PDA

View Full Version : Как да комбиниран Фитнес + Кикбокс



HandOFDooM
11-17-2010, 17:26
добър вечер ! мъча се да измисля как да ходя и на 2-те едновременно..
вече несъм начинаещ и е супер изморително да ги правиш и 2-те
как да ги разделя тренировките ?
една седмица бокс една фитнес или как чудя се
1 познат ми каза 2:2 2 дена фитнес 2 дена бокс,но малко ме съмнява щото след тренировка на 1 от 2-те тече вода от мен ..

fatrat
11-17-2010, 17:47
като мен
понеделник сряда петък- кикбокс
вторник четвъртък събота- фитнес
Аз лично неделя я оставям почивка за по-любими занимания но ако искаш може и в неделя да тренираш!

TheManTheLegend
11-17-2010, 17:48
Аз си ходя понеделник сряда петък ММА вторник четвъртък събота и понякога неделя фитнес. Нямам проблеми даже имам енергия да се занимавам в свободното време с баскетбол или нещо друго.

navar
11-18-2010, 05:50
три дни фитнес,три дни кикбокс..естествено фитнеса не трябва да бъде билдърски сплитове,а съобразен с кикбокса...ако те интересува какво имам предвид,мога да споделя...

ZipFail
11-18-2010, 10:51
И няма да е зле да си вземеш витамини и добавки, иначе претренирането ти е сигурно..

TheManTheLegend
11-18-2010, 12:07
navar може ли да споделиш точно какви са сплитовете. До скоро тренирах за мускулна маса, в момента за сила но на пролет вече смятам да почвам да тренирам на сплитове за бързина/експлозивност/издържливост защото усещам че съм станал голямо дърво. Може ли няква примерна програмка?

NqmamName
11-20-2010, 09:12
аз правя:
понеделник - фитнес (кардио)
вторник - бокс + след тренировка ходя на фитнес да дигам щанги
сряда - почивка
четвъртък - бокс + фитнес (щанги)
петък - фитнес (кардио)
събота - бокс + фитнес (щанги)
неделя - почивка

преди 2-3 седмици се почуствах изморен за първи път от 3-4 години.. не тренирах нищо 1 седмица както ме посъветва някой тука и сега пак си издържам и на двете.. даже срядата и неделята ходя чат-пат футбол да играем..