PDA

View Full Version : дали ме харесва



sbm2
11-17-2010, 11:48
всичко започна от там че кандидатствах в гимназия и сега съм в нов клас и естествено си харесах момче и то от моя клас. До преди не съм харесвала, защото познавах само пълни идиоти и незнам нищо как реагират момчетата ако харесват момиче, защото преди го изразяваха с псувни и агресия. И така, в новия клас без да искам станах "зубър" на класа, но се опитвам поне да не се държа като такава колкото и тъпо да звучи. Харесах си едно момче, което напоследък винаги сяда до мен, обаче не дава никакъв вид на влюбен, а ако се загледам във физиономията му, той не фокусира погледа си върху мен или изобщо върху когото и да било. Един път седнах на различно място при друго момиче и той пак намери начин да се върти около мене, но дали наистина ме харесва или се върти при мен, за да му помагам с уроците? А ако смятате че ме харевсва как да реагирам?моля ви помогнете!

Red21
11-17-2010, 11:51
всичко започна от там че кандидатствах в гимназия и сега съм в нов клас и естествено си харесах момче и то от моя клас. До преди не съм харесвала, защото познавах само пълни идиоти и незнам нищо как реагират момчетата ако харесват момиче, защото преди го изразяваха с псувни и агресия. И така, в новия клас без да искам станах "зубър" на класа, но се опитвам поне да не се държа като такава колкото и тъпо да звучи. Харесах си едно момче, което напоследък винаги сяда до мен, обаче не дава никакъв вид на влюбен, а ако се загледам във физиономията му, той не фокусира погледа си върху мен или изобщо върху когото и да било. Един път седнах на различно място при друго момиче и той пак намери начин да се върти около мене, но дали наистина ме харесва или се върти при мен, за да му помагам с уроците? А ако смятате че ме харевсва как да реагирам?моля ви помогнете!


Защо направо не го питаш или темата е пак някоя ебавка 8)

BaffaLsc
11-17-2010, 11:54
Ти сама каза ,че няма никакъв вид на влюбен..
Щом си ' зубър ' явно се върти около теб ,за да преписва на тестове..

pisentseto
11-17-2010, 13:04
Ти сама каза ,че няма никакъв вид на влюбен..
Щом си ' зубър ' явно се върти около теб ,за да преписва на тестове..

Аз мисля абсолютно същото

NeRoX
11-17-2010, 13:26
Опитва се да поддържа добри отношения с теб, за да може в бъдеще да преписва от теб. Хитът е дейба... :D

SmilezZz
11-17-2010, 14:36
Някои хора,дори и да са влюбени - не го показват..
Само въпросния знае дали изпитва нещо към теб
или не..Никой друг..
- Но наистина е по-вероятно да те използва само
заради уроците..

LiRRRa
11-17-2010, 14:46
Няма вид на влюбен казваш.. Значи най-вероятно е заради преписването..
Обаче нищо не се знае, защо просто не го попиташ?

П.П. Макар че, да ти кажа, не си е работа да ходиш с някой от твоя клас.. После като се разделите в повечето случай е гадна картинка и винаги е неловко и притеснително..

yozii
11-17-2010, 15:03
Щом не показва никакви признаци на влюбване/харесване съжалявам но според мен не се отделя от теб за да може да препише на контролни и тестове .. и да дори да тръгнете и ако се разделите ще бъде много кофти да се гледате така по цял ден .. Любовта със съученик не е хубава работа.

m0n4yyy
11-17-2010, 15:08
Ако чак пък толкова се върти около теб, заговори го. :)
Завържи някакви по- приятелски отношения и тогава ще си проличи дали има някакви чувства към теб .. а пък ако е чак толкова неразгадаем ... започни да му правиш някакви намеци и той би трябвало да ти отвърне ако те харесва. :)
Късмет! :P

vikitoy
11-17-2010, 15:56
Ми според мен просто трябва да го питаш направо какво изпитва и да се успокоиш. Пък докато не пробваш няма да разбереш какво е могло да стане. ; )) Успех =;

Infection
11-17-2010, 17:36
Ти сама каза ,че няма никакъв вид на влюбен..
Щом си ' зубър ' явно се върти около теб ,за да преписва на тестове..

