Значи от няколко дена съм забелязала че очите ми си променят цвета по принцип са сини но тия дни на цвят са кафяво-жълти като на тия от Здрач :razz: та първо си мислех че е от светлината ама не и милото като ме видя направо :shock: една приятелка луда фенка на Здрач се базикаше че ставам вампир :razz: но явно и това не е та въпроса ми е следния на какво може да се дължи тая промяна на цвета на очите ми :-o

AniBG
11-16-2010, 18:01
Ами по начина, който го описваш - нямам си никаква представа! :D Иначе се консултирай с очен лекар, друго решение не виждам! :?

LipSy
11-16-2010, 20:11
:shock: Не мога да повярвам, че цвета на очите ти се променя от син на кафяво-жълтеникав...?! Най-добре се консултирай с очен лекар! Наистина за 1-ви път ми става известно нещо такова... :(

brokeninside13
11-16-2010, 20:26
мойте са зелени/пъстри и стават жълти така че....
лекари...вие нормални ли сте! :Д

pink94
11-16-2010, 20:27
и друг път са си сменяли цвета но от син на зелен и то за кратко време и обикновенно им влияше това с какъв цвят сенки съм или с каква дреха вече почвам да си мисля че има заложено нещо генетично защото баба ми като млада е била със сини очи който в последствие са станали кафяви явно и аз имам някакъв дефектен ген :D

StolenBliss
11-16-2010, 21:03
Ба искам и аз мойте от кафеви да станат зелени или синиии :grin:
Те мойте само на слънце дето от кафеви стават жълти ама то щото са ми светло кафеви по принцип

Sigrina
11-16-2010, 22:00
Много филми гледаш :D

pink94
11-17-2010, 10:07
Много филми гледаш :D
ммм и аз си помислих че се вкарвам в некаФ филм ама не :?
днес бях на очен лекар казах му че не съм единствената в нашето семейство на която очите се променят и той ме прати да разследвам от каде се е появил тоя дефектен ген :D :-D