PDA

View Full Version : Дали болката минава?



ZaGadKkAa
11-17-2010, 15:51
Здравейте..попаднах в много странна и сложна ситуация..става въпрос на много кратко,че с приятеля ми скъсахме по негово желание въпреки,че аз му казах,че не искам,че го обичам и т.н,но на следващия ден ме целуна друго момче..бях много объркана и т.н..не искам да изпадам в подробности,защото не са нужни...на края се получава,че се обичам повече от преди,че всичко е наред,ноо на него му тежи,че съм го заменила толко бързо,а аз съм напълно готова да му дам всичко от коеот се нуждае,че да е като преди..въпроса ми е...при толкова голяма болка има ли шанс тя да отмине?...защото той казва на мен никога няма да ми мине,дори да съм най-щаслтивия с теб каот се сетя за теб и него някак си нещо ще настръхне в мен...Какво да правя?К да постъпя?..

AniBG
11-17-2010, 16:25
Искаш да кажеш, че си си станала гадже с оня дето те е целунал, само защото те е целунал, така ли!?!? :-o Доколкото знам, ставаш гадже с някой, когато харесваш този "някой", а не само, защото те е прегърнал/целунал!?!? :-o

Infection
11-17-2010, 17:32
Искаш да кажеш, че си си станала гадже с оня дето те е целунал, само защото те е целунал, така ли!?!? :-o Доколкото знам, ставаш гадже с някой, когато харесваш този "някой", а не само, защото те е прегърнал/целунал!?!? :-o
Съгласен съм 8)

fenastz
11-17-2010, 18:21
Искаш да кажеш, че си си станала гадже с оня дето те е целунал, само защото те е целунал, така ли!?!? :-o Доколкото знам, ставаш гадже с някой, когато харесваш този "някой", а не само, защото те е прегърнал/целунал!?!? :-o
Съгласен съм 8)

Аз не съм.

RoSKo0o0
11-17-2010, 18:59
Естествено, че ще отмине. Времето лекува ;)

forbiddenrose
11-18-2010, 11:33
А аз до колкото разбрах сте скъсали с приятели ти по негово желание и сега на него му е гадно , за това че си го заменила толкова бързо ..
Първото, което е той е пожелал да скъсате и сега ти си свободна, можеш да излизаш, да се целуваш и т.н колкото си искаш .. Вие с него вече нямате нищо общо и той няма право да ти държи сметка за това, което правиш и да те наранява излишно. :)
Според мен не трябва да съжаляваш и да ти е гадно заради него.. все пак той е избрал да те скъса и той си е виновен за всичко! Ако иска отново да сте заедно би трябвало да ти го каже ..
И болката ще отмине с времето! Просто бъди силна ! :wink:

ZaGadKkAa
11-18-2010, 14:51
ами....просто скъсахме,но и двамата искаме да сме заедно..смисъл някак си неможеме един без друг..на мен просот ми писна от вечните ксъаници и т.н и някак си си викам вече съм свободна мога да си правя каквото искам...в същоото време отй казва на една приятелка,че иска да е с мен и сега дилемата за него е ...обичам те,искам те,но това,коеот ми причина е голяма болка и НИКОГА няма да ми мине...благодаря ви :-)

fear4o
11-18-2010, 15:42
Абе девойко имам само един въпрос на колко години сте ти и бившия ти?
1 Времето лекува всички рани!
2 Той те е скъсал, следователно ти вече си свободна да се натискаш/прегръщаш/ебеш с който и където си искаш и той няма право да ти държи сметка за тва ако искате да сте заедно ЗАЩО изобщо сте скъсали?