PDA

View Full Version : Бръснене за 1-ви път.



koko95
11-17-2010, 19:52
Значи майками за коледа ми е обещала да ми подари комплект за бръснене.Да се обръсна за първи път.И се чуда каква самобръсначка да си купя.Предложете вие каква да си купя.Аз съм се спрял на gillette fusion cool white с електрическо захранване защото имам пъпки(от пубертета) и може кожата ми да се раздразни.И се мажа против пъпките с гарниер пюр.
И какво да избера за подготовка за бръснене скраб или измиващи продукти,за защита гел или пяна?и за презареждане какво да избера-балсам,гел,овлажнители или освежаващи продукти.Предложете спешно е.Ще се обръсна за коледа !!!!!!

Burn94
11-17-2010, 20:15
Детска радост бенгалски огън ... Тва с колко лайна ще се мажеш против пъпки си е твой проблем то зависи от типа кожа и още простотии. Аз бих ти препоръчал да не си взимаш неща за сумати пари при положение че можеш да го заместиш с нещо със същия ефект но струва 2.50 :D салицилов спирт 1% с 5 капсули хлорнитромицин :) перфектно действие ;) Относно бръсненето не се изхвърляй с електрически самобръсначки и т.н. като за начало ти щом ще се бръснеш за първи път до колкото разбирам де ще се бръснеш сигурно 1 път на седмица две тъй като в началото расте мноооого бавно брадата и мустака после ще почнеш по-често и ще си купиш и по-хубава аз в момента се бръсна на 3-4 дена и пак не ползвам няква електрическа и т.н.

koko95
11-17-2010, 20:32
са за 50 лева като за първи път нищо не е.Просто искам първият път да е безболезнен.Така че предложи потемата а не нещо различно и не искам обикновена самобръсначка за еднократна употреба.Предложи от тея дето съм ти дал плс.

No5
11-17-2010, 21:52
:lol: спокойно, няма да те боли, нито сега нито по-късно.
Повече от 2-3 лева няма смисъл да даваш за самобръсначки. Взимаш си една пяна за 2 лева, един автършейв за 3-4 лева и най-евтиния Gillette с подвижна глава и си готов.
п.п. голяма философия да се избръснеш :-D

rns92
11-17-2010, 22:21
Аз от 1 година не съм се бръснал. :D Само си намалявам брадата с машинката за подстригване. :o

DREAM95
11-18-2010, 10:11
Ами недей взима с моного ножчета.
Единичните бикчета вършат същата работа,та да чакаш до коледа,няма никакъв проблем,все пак цял живот си чакал...
Та мислълта ми е да не хвърляш сумати пари за глупости,ми си купи едно бикче и някакъв гел и това е, няма кво да му мислиш...

Burn94
11-18-2010, 16:54
Ами недей взима с моного ножчета.
Единичните бикчета вършат същата работа,та да чакаш до коледа,няма никакъв проблем,все пак цял живот си чакал...
Та мислълта ми е да не хвърляш сумати пари за глупости,ми си купи едно бикче и някакъв гел и това е, няма кво да му мислиш...

Момче като не знаеш по-добре не говори. По темата вземи си жилет с 3 ножчета и подвижна глава най-много 3 лева мисля да беше един гел за бръснене и вместо автършейв си вземи балсам или лосион каквото и да е за да не ти щипе щом не искаш да те боляло. Макар че да ти кажа аз не разбирам кой те е наплашил че ще боли ?! Като се порежеш пак не боли кой знае колко само ако си се порязал и се напляскаш с автършейв щипе малко ама пак не е за умиране ама ти щом не искаш за това ти викам да си вземеш лосион или балсам да не ти щипе. Това е бръсненето не е процес при които ти свалят кожата та да се страхуваш дали ще боли ...

yamaha911
11-18-2010, 22:39
абе пич ти на колко си не повече от 14 :D
кво толкова се едно ще изтрелваш ракета купуваш си едно бикче малко сапун и си готов :razz: ако кожата ти не е чувствителна и от тва няма да ти излязат пъпки иначе няма спасение :D

rns92
11-19-2010, 13:43
абе пич ти на колко си не повече от 14 :D
кво толкова се едно ще изтрелваш ракета купуваш си едно бикче малко сапун и си готов :razz: ако кожата ти не е чувствителна и от тва няма да ти излязат пъпки иначе няма спасение :D

Моята е много чувствителна, затова не се бръсна. :D

mlakniwe2
11-19-2010, 14:22
аз се бръсна с бикче от 50ст през 1,2 месеца и то само над устната, щото другаде още нямам :-o на 17 съм

ZastoZatoKyrac
11-19-2010, 22:58
брат.. това не е изстрелване на ракета.. това е едно бръснене , което за в бъдеще ще ти стане ежедневие и не трябва да ти прави впечатление , камоли да пускаш теми за това ;)