PDA

View Full Version : Приятели...



BimblesS
11-18-2010, 10:06
хора кажете ми как да спечеля приятелството на някой? често се запознавам с много и различни хора но те си остават просто познати. аз имам три приятелки . всяка от тях има много приятели повечето и аз ги познавам но немога да намеря начина чрез който да се сприятеля с тях :(

GossipGirl89
11-18-2010, 11:42
Приятелство не се печели толкова лесно, а и в днешно време вече много рядко се намират хора, които да се похвалят с истински приятели... Повечето си мислят, че имат такива, но накрая се убеждават, че са били просто познати или интересчии... Приятелките ти може да познават много хора, но това далеч не означава, че всичките са им приятели. За да ти стане някой истински приятел трябва най-вече да имате еднакви интереси или просто мненията ви да са допирни по различните теми... След това трябва да се убедиш, че можеш напълно да разчиташ на тоя човек и да знаеш, че никога няма да те предаде, каквото и