PDA

View Full Version : Какво направих ;с



amsqkopr
11-17-2010, 16:18
Такам преди няколко месеца се запознах с едно момиче от нета и почнахме да си пишем ала бала и започнахме така наречената "интернет връзка". Но сме от различни градове, а тя мисли да идва в моя, но проблема е, че аз не съм от там, а от един по малък град, но казвам, че съм от там на хората с които се запознавам в нета щото нещата не са сериозни, а и винаги почват да ме разпитват. И сега как да и кажа, че съм от др. град смисъл малко ме е срам тя през тези месеци все ме знае, че съм от онзи, а сега изведнъж живея на др. място :( Как да и го кажа :?

SmilezZz
11-17-2010, 16:22
Или й кажи истината,или измисли нещо
друго - макар,че съм против лъжата...

PoRcHeTaTa1
11-17-2010, 16:22
Кажи и че си забравил да поясниш че всъшност живееш до този град,не мисля че това ще е проблем.Трябвало е още в самото начало да и кажеш.... :)

AniBG
11-17-2010, 16:22
Ъмм... Казваш и го направо!?!? :-o

RoSKo0o0
11-17-2010, 16:23
как да ти го кажа брат...заеби тея връзки, кажи си от кой град си... къв мъж си ти... няма срам тука, бъди мъж и ти и отиди в града :D

kik7
11-17-2010, 16:28
според мен тея интернет връзки са супер безмислени, но ти си решаваш...

по темата: просто и кажа все пак е по skype .. а ако се окаже няква смотла дето се влиае от тва в кой град живееш просто я заеби ... не си струва :wink:

Teffo
11-17-2010, 16:47
Аз бих казал истината, но ако искаш ето ти друго решение :

Казваш и, че временно живееш в този град. Кажи, че си забравил да споменеш... знам ли. Все пак те съветвам да кажеш истината... Искреността е важна за една връзка, ако смятате да започвате такава....

lyfche
11-17-2010, 16:47
ами единственото нещо,което можеш да направиш е да й кажеш,че примерно .. ще се местиш някъде другаде,тоест където живееш всъщност,и ще й кажеш,че там ,в този град където си казал че живееш,си бил за много малко време .. друго не измислям :-o

amsqkopr
11-17-2010, 17:14
Добри идеи ми давате. Ще измисля нещо аз винаги се оправям. И все пак който може да даде още някои преди да ми падне темата на някоя 2-3 стр. и не я забравите. Мерси на тези които досега писаха :)

Ssummerjam
11-17-2010, 17:26
Кажи си й истината. Ако във всичко друго си бил искрен, не вярвам да направи от това кой знае какъв проблем. :)

Infection
11-17-2010, 17:28
Ъмм... Казваш и го направо!?!? :-o
8)

laila_94
11-18-2010, 14:40
Понеже ме бива в лъжите , сътвори интрига така ако мога да се изразя,кажи й ,че сте си купили нов апартамент/къща в съседното градче,понеже там е по-спокойно,а й вашите имат там собствен бизнес или са си намерили нова работа с по-добри перспективи за в бъдеще

LiRRRa
11-18-2010, 14:48
Понеже ме бива в лъжите , сътвори интрига така ако мога да се изразя,кажи й ,че сте си купили нов апартамент/къща в съседното градче,понеже там е по-спокойно,а й вашите имат там собствен бизнес или са си намерили нова работа с по-добри перспективи за в бъдеще

+1

Просто извърти историята, че си се преместил, но не си споменал. :wink:

AniBG
11-18-2010, 15:05
Ох, защо просто не ѝ кажеш направо!?!? :-o Предполагам, ако момичето те харесва истински и има симпатии към теб не би имало проблем с това къде живееш!?!?!? :? :? А пък, ако те е бъс, че примерно ще те намрази или ще те гледа с пренебрежие и няма да ти вярва - извърти историята: или, че си се преместил и не си ѝ казал ^^ или че си имал предвид, че живееш ДО този град, който си споменал! :wink:

amsqkopr
11-18-2010, 15:26
Ами ще измисля нещо май. И аз вече съм си измислил де. И пак благодаря ви много за помоща ! :)

fear4o
11-18-2010, 15:35
Ами ако можеш без думи евалата...
Не сериозно кажи й истината няма нищо лошо и срамно в тва.. най-малкото е интернет връзка и изобщо не тряя да ти пука!

GossipGirl89
11-18-2010, 15:39
А защо трябва да си измисля истории, да извърта нещата и да я лъже? :-o Нека просто си й каже истината. Ако момичето го харесва едва ли точно това ще им е проблема...

someonerandom
11-18-2010, 15:52
Или и кажи истината,или кажи,че си бил в онзи град за няколко дни точно когато сте си писали,да речем при приятели,и затова си и казал че си от там/че се намираш там.