PDA

View Full Version : Малко помощ в любовта .. плс :)



dessi2911
11-17-2010, 18:36
Здравейте на всички Аз съм момиче на 15 години.Значи проблемът ми е следния:влюбена съм(буквално влюбена) в едно момче от мойто училище, той е на 17.Компютърът и телефона ми са пълни с негови снимки в училище карам съучениците ми постоянно да ходим то тоалетна за да мога да го видя,знам му програмата наизуст и т.н.Преди около месец разбрах че си има приятелка(пак от това училище) и ми стана много гадно.Спрях да ям .. трудно заспивах.Сега нз дали са още заедно , но в училище се разминават. ... нз какво да правя.Да призня ли че го харесвам?страх ме е че ако му кажа може да ми се изсмее в лицето или нещо такова моля ви помогнете ми

Ssummerjam
11-17-2010, 18:43
Щом се разминават, явно нещата между тях са приключили. Покажи интерес, и ако е взаимен, би трябвало да се съберете. :)

garret
11-17-2010, 18:46
Аз на твое място бих отишъл и си казал.Не спомена дали си говориш с него,затова предполагам,че не си.Отиди съвсем спокойно и без притеснение, и нерви се запознай.Приятелките ти може да ти кажат,че е добре да се държиш надуто и недостъпно за да те иска и т.н --> лоша идея! Винаги бъди себе си,за да може ако те обикне да е заради това което си ,а не заради това което ти се иска да си.

та накратко:

1) издебваш го когато е самичък,отиваш сама и се запознавате
2) разменяте някъв контакт и започваш да се сближаваш с него,няма значение дали ходи с някоя и т.н нищо не пречи да станете приятели
3)ако до около месец не направи няква крачка спрямо теб,го дръпваш настрани(на живо!) и му обясняваш ситуацията - това след като около месец си говориш с него и го опознаеш добре(и още имаш същите чувства към него).


успех

teo96
11-17-2010, 18:48
Ами не знам...може и да са скъсали с приятелката му,може и просто да са се скарали...не мога да знам това.
Все пак да речем че вече е свободен.Той ще гледа външността (какво да се прави,мъжете сме си такива...). Опитай се да изглеждаш максимално добре,бъди естествена (но не прекалено,разбираш защо).
Опитай се да го заговориш в коридора,измисли някаква тема за разговор.Повече идеи не ми идват защото си дала малко информация.Познаваш ли се с него лично?

dessi2911
11-17-2010, 18:56
Първо , много ви благодаря за съветите :) Не, не се познаваме личн, но сме си говорили 2-3 пъти.Смисъл първият път нещо се спънах ,когато минах покрай него и той ме хвана и ми каза:Ей внимавай да не се пребиеш(и ми се усмихна) А другият път беше пред нашта стая и почти ми затвори вратата и ме попита дали ще мога да мина от там? и аз му се усмихнах и казах че сигурно няма да мога и той се усмихна и аз си влезнах ... само това е!

ThePowerOfLove
11-17-2010, 19:00
Запознайте се

fenastz
11-17-2010, 19:04
Осъзнай се...

wasch0
11-17-2010, 19:10
Не си влюбена,а вманиачена :)

NeRoX
11-18-2010, 12:16
Това е само случаен контакт, който си постигнала. На подобно нещо не можеш да стъпиш. В даскало съм си разменял 2 изречения със сумати момичета, които нито помня нито ще поздравя по коридорите. Като за начало трябва да се запознаете. Независимо дали е скаран с приятелката си или вече не са заедно това е твоя момент. Трябва да действаш. Темата е без особено значение. Трябва просто да говориш. Така или иначе няма да го впечатляваш с устата си такаче... Можеш направо директно да го попиташ дали може да се запознаете. Задължително трябва да изглеждаш много добре. По това ще те прецени. И един съвет - махни си снимките от телефона. Стават неочаквани ситуации и не знаеш каква може да му е реакцията. У вас си ги гледай на снимките колкото си искаш... :)


Не си влюбена,а вманиачена :)
Глупости! Напрао нищо не каза...

BaffaLsc
11-18-2010, 12:23
Да, както казаха по горе.. ти по скоро си вманиачена по този човек.
И това е глупаво да не се храниш или пък да не спиш заради някой си там..
Осъзнай се и стига глупости..

NeRoX
11-18-2010, 12:27
Да, както казаха по горе.. ти по скоро си вманиачена по този човек.
И това е глупаво да не се храниш или пък да не спиш заради някой си там..
Осъзнай се и стига глупости..
На думи звучи лесно, но да го постигнеш... Просто има по емоционални хора, които приемат нещата по-тежко от други. Толкова ли е странно?!

Jector
11-18-2010, 13:47
Отиди и му признай какео изпитваш към него и не се стахуваи и той може да изпитва същото към теб

Amorrous
11-18-2010, 13:56
Да, както казаха по горе.. ти по скоро си вманиачена по този човек.
И това е глупаво да не се храниш или пък да не спиш заради някой си там..
Осъзнай се и стига глупости..
На думи звучи лесно, но да го постигнеш... Просто има по емоционални хора, които приемат нещата по-тежко от други. Толкова ли е странно?!+1
По темата:запознайте се.

RoCkSpOt
11-18-2010, 14:36
Детска ти работа ... вземи порасни !

nepowtorima
11-18-2010, 17:01
Запознайте се ... Както казваш няколко пъти случайно сте се заговорили... Направи така, че пак нещо да се случи да се спънеш или т.н. след това ако ти каже нещо кажи му... "Абе, ние с тебе всеки път по странен начин се заговаряме.. Аз се казвам (... името ти) .. А ти? (нищо, че му знаеш името) и така...

SchoolSucks
11-18-2010, 17:05
Хубава ли си? Ако си, едва ли ще имаш проблеми да се запознаете.

fear4o
11-18-2010, 17:07
О боже... ако той има някви симпатий към теб определено е забелязъл поведението ти..

everythingisrelative
11-18-2010, 17:43
еми сложи си 2 санта грим и отивай... Imortal 8)

chemist9009
11-18-2010, 17:45
Здравейте на всички Аз съм момиче на 15 години.Значи проблемът ми е следния:влюбена съм(буквално влюбена) в едно момче от мойто училище, той е на 17.Компютърът и телефона ми са пълни с негови снимки в училище карам съучениците ми постоянно да ходим то тоалетна за да мога да го видя,знам му програмата наизуст и т.н.Преди около месец разбрах че си има приятелка(пак от това училище) и ми стана много гадно.Спрях да ям .. трудно заспивах.Сега нз дали са още заедно , но в училище се разминават. ... нз какво да правя.Да призня ли че го харесвам?страх ме е че ако му кажа може да ми се изсмее в лицето или нещо такова моля ви помогнете ми

Ти си му фенка :D :D

GreenEye
11-18-2010, 18:24
Незнам дали си му фенка или го боготвориш, но ще ти дам съвет от краткия ми, но донякъде полезен ,,опит" :smt109 И при мен беше така, буквално му бях като преследвач, след време малко по малко започнах просто да наблюдавам реакциите му и действията му.Оказа се пълен кретен, и явно ме е привличал външно, така, че не се шашкай едва ли го познаваш за да си влюбена...наблюдавай действия, държание и може би ще си разочарована...Упех!