PDA

View Full Version : Харесват нея



sladykgryah97
11-16-2010, 17:41
Здравейте! :) Искам да ви споедля нещо. Аз съм на 13. Имам една приятелка с, която сме много добри приятелки от втори клас, но винаги съм изпитвала нещо като завист към нея. Тя всеки ден е навън (в една компания сме), излизам само петък, събота и неделя а иначе по цял ден уча, а пък имаме еднакви оценки :( Всички я харесват и момичета и момчета, а пък мен не чак толкова. Дали е заради това, че съм откровена с хората?! Помогнете ми да преодолея това чувство, защото не знам вече какво да правя :? Благодаря ви предварително! :-)

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

SmilezZz
11-16-2010, 18:30
Ако ти самата не можеш да си
помогнеш - ние няма как да ти помогнем..
Просто се опитай да не мислиш за това,
живей си живота,учи - забавлявай се ...

radeberger
11-16-2010, 18:33
Може да е по-хубава на външност. Може да се държи по-отпуснато. Не знам. Намери си грешката. :)

Red21
11-16-2010, 19:28
Здравейте! :) Искам да ви споедля нещо. Аз съм на 13. Имам една приятелка с, която сме много добри приятелки от втори клас, но винаги съм изпитвала нещо като завист към нея. Тя всеки ден е навън (в една компания сме), излизам само петък, събота и неделя а иначе по цял ден уча, а пък имаме еднакви оценки :( Всички я харесват и момичета и момчета, а пък мен не чак толкова. Дали е заради това, че съм откровена с хората?! Помогнете ми да преодолея това чувство, защото не знам вече какво да правя :? Благодаря ви предварително! :-)

Не те познаваме и о4акваш да ти кажем защо я харесват пове4е нея
а пък теб не толкова да не е някоя ебавка :razz: 8) :D

xoxi
11-17-2010, 08:13
Сигурно защото има по-голямо самочувствие от теб.

ChildOfBodom
11-17-2010, 09:17
Не може всички да те харесват.

sladykgryah97
11-17-2010, 15:16
ChildofBodom, разбира се, че не може всички да ме харесват, но нея всички я харесват.

Radeberger, честно казано двете сме горе-долу еднакви на външен вид, дори често хората ни питат дали сме сестри :-D

Все пак благодаря ви за мнението! :) :) :)

rns92
11-17-2010, 17:47
В този случай значи визията не е определящ фактор. Замисли си, дали не караш другите хора да бягат от теб заради характера ти?

marcy
11-17-2010, 18:00
прикачи снимка на теб и приятелката ти ;p и ще преценим .

xKiFlA
11-17-2010, 23:13
Мен ме харесва почти всеки....но само на външен вид :D
от класа ми вече двама ме харесват :razz:
Но който ме е опознал до сега никога не съм му харесвала.....щото съм малко по странна от другите и мисля по различно.. :?

zloffy
11-19-2010, 18:21
ами значи моята приятелка от първи клас винаги повече я забелязваха имала си е гаджета ,, повече я харесваха и т.н. а аз нито гадже съм имала.. нито са ме забелязвали и харесвали толкова много .. но вече станахме на 12 и разбрах че е по добре да си по-тиха и по да не се отваряш.. нищо че не те харесват и не ти обръщат толкова много внимание другите в компанията.. по-добре бъди себе си и не се опитвай да угодиш на всички .. защото евтината стока всички я търсят :) .. ти си познаваш приятелката, но недей и завижда, защото и теб ще почнат да забелязват..

HighVolotage
11-19-2010, 19:16
Мен ме харесва почти всеки....но само на външен вид :D
от класа ми вече двама ме харесват :razz:
Но който ме е опознал до сега никога не съм му харесвала.....щото съм малко по странна от другите и мисля по различно.. :?


аз бих опитал :P
skype: renomous
харесвам страмните неша :d

ZastoZatoKyrac
11-19-2010, 20:13
задача : Открийте 5-те разлики :D

ZastoZatoKyrac
11-19-2010, 20:16
Мен ме харесва почти всеки....но само на външен вид :D
от класа ми вече двама ме харесват :razz:
Но който ме е опознал до сега никога не съм му харесвала.....щото съм малко по странна от другите и мисля по различно.. :?


аз бих опитал :P
skype: renomous
харесвам страмните неша :d

абе .. high volOtage :D ти странните или срамните неща харесваш , защото от твоя богат речник бълват невероятни думи и изрази , на които дори Кирил и Методий биха завидяли .. :razz:

malkataa
11-19-2010, 21:07
Ами не мисля, че проблемът е в това, че си искрена. Не е хубаво да й завиждаш. Съмнявам се, че ако има нещо за споделяне ще може да се обърне към който и да е от тези, които я харесват, така че не виждам особена полза от тях...