PDA

View Full Version : ревност?



yeahh
11-17-2010, 21:28
Здравейте. Ето я и ситуацията: имам много чаровна/красива приятелка. Заедно сме от 1 месец, и двамата сме сериозни. Обаче напоследък забелязвам, че тя е обект на внимание от страна на много момчета, които сякаш се побъркват, след като я видят. Не ме разбирайте погрешно, не се заиграва с никого. Тя не е виновна за това, че е толкова привлекателна и никой не може да й устои, всеки втори й иска skype, тел. номер, facebook и прочие. Днес научих, че мой "добър" приятел е казал чувствата си (не на нея), при положение, че знае, че сме заедно и аз бях шокиран. Вярвам й, знам, че не би направила глупост, но започвам много да ревнувам напоследък. Имам й изключително голямо доверие, но въпреки това ме гризе от вътре. Не искам да й показвам много много, че я ревнувам, но ми е много неприятно така. Това нормално ли е? Някакви идеи??

tuzaro
11-17-2010, 21:45
никога не вярвай на жена майна.
дай и ние да видим красотата.

flyingmonkey
11-17-2010, 21:48
Позната история, само, че където аз съм от другата страна на твоя проблем. Да, нормално е. Дай й време, каквото и да правиш в момента, няма да помогне, с времето вече, няма да ти прави впечатление, даже ще ти стане смешно и ще стане доста редовна тема за разговор ;>

Monstre
11-17-2010, 21:54
Не й показвай нон-стоп, че я ревнуваш, не я тормози с излишни въпроси и т.н., защото така има вероятност да прецакаш нещо. Нормално е иначе да си пазиш своето, просто се старай ревността да не измести всичко друго от връзката ви, че тогава става лошо. И евалата, че и ти й вярваш, и тя си държи на теб. Успех!

SmilezZz
11-18-2010, 05:22
Наистина не й показвай редовно,
че я ревнуваш..Иначе нормално е да се
чувстваш така - на твоето място
всеки и постъпил така.. ((: ...И наистина
браво,че и двамата си имате доверие..Това
е най-важното в една връзка..

TheLastAngel
11-18-2010, 13:42
Прекалената ревност разваля връзката. Опитай се да не показваш ревността си често или поне се опитай да си личи по-малко. Щом те "гризе отвътре" значи не и имаш "изключително голямо доверие". Радвай се на времето прекарано с нея и че е само твоя. ;) Всичко др е излизашно :P

Infection
11-18-2010, 14:35
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

RoCkSpOt
11-18-2010, 14:40
Наистина неможе да и имаш доверие ... не казвам че момичето сега ти крушка но просто винаги имай едно на ум ... иначе нормално е да се притесняваш да се пак си е некво неприятно бил съм и аз в такава ситуация ... Само не разбрах ... искат и тел. фацебоок пред теб ли става всичко това ?

deadshadow13
11-18-2010, 17:35
не ги слушай тия филмари момче да ревнува гаджето си е най голямата глупост бе моето момче не че аз съм супер сфаляч и имам супер опит но ти казвам че което е твое е твое и само когато се разхождате из витошка и видиш некой да я заглежда просто се усмихни мазно и го подмини това че е готина и че единствено ти я притежаваш не трябва да ти дава повод за ревност защото на нея и трябва пространсвто а и ако са и сериозни чуствата към теб както ти си отбрлязал в темата то вече напълно махаме нуждата от ревност.

izlishna
11-18-2010, 17:49
Ревнувай я, както казваш сигурно има за какво, но не я притискай и задушавай от ревност, защото тогава нищо няма да е наред.. Щом е с теб значи я интересуваш ти, а не еднаквите и фенчета..

magita
11-18-2010, 17:58
Мда... Ревнуваш защото я мислиш за притежание и че можеш да я загубиш
Ама не и вярвай много много и не се привързвай, че после може да страдаш :]

yeahh
11-19-2010, 17:21
Здравейте отново. Това момче (мой приятел), за който споменах, започнал да й пише по skype. Мен това ме притеснява, смисъл не знам как да постъпя. Не искам да й пише, защото не й пише просто като приятел, а я желае. Грешка ли би било ако предупредя сериозно приятелката ми и й намекна да ги реже веднага при първия намек такива типове? Знам, че тя говори с тях с око на приятел, но те не я гледат така (просто като приятелка). Съвет?

izlishna
11-19-2010, 18:43
Щом тя гледа на тях само приятелски, не я предупреждавай..Нали и имаш доверие..?!

ceballos1990
11-25-2010, 14:49
Старай се да не го показваш личен съвет защото и аз така щях да се прецакам за малко ама се усетих навреме иначе за ревноста "НЕЯ САМО ГРОБА Я ОПРАВЯ" И ще я ревнуваш винаги ,но гледай да е в умерени количества и да не стане така ,че да измести щастието ви

jghgh
11-25-2010, 18:13
Грешка ли би било ако предупредя сериозно приятелката ми и й намекна да ги реже веднага при първия намек такива типове?
О, не, тя не ти е собственост...
По-добре не откачай дотам, ужасно е ;]
Остави я да си се радва на вниманието си. Не се опитвай да я заробваш да ги режела веднага и т.н.

По-добре се запаси с увереност и търпение, т'ва си е твоето момиче.
Тези, които те съветват да не й вярваш, те съветват да се унищожиш с две думи, защото, повярвай ми, ще се изядеш ако непрекъснато имаш съмнения.

Намери златната среда.
Не се дръж все едно тя е собственото ти храстче, което си препикал, защото е ужасно тиранично, но недей и да се правиш, че не забелязваш нищо.
Може да поговориш с нея спокойно, че ти става малко тъпо когато разни типове я закачат.

Според мен работата не е толкова тя да спре да общува с тях, колкото ти да повярваш в нейните чувства и че си единствения за нея ;]

tuzaro
11-25-2010, 18:15
нищо не може да и кажеш майна, ако го харесва повече ше те зареже.