PDA

View Full Version : Добър заздравител!



titinkaa
11-18-2010, 10:04
Момичета,тъй като реших пак да си пусна ноктите,и ги мажа с Масло за нокти на Икаров и със балсам за нокти на Биотрейд,реших че ще ми е нужен и добър заздравител за нокти и не знам кой е много добър,чувала съм за Перфект,едни са доволни други не и за това се чудя какво да си взема.И преди съм ги пускала дълги,но не съм слагала такъв специален заздравител,само с тези две неща ^ ги мажех,пак си бяха здрави,но искам и заздравител да слагам.Та нека някоя от вас,която е пробвала и е била доволна от някоя марка нека ми я каже и ако може и снимка да сложите,за да ми е по ясно какво да търся в козметичните магазини.
Мерси предварително! :)

vagarious
11-18-2010, 10:14
Калциев гел на Перфект.
На мен лично най-много ми помогна, от останалите на Перфект и сравнително бързо си порастнаха. (пу-пу) :grin: :)

psych0
11-18-2010, 10:56
Калциев гел на Импала-бях много доволна от него.
Сега съм стс заздравителя на Пърфект-лилавия,не съм доволна от него.
Препоръчвам калциев гел!

LovelyGirl
11-18-2010, 10:57
Аз съм доволна от Еври :) Също имат и продукт за по-бърз растеж на ноктите, който лично н мен много ми помагаше.Пак е под формата на лак :) (Безсветен с червеникав оттенък, ако не се лъжа).

MegiBoOm
11-18-2010, 11:01
Чела съм добри отзиви за този на Икаров. :)

titinkaa
11-18-2010, 11:13
А да питам момичетата,които писаха за Калциев гел,отгоре слагате ли му цветен лак или се мажете само с гела без никви други лакове?

vagarious
11-18-2010, 11:18
Ами аз лично си слагам цветен лак отгоре, но може и само с него.
Ако се мине 2 пъти - става много сладко млечно бяло и също ми харесва, но не обичам да съм само със заздравител. :)

kalpazanka
11-18-2010, 11:23
Зеленият заздравител Perfect. :)

sHaDy_sOuL
11-18-2010, 16:07
Аз съм доволна от Активен заздравител на Перфект (един с лилав отенък).. Както и от един пак на Перфект с копринени нишки (един бял) :)

katericArofl
11-18-2010, 16:53
Освен ако не си ги изрязала наскоро, са много добре.. не ги барай, не ти трябват по-дълги 8-)

Colouring
11-18-2010, 18:22
В момента ползвам лилавия на Перфект и не съм много доволна,ама това сигурно се дължи на това,че го ползвам отскоро.
Чувала съм,че продуктите на Икаров са добри.Можеш да си потърсиш нещо. :)

titinkaa
11-18-2010, 19:08
На Икаров имам маслото за нокти

anonymous708973
11-18-2010, 19:38
Значи върху калциевия гел мога да слагам лак, тоест, да го използвам като основа? И пак ще си действа?
А това за бързия растеж може ли и то като основа?

Живо ме интересува, защото мразя да съм без лак!

neeDaBosS
11-18-2010, 22:03
лилав перфект.

Sunshin3
11-19-2010, 09:51
да, на Пърфект са хубави :)

Sigrina
11-19-2010, 10:02
Не е хубаво да използваш лак (било то и заздравител) докато използваш балсама на Биотрейд (Макси мисля, че се казваше?).
Иначе след като спреш да го използваш аз лично ти препоръчвам калциев гел. Не знам в Бг кой е най-добрия, момичетата, които го използват ще кажат, но наистина помага.
Има и нещо друго, което маникюристката ми каза - слагаш го днеска и след 24 часа го махаш и се мажеш наново. И така си го сменяш на всеки 24 часа.

titinkaa
11-19-2010, 10:31
Не е хубаво да използваш лак (било то и заздравител) докато използваш балсама на Биотрейд (Макси мисля, че се казваше?).
Иначе след като спреш да го използваш аз лично ти препоръчвам калциев гел. Не знам в Бг кой е най-добрия, момичетата, които го използват ще кажат, но наистина помага.
Има и нещо друго, което маникюристката ми каза - слагаш го днеска и след 24 часа го махаш и се мажеш наново. И така си го сменяш на всеки 24 часа.

Ем знам,че не трябва друго да слагам 1 месец докато се мажа с Максито,ама тоя път се намазах.А тва не го знаех,че на 24 часа трябва да се маха заздравителя,може ли да ми поясниш ква е целта на махане и слагане?!

Sigrina
11-19-2010, 11:04
Ем знам,че не трябва друго да слагам 1 месец докато се мажа с Максито,ама тоя път се намазах.А тва не го знаех,че на 24 часа трябва да се маха заздравителя,може ли да ми поясниш ква е целта на махане и слагане?!
И аз не го знаех, но ми го каза маникюристката ми. Ама то се отнася само за калциявия гел, не за заздравителите. И се прави, защото ноктите си поемат 80-90% от калция в гела през първите 24 часа. След това вече почти не остава какво да "черпят" от него, или нещо от тоя сорт. Не знам колко е истина де, може и да ме е излъгала :D ама аз я послушах и доста бързо ми се възстановиха ноктите :-)

titinkaa
11-19-2010, 11:11
Ем аз съм си сложила ся калциев гел,значи след 4-5 часа трябва да го махна по тая логика за 24-те часа.

UniCoWN
11-19-2010, 12:40
Зеленият заздравител Perfect. :)

Доста заздравители съм ползвала и до сега от този съм най-доволна
Perfect 3 in 1 :) /зеления/
Ако вземеш калциев гел, по-добре на Импала.
Иначе другите перфект не са кой знае какво, от лилавия не бях доволна /active hardener/, един розов /strong hardener/ също не помогна много, калциевия им гел и той, ии забравих какво още съм ползвала на перфект но 3в1 rlz :P

Minerva
11-19-2010, 15:05
Единственото нещо от което аз съм доволна и ми е помогнало е заздравителя на Mavala scientifique . Не стои като лак попива в ноктите и се нанася най-много 2 пъти седмично - супер икономичен е. И никакъв лак докато го използвам.

marin4itu
11-19-2010, 16:39
До организъм си е. Един заздравител на едни помага, а на други не. Пробвай и ще разбереш кой ти помага на тебе.

anonymous708973
11-19-2010, 19:53
Ем знам,че не трябва друго да слагам 1 месец докато се мажа с Максито,ама тоя път се намазах.А тва не го знаех,че на 24 часа трябва да се маха заздравителя,може ли да ми поясниш ква е целта на махане и слагане?!
И аз не го знаех, но ми го каза маникюристката ми. Ама то се отнася само за калциявия гел, не за заздравителите. И се прави, защото ноктите си поемат 80-90% от калция в гела през първите 24 часа. След това вече почти не остава какво да "черпят" от него, или нещо от тоя сорт. Не знам колко е истина де, може и да ме е излъгала :D ама аз я послушах и доста бързо ми се възстановиха ноктите :-)

А мога ли да слагам лак върху него?

Sigrina
11-20-2010, 16:53
Не знам, ама май не :D
Ще я питам като ходя :Ь аз не слагах :)

vagarious
11-20-2010, 17:39
Ем знам,че не трябва друго да слагам 1 месец докато се мажа с Максито,ама тоя път се намазах.А тва не го знаех,че на 24 часа трябва да се маха заздравителя,може ли да ми поясниш ква е целта на махане и слагане?!
И аз не го знаех, но ми го каза маникюристката ми. Ама то се отнася само за калциявия гел, не за заздравителите. И се прави, защото ноктите си поемат 80-90% от калция в гела през първите 24 часа. След това вече почти не остава какво да "черпят" от него, или нещо от тоя сорт. Не знам колко е истина де, може и да ме е излъгала :D ама аз я послушах и доста бързо ми се възстановиха ноктите :-)

А мога ли да слагам лак върху него?

Ами не знам, но аз никога не съм оставала само със него - винаги съм се лакирвала и пак си порастнаха и заздравиха сравнително бързо, в сравнение с преди. :) :-o