PDA

View Full Version : Помощ!!!



0Scorpion0
11-17-2010, 14:08
Хора , помагайте как да се разболея за утре!!! :-&

AniBG
11-17-2010, 14:26
Ти уред ли си!! :? :? Като искаш да останеш неграмотен/неграмотна ходи на 4ти километър! :x А за да не е спам - ми не ходи на у-ще после иди на лекар и се направи, че кашляш, а докато ти прослушва дишането дишай на пресекулки/с прекъсвания, нещо такова.. (не съм опитвала, сега го измислих, защото се сетих, че едно момче от класа го беше направил и му извадиха без проблем извинителна!)

0Scorpion0
11-17-2010, 14:29
Първо не съм неграмотан а просто трябва да боледувам утре .На мен лекарката не ми е проблем трябва някак да излъжа леля ми (днес ще спя у тях) че съм борен.

SmilezZz
11-17-2010, 14:32
Просто недей да отиваш на училище...
Иначе преди време бях чула,че ако ядеш
суров картоф,но не знам дали има някакъв
ефект,не съм го опитвала - Няма смисъл от
това,да не ходиш на училище..Има деца,които
нямат тази възможност и искат да ходят на
училище,а ти го имаш - но не искаш на училище :?

SmilezZz
11-17-2010, 14:33
Първо не съм неграмотан а просто трябва да боледувам утре .На мен лекарката не ми е проблем трябва някак да излъжа леля ми (днес ще спя у тях) че съм борен.
Ако взема да добавя и запетайките - ще си проличи,
колко си грамотен..

0Scorpion0
11-17-2010, 14:37
Първо не съм неграмотан а просто трябва да боледувам утре .На мен лекарката не ми е проблем трябва някак да излъжа леля ми (днес ще спя у тях) че съм борен.
Ако взема да добавя и запетайките - ще си проличи,
колко си грамотен..

Моля ти се , че не мога да пиша хубаво на кирилицата е друга тема
, сега ми трябва помощ.

Пробвах това с картофа и засега няма резултат.

chemist9009
11-17-2010, 15:00
Стрий малко тебешир в една чаша и сложи малко вода разбъркай и изпий.Ефект:ще вдигнеш температура... 8) 8)

0Scorpion0
11-17-2010, 15:02
Стрий малко тебешир в една чаша и сложи малко вода разбъркай и изпий.Ефект:ще вдигнеш температура... 8) 8)

нямам тебешир

MegiBoOm
11-17-2010, 15:11
Ми ако не ти се иска да си чупиш крайници може да се завиеш с мокър чершаф и да си пуснеш вентилатора да духа в теб.Това за презнощта за да не усетиш студенината.Ако се събудиш по някое време трябва да пиеш ледена вода от хладилника - полузамръзнала!!! След, което пак мокриш чершафа и пак пускаш вентилатора.

Това е сигурен начин да хванеш пневмония! А ако не ходиш на лекар първият ден за да изпише антибиотик, може и пшеничка да хапнем!!! - копирах го от друго място ;)

SmilezZz
11-17-2010, 15:13
^ Брат,твоите проблеми не свършват..
Нямал тебешири,искал да се разболее..
- Нямам вече никакви идеи..А да,защо
не се опиташ да повърнеш :lol: ..Братовчедка
ми редовно си правеше този номер,като
пъхаше пръстта си в устата и повръщаше..
Не знам точно как го прави,но винаги с този
номер - караше майка й да не я пусне на
училище :lol: ..

0Scorpion0
11-17-2010, 15:24
еми не знам чух , че с лъжица оцет става ама не съм сигурен

Melanie
11-17-2010, 15:44
Кажи, че те боли корем или нещо такова..Не е нужно чак да се разболяваш.

0Scorpion0
11-17-2010, 15:58
трябва да съм сигурен

vagarious
11-17-2010, 16:07
Стрий малко тебешир в една чаша и сложи малко вода разбъркай и изпий.Ефект:ще вдигнеш температура... 8) 8)

Същото се очаква и от суровият картоф. :?

chemist9009
11-17-2010, 16:11
Стрий малко тебешир в една чаша и сложи малко вода разбъркай и изпий.Ефект:ще вдигнеш температура... 8) 8)

Същото се очаква и от суровият картоф. :?

нз със суров картоф не съм пробвал...ама с тебешира действа после влизам в хладилника :lol: :lol:

0Scorpion0
11-17-2010, 16:27
Еми ще опитам и ще видя какво ще стане

0Scorpion0
11-18-2010, 09:58
Успях взех си извинетилна за днес и утре :grin: :grin: :grin: :grin:

l0verch0y
11-18-2010, 11:21
как :D?

GossipGirl89
11-18-2010, 11:32
Човек, ти си луд... Как може да си играеш така със здравето? Има хора, които се молят да са здрави и да им няма нищо, а ти се чудиш как да си лепнеш нещо... :? Като толкова не ти се ходи на училище просто отиди при лекарката и й кажи, че не се чувстваш добре - имаш силно главоболие, разстройство или нещо от сорта... Но недей да ядеш сурови картофи или тебешири, за да си създаваш изкуствени заболявания... Дърпаш дявола за опашката така и 1 ден наистина ще ти се случи нещо и ще се чудиш как да се оправиш...

0Scorpion0
11-18-2010, 14:41
Човек, ти си луд... Как може да си играеш така със здравето? Има хора, които се молят да са здрави и да им няма нищо, а ти се чудиш как да си лепнеш нещо... :? Като толкова не ти се ходи на училище просто отиди при лекарката и й кажи, че не се чувстваш добре - имаш силно главоболие, разстройство или нещо от сорта... Но недей да ядеш сурови картофи или тебешири, за да си създаваш изкуствени заболявания... Дърпаш дявола за опашката така и 1 ден наистина ще ти се случи нещо и ще се чудиш как да се оправиш...

Казах че успях , ходих при лекарката и си взех бележка.Направих се , че ме боли главата и гърлото и имах малко температура от картофите , които не бяха чак толкова лоши :D .