PDA

View Full Version : Странно



nightblader
11-17-2010, 13:36
Здравейте,

С приятелката ми правихме секс преди седмица с презерватив(не се е късал) .Не съм свършвал в нея дори ,но и закъснява със 4 5 дена (и друг път и се е случвало) ,знам че няма опасност да е бременна , но все пак се притеснявам за нея възможно ли е това да е повлияно от секса и имали ли сте подобни проблеми ?

Поздрави

SmilezZz
11-17-2010, 13:40
Щом сте сигурни,че всичко е било
наред - защо се притеснявате ? ? ?
- Цикъла може да закъснява по
безброй много причина,а не само от това
да е бременна или да станало нещо,по време
на секса..

Може да й закъснява поради:
- смяната на климата
- употребата на антибиотици или други
лекарства
- притеснение,депресия и т.н.

pisentseto
11-17-2010, 13:44
Щом казваш,че сте сигорни ,че всичко е наред няма смисъл за притеснения.А на повечето теен (мисля че сте теен) не им е постоянен,а и може много други неща да му окажат влияние

nightblader
11-17-2010, 13:48
Сигурността тук е на 100% , но ми е интересно защото всеки път след секс преди цикъл и закъснява. (Предния месец май беше 7 дни)
Благодаря все пак :)

AniBG
11-17-2010, 14:07
Както казаха и преди мен - причините да ѝ закъснява са безбройни! Спокойно, не е бременна, но неможем да ти кажа хилядните причини за закъсняването на цикъла! При мен също ми закъснява понякога, след секс с няколко дни, но това е ако съм притеснена за нещо или от нещо подобно! :wink:

Red21
11-17-2010, 15:01
Здравейте,

С приятелката ми правихме секс преди седмица с презерватив(не се е късал) .Не съм свършвал в нея дори ,но и закъснява със 4 5 дена (и друг път и се е случвало) ,знам че няма опасност да е бременна , но все пак се притеснявам за нея възможно ли е това да е повлияно от секса и имали ли сте подобни проблеми ?

Поздрави

4естито да не забравиш да 4ерпиш 8)

YkRaIn3ca
11-17-2010, 21:03
пич доколкото съм информиран от книгите :-o не бе майтапа на страни има случай когато на 1 момиче може да неи дойде въпросния месец пък на следващия да и дойде 2 пъти поради тая причина моя съвет е 1 тестче си напраи и нема от кво да се притеснявате той ще си покаже :) пък и при тва което си написал отгоре щом презерватива несе е късал и неси свършвал в нея навярно фалшива тревога няма от какво да се плашиш случва се на момичетата да им закъснява а именно от тоя техен проблем редовно се панираме :?

darkPaladin
11-17-2010, 23:52
пусни тема в здравни проблеми и болести тук няма да получиш някакъв отговор защото дори не си играят да четът темата ка моли да вникнат в смисъла и

и не се влияе от секса

колко често и закъснява и кога и е последната консултация при гинеколог?
приема ли лекарства стрес? боледувала ли е пази ли диета въобще нещо което се отличава от нормалния и режим?

AniBG
11-18-2010, 11:59
пусни тема в здравни проблеми и болести тук няма да получиш някакъв отговор защото дори не си играят да четът темата ка моли да вникнат в смисъла и

и не се влияе от секса
Май само ти не я четеш... :?