Аз мисля абсолютно същото

+1 8)

AniBG
11-17-2010, 17:39
Ти сама каза ,че няма никакъв вид на влюбен..
Щом си ' зубър ' явно се върти около теб ,за да преписва на тестове..

Аз мисля абсолютно същото

+1 8)
+2 :!:

NeRoX
11-17-2010, 18:20
Рискува много, ако го попита директно. Все пак говорим за съученик, а не някой хванат от гората. Ако той наистина не й е направил намек и тя го попита директно ще изпадна в доста смешна ситуация. Ако пича е по тактичен може да й се размине тънко, но ако е недорасал глупак може да я направи още по-жалка и смешна. Тя и без това в момента сигурно е далеч от популярна. Да погледнем истината в очите - никой не харесва зубърите!

teo96
11-17-2010, 18:39
Рискува много, ако го попита директно. Все пак говорим за съученик, а не някой хванат от гората. Ако той наистина не й е направил намек и тя го попита директно ще изпадна в доста смешна ситуация. Ако пича е по тактичен може да й се размине тънко, но ако е недорасал глупак може да я направи още по-жалка и смешна. Тя и без това в момента сигурно е далеч от популярна. Да погледнем истината в очите - никой не харесва зубърите! Съгласен съм,я си представи че е някакъв тъпак със две мозъчни гънки,на който някой приятел е пошушнал (защото той сам не може да се сети) да вземе да се сприятели с теб и после да преписва.По мои наблюдения поне 60% от момчетата са такива (понякога дори аз самия,но аз поне в женска компания се държа мило и тактично).
Тук обаче възниква друг въпрос - как ще го разкараш....

dessi2911
11-17-2010, 18:43
обаче нз защо почти винаги момичетата са влюбени в момчетата,незнят как да им кажат и т.н. Не може ли венднъж да стане обратното ???? :(

Ssummerjam
11-17-2010, 18:46
Ако чак пък толкова се върти около теб, заговори го. :)
Завържи някакви по- приятелски отношения и тогава ще си проличи дали има някакви чувства към теб .. а пък ако е чак толкова неразгадаем ... започни да му правиш някакви намеци и той би трябвало да ти отвърне ако те харесва. :)
Късмет! :P +1 :)

Sunshin3
11-17-2010, 19:23
стига бее
ние от къде да знаем

попитай го, но не директно.. намекни му

annie96
11-17-2010, 19:44
Ти сама каза ,че няма никакъв вид на влюбен..
Щом си ' зубър ' явно се върти около теб ,за да преписва на тестове..

Аз мисля абсолютно същото

+1 8)
+2 :!:
+3 :)

tuzaro
11-17-2010, 19:48
не те харесва.

notlike
11-17-2010, 20:11
Като ми опре яйцето на гъза и аз правя физиономии, за да изкопча нещо. Не очаквай някакви хубави чувства :) А щом от осми клас преписва яко, значи не го пиши кой знае какъв умник, а бъди сигурна, че щом си доста по-умна от него, в даден момент (ако тръгнете въобще) ще почнеш да доминираш, а мъжът не обича жената да доминира. В общи линии - отписвай :)

TheNewReligion
11-17-2010, 20:26
Не схванах как така си станала зубърка, пък не се държиш като такава.
1. Може да не е влюбен, просто да си му приятна.
2. Сяда до теб, защото...знам, че звучи адски гадно, ама...ако му подсказваш, така си подобрява успеха. Има ги такива бележкарчета.
3. Харесва те, но е срамежлив.

Според мен най-вероятен е вторият вариант, нищо лично.

Phobiaa
11-18-2010, 07:44
Кристалната ми топка показва,че не те харесва.

NeRoX
11-18-2010, 11:54
обаче нз защо почти винаги момичетата са влюбени в момчетата,незнят как да им кажат и т.н. Не може ли венднъж да стане обратното ???? :(
Оооооо, повярвай ми доста влюбени момчета. Доста са и такива, които ги е срам да си го кажат. Много си зависи и от възрастта разбира се. Само дето вие ако съдите по характер ние виждаме само външен вид поне в началото. Ако не изглеждаш добре по една или друга причина никой няма да дойде. Съвсем пък друга тема е че има момичета, които си чакат принца на бял кон, само дето в повечето случаи идва само коня...