PDA

View Full Version : Побърквам ли се.



vanesas
11-17-2010, 20:12
искам да ви питам възможно ли е когото човек сънува нещо то да му се случи защото при мен е точно така санувам нещо и то ми се случва или пък в съня ми се говори за някоя дата и на тая дата ми се случва нещо . например миналата година във вските ми сънища се говореще за 9 септември и точно тогава си счупих ръката или пък за 13 май точцно преди рождения ми ден хванах шарка и все еи такива неща .

Burn94
11-17-2010, 20:21
Възможно е и на мен ми се е случвало. Това е малко като дежа ву ама не точно. Спокойно нормално е някои хора го смятат даже за дарба така че споко може да излезе някоя гадателка от теб :D

danibebi
11-17-2010, 20:45
Мм, ако си родена в събота, може. 8-) Не си мисли, че се побъркваш. Не е така, споко. При много хора се случва това (добре, че не съм от тези хора) :lol:

:)

Claymore
11-19-2010, 16:47
По принцип на мен ми се случва всяка втора нощ, но избягвам да го споделям защото повечето реакции, които ще получа са "Много си зле." и "Я се съвземи." :-D
Просто някакво съвпадение според мен.

zloffy
11-19-2010, 18:43
хах.. не се притеснявай .. най-редо0вно ми се случва :) например вчера с една приятелка , ама уж на майтап и и викам сега ще излезе ... (момчето което харесвам ;д) и той след 2 секунди ми се появява, а предната нощ бях сънувала всичко това !! не се безпокой това е подсъзнателно.. на всеки се е случвало .. :)

MegiBoOm
11-19-2010, 18:45
Спокойно, нормална си си :D

AniBG
11-19-2010, 18:47
хах.. не се притеснявай .. най-редо0вно ми се случва :) например вчера с една приятелка , ама уж на майтап и и викам сега ще излезе ... (момчето което харесвам ;д) и той след 2 секунди ми се появява, а предната нощ бях сънувала всичко това !! не се безпокой това е подсъзнателно.. на всеки се е случвало .. :)
Абсолютно същата работа! Малее, пък и в същия срок... :shock: :shock:

a1a2b3v
11-19-2010, 20:54
Амии нещо подобно ми се е случвало ама тва беше преди може би 2-3 години. Тогава изобщо ме нямаше с английския (вече съм в английска гимназия и знам ама това е друг въпрос). Та знаех, че на следващия ден ще имам контролно. И си сънувах контролното, знам че звучи странно, но изглеждаше точно както го сънувах :shock: ..бях го сънувала лист голям формат цялото за ограждане и беше точно такова! (а ние обикновено имахме такива с попълване на празни места). Както и да е после не съм сигурна ама по някакъв късмет бях изкарала 3 (което си беше добре за мен щото обикновено имах 2 (по скала на 50 процента) на контролно и 5 или 6 на изпитване). Не знам на какво се дължи може би от притеснение или страх от това контролно, а може би е било съвпадение. :D :D

vanesas
11-21-2010, 19:06
странното е , че понякога добрите неща , които сънувам не ме се спучват толко ама лошите винаги

loveisshit
11-21-2010, 19:46
искам да ви питам възможно ли е когото човек сънува нещо то да му се случи защото при мен е точно така санувам нещо и то ми се случва или пък в съня ми се говори за някоя дата и на тая дата ми се случва нещо . например миналата година във вските ми сънища се говореще за 9 септември и точно тогава си счупих ръката или пък за 13 май точцно преди рождения ми ден хванах шарка и все еи такива неща .

почти свеки ден ми си случва

sweetlifesweet
11-22-2010, 09:24
Да и аз когато се притеснявам за нещо или пък много се вълнувам го сънувам. Споко всиѝко ти е наред това според мен е подсъзнателно !! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 8-) 8-) 8-)

elenka3
11-22-2010, 17:16
просто съвпадение
сънищата нямат връзка с реалния свят
те са на подсъзнателна основа

kinggnik
11-28-2010, 16:18
И при мене така ама аз не сънувам някакви събития или появи ами примерно нали даже не помня какво сънувам обаче в някои ситуации примерно говорим за нещо и по 1 време прецъквам и си казвам Мамка му това нещо все едно знаех че ще го каже другия и нали примерно ако правим нещо пак понякога все едно съм го правил по апсолютно същя начин.Незнам не мога да си го обясня това и аз съм се чудил дали не е нещо като Дежа вю.Може би понякога човек изперква и си мисли че му се е случвлало това и че отново му се случва.