PDA

View Full Version : истинското щастие...толкова близо...?



soohatetobeinlove
11-16-2010, 19:59
Еми как да започна,откакто скъсах с последното си гадже нямам късмет.Мина доста време но явно не съм се съвзел,а и явно късмета ме напусна.Имах някакви връзки за по седмици който завършваха зле и т.н. Но наскоро се случи нещо.То започна преди сигурно година но не му обръщах внимание.Аз съм на 17 ( почти 18 ) уча в супер училище със добри съученици,но наскоро се просветлих в нещо което преди го бях осъзнал но тогава се отказах,а именно едно момиче.Харесвах я преди,но предпочитох да го преглътна,тя си намери приятел и така всичко отмина,но преди няколко месеца те скъсаха.Ние се сближихме повече и не просто като приятели.Имаме и уговорка че ако останем сами в бъдеще ще се оженим,да си имаме щастлив живот,мислех си че се базикаме само но последно време се съмнявам.Наистина последните седмици се чудя дали не изтървам нещо или не схващам някакви намеци :D Понякога се замислям "абе ние да не ходим" пък и вече на няколко пъти ме питат дали не ходим...сега малко и за момичето,тя е невероятно красива,умна,с чуство за хумор...абе идеалното момиче...Дали пък точно докато търся нещо то не е точно пред мен...дали докато се взирам в далечината това нещо не стой точно до мен...дали съм толкова близо до щастието ми,но то да е толкова близо че да не го виждам...или просто да не го приемам...

ForzaFelipe
11-16-2010, 20:27
Ти явно след последната ти сериозна връзка имаш страх от обвързване.Всъщност теб те е страх че може да се получи или че няма да се получи и отново ще останеш наранен?

soohatetobeinlove
11-16-2010, 20:32
Еми при мен май са и двете...ако се получи ще е доста странно...а ако не стане...виждаме се всеки ден иии...

kirchoko
11-16-2010, 22:44
Опитай,ако не се получи поне ще знаеш че си опитал,защото ако не опиташ след време като загубиш възможноста да бъдеш с това момиче ще съжляваш че не си опитал :) :) :)

cinderella_gugutka
11-17-2010, 09:23
Само ти можеш да си отговориш на тези въпроси...но в крайна сметка нищо не губиш ако опиташ :)

pisentseto
11-17-2010, 13:38
И аз мисля ,че трябва да опиташ и да загърбиш страха от раздялата.Гледай напред ,не назад

NeRoX
11-17-2010, 13:44
Според мен има някакви симпатии. Момичетата рядко говорят подобно неща, просто ей така... Особено пък красивите.

sladur4etyYy
11-17-2010, 14:22
Според мен има някакви симпатии. Момичетата рядко говорят подобно неща, просто ей така... Особено пък красивите.

хаха, я пак си помисли.

NeRoX
11-17-2010, 18:14
Според мен има някакви симпатии. Момичетата рядко говорят подобно неща, просто ей така... Особено пък красивите.

хаха, я пак си помисли.
Колко пъти трябва да си помисля, за да си кажа мнението. Говорили са за това как един ден ще се оженят и такива глупости. Явно показват близост щом и другите го забелязват. Съмнявам се да няма симпатии. Никое момиче не прави такива неща с безразлични за нея хора. Особено пък хубавите, които могат да имат, който си поискат така да се каже. Единствената възможност е в миналото да я е наранил много и тя сега да иска да му го върне като го накара на се влюби в нея и накрая да го смачка. Ама доколкото разбрах няма подобно нещо такаче...