PDA

View Full Version : Болки в десния тестис



doctor96
11-17-2010, 16:37
Здравейте :) На 14 год. съм и преди няколко месеца имах болки в десния тестис, когато си свия краката и го притисна или когато го пипам и когато вървя и го притискам имам болка в него и беше за няколко дни близо 5 и утихна. Сега след тези месеци се замислих да не е имало възпаление и да съм стерилен и ме хвана страх и реших да попитам ако на някое момче му се е случвало какво е правил ? И дали има повод да се притеснявам щот в повечето случеи не е нищо нали съм малък ама ме хвана страх.

darkPaladin
11-17-2010, 16:55
ами случвало ми се е да ме болят отидох на лекар и ме излекуваха

да се чудиш или въртиш файда няма и да е отихнала болката иди при личния да ти даде направление да се прегледаш

exsteen
11-17-2010, 17:26
Ами ако отидеш на лекар и той ти сгреши диагнозата и ти изпише лекарства, които наистина да те направят стерилен?Медала винаги има две страни...

brutalen3ajo
11-17-2010, 23:14
Ами ако отидеш на лекар и той ти сгреши диагнозата и ти изпише лекарства, които наистина да те направят стерилен?Медала винаги има две страни...

ами дай да не одим на лекар тогава да мрем всички щото може да ни сбъркат диагнозата

ако ще пишеш подобни глупости поне да не са в сериозни теми идвай при мен в кофата там си пиши тези неща колкото искаш

exsteen
11-18-2010, 06:39
Разбира се че трябва да се ходи на лекар!Не съм казвал обратното.Просто исках да му кажа, ако отиде и лекаря му постави страшна диагноза, да има едно наум и да се консултира и с друг.Във всеки случай, ако беше възпаление, болките щяха да са наистина сериозни и едва ли щеше да ходи спокойно, камо ли пък да пита тука какво му е.

По принцип най добре е човек да има познати лекари, но не всеки печели от тотот

TykaSePisheNick
11-19-2010, 17:38
Разбира се че трябва да се ходи на лекар!Не съм казвал обратното.Просто исках да му кажа, ако отиде и лекаря му постави страшна диагноза, да има едно наум и да се консултира и с друг.Във всеки случай, ако беше възпаление, болките щяха да са наистина сериозни и едва ли щеше да ходи спокойно, камо ли пък да пита тука какво му е.

По принцип най добре е човек да има познати лекари, но не всеки печели от тотот
И като лекаря му е познат, няма вероятност да му сбърка диагнозата?Ти се изказа сякаш лекарите нарочно бъркат диагнози само и само да правят мръсно? :lol: :lol:

exsteen
11-19-2010, 18:22
Их ма начи, кви сте драки... да не сте всичките зодия Овен?Или щот аз съм на 26 и мисля по дърто и мухлясало, та затва не се разбираме...

Както и да е, нека сам си прецени-по принцип ако човек го притеснява нещо, е добре да се консултира с лекар, че от дреболии големи проблеми стават.