PDA

View Full Version : ПЪРВА СРЕЩА !



Stratega94
11-17-2010, 20:16
Значи хора ще ви помоля да ми кажете дали трябва да се подари нещо на момичето на първата среща и ако трябва какво най често е то :) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

notlike
11-17-2010, 20:25
Нещо малко и хубаво. Може едно цвете, дори един шоколад ми я зарадвал. Не мисля, че един кашон с маймунджулъци би я зарадвал толкова, колкото нещо семпло ;)

tuzaro
11-17-2010, 20:53
Нещо малко и хубаво. Може едно цвете, дори един шоколад ми я зарадвал. Не мисля, че един кашон с маймунджулъци би я зарадвал толкова, колкото нещо семпло ;)бax та в лудия майна... ше и подариш шоколад на първа среща :lol: :lol:
нищо не трябва да и подаряваш майна.

TheLastAngel
11-17-2010, 20:59
Не е задължително да и подаряжаш нещо , но и плати сметката (ако ходите на кафе примерно). ;)

Sigrina
11-17-2010, 21:06
Не подарявай нищо :) само ще уплашиш мацката :D

MilanowPz
11-18-2010, 09:53
наи добре ще е да не подаряваш нищо..... ако ьодите на кафе я почерпи :P

NeZaPoznat
11-18-2010, 09:53
Значи хора ще ви помоля да ми кажете дали трябва да се подари нещо на момичето на първата среща и ако трябва какво най често е то :) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Oткъсни едно какво да е цвете по път 8-) ако и хареса и не се намуси - значи те харесва , ако не - муфти те :D

LiRRRa
11-18-2010, 10:42
Не е нужно да й подаряваш каквото и да било, все пак е първа среща само. :wink:
Най-много едно цветенце може, дори и не купено, а откъснато по пътя.

anonymous708973
11-18-2010, 17:45
Глупости. Нищо не й подарявай. И си разделете сметката!

everythingisrelative
11-18-2010, 17:46
само като е видиш вадиш един презерватив от джоба си и и викаш Идвай в нас курво.


Ако дойде значи те харесва ако не, не



:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

magita
11-18-2010, 17:49
Роза? ама не бързай

xdennyx
11-18-2010, 17:49
Последния пост :grin: ..Не го бъзикайте,защото ще го направи..

По темата,ами не е нужно да и подаряваш нещо баш на първата среща.Както казаха може да откъснеш по пътя някое цвете и да и го подариш,ако толкова държиш на подаръка.

izlishna
11-18-2010, 17:53
Не е желателно от първа среща да и подаряваш нещо.. Освен цвете, защото ще я засрамиш, ще и стане неудобно, ще си направи извод, че вече имаш някакни намерения и т.н.

fear4o
11-18-2010, 17:55
Не е желателно от първа среща да и подаряваш нещо.. Освен цвете, защото ще я засрамиш, ще и стане неудобно, ще си направи извод, че вече имаш някакни намерения и т.н.
По-точно и изчерпателно не мисля, че можеш да искаш!

Ssummerjam
11-18-2010, 18:04
Глупости. Нищо не й подарявай. И си разделете сметката! Аха. :)

jghgh
11-18-2010, 18:40
Никакви подаръци, единственото, което ще й подариш, е усмивката ти.

Усмихвай се повече и нека това й е единствения знак, че я харесваш.

Не я хвали, не й казвай колко е хубава, камо ли да се мазниш или пък подаръци.

Ако искаш да й изпратиш интуитивен сигнал, че я харесваш, просто се интересувай от нея, какво обича да прави, говорете за общи теми и интересите й, като не прекаляваш, защото пак ще си проличи. И чифт усмивка. Това е. Без обяснения. Нека се чуди какво точно значи усмивката ти. Бъди свеж.

Никакво мазнене, комплименти, подаръци и пр.
Важно е да си прикриваш чувствата, за да има интрига!

Longview
11-18-2010, 19:05
Честно казано, мисля, че едно цвете, роза примерно, би било добре. В днешни дни много малко момчета се сещат да поднесат цвете на любимото момиче. Все пак това е първа среща, трябва да създадеш впечатление, че ти пука за нея и искаш да я зарадваш. :D
А за сметката, наистина, разделете си я, защото на нея ще й стане кофти и за напред 1) ще настоява тя да я плати, защото се чувства длъжница 2) ще реши, че винаги ти ще плащаш :-D

everythingisrelative
11-18-2010, 19:11
Честно казано, мисля, че едно цвете, роза примерно, би било добре. В днешни дни много малко момчета се сещат да поднесат цвете на любимото момиче. Все пак това е първа среща, трябва да създадеш впечатление, че ти пука за нея и искаш да я зарадваш. :D
А за сметката, наистина, разделете си я, защото на нея ще й стане кофти и за напред 1) ще настоява тя да я плати, защото се чувства длъжница 2) ще реши, че винаги ти ще плащаш :-D

или пък може да кажеш че този път ти ще платиш сметката защото ти си поканил момичето...след това ще и кажеш че когато тя те покани на среща или на кафе тогава да може да е плати тя...

soul1199
11-18-2010, 20:15
на първа среща нищо не й подарявай,на втората среща(ако я харесваш) можеш някакво цвете,но не е задължително

RoSKo0o0
11-19-2010, 07:16
К'ви подаръци, к'ви пет лева? Като си заслужи кучето - тогава!!!

Paramour
11-19-2010, 12:52
Според мен няма нужда от специален подарък.. може би някое малко цветенце/само 1/..
а това за сметката :lol: както решиш.

anonymous708973
11-19-2010, 19:18
Важно е да си прикриваш чувствата, за да има интрига!

Или за да си направи момичето погрешни изводи :?
Направи й сладък комплимент. Не за очите обаче, че е изтъркано.
На мен са ми казвали (не момчета на първа среща, а просто приятели): Имаш пръсти на пианист/Имаш супер мека коса/имаш супер сладка трапчинка.
И трите са ме зарадвали, защото са искрени и неизтъркани. :)

fmzh
11-19-2010, 19:45
Знчи разбиваш касичката и купуваш най-голямата кукла в близкия магазин отиваш и я носиш ;Д

ПС: Сега сериозно някъде пишеше да разделите сметката, тва е най-тъпото, плащай ти или я отави тя да плати ; )

Stotii
11-19-2010, 21:24
Опитай с някой мерцедес или защо не хеликоптер !???? :grin:

Нищо няма да и подаряваш, това е първа среща бе човек, не го стресирай момичето... при втора среща вече да, едно цвете от някоя градинка би я впечатлило (но ако докато откъснеш заветното 1 цветенце прегазиш още 60 няма да и хареса много много).
Относно сметката - плати я ти, дори остави и някакъв малък бакшиш(ако имаш възможност де). Това ще покаже че не си някакъв стисльо, но пък ако е прекалено голям ще се изфукаш, което няма да се хареса на мацето.Ако тръгне тя да плаща, опитай се да го извъртиш смис. "Аз те поканих, нека те почерпя" или пък "на следващата ни среща ще е твой ред ;)". С последното не само отбягваш темата за плащането ами си и уреждаш 2ра среща ;)

Айде Успех с мацето : ))))

Eos
11-19-2010, 21:42
Глупости. Нищо не й подарявай. И си разделете сметката!

DarkGirll
11-20-2010, 05:44
Последния пост :grin: ..Не го бъзикайте,защото ще го направи..

По темата,ами не е нужно да и подаряваш нещо баш на първата среща.Както казаха може да откъснеш по пътя някое цвете и да и го подариш,ако толкова държиш на подаръка.

Мдаа ;-) съгласна съм,.!

Vilencety
11-20-2010, 06:45
Мисля че точно на първа среща, не е нужно да подараваш подарък. По този начин може да я стреснеш и да я накараш да се чувства неудобно. [-X

Li0nesS
11-20-2010, 07:13
Значи хора ще ви помоля да ми кажете дали трябва да се подари нещо на момичето на първата среща и ако трябва какво най често е то :) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Роза...без окраса, просто роза... :)

jghgh
11-20-2010, 08:02
PinkPan7her, дългогодишните ми наблюдения и върху себе си, и върху другите момичета е, че не може да си направиш грешен извод, ако някой те кани на среща. ;) Просто е повече от ясно, защото момчетата не си търсят един приятел в повече и затова излизат с теб. :lol:

И също тоя опит ми е показвал неведнъж, че нещата просто се оакват, когато се стигне до признание на чувства в ранен етап (тип първа среща!).

Леко с комплиментите и максимално изтегляне на разкритието на чувствата.
That's the deal ;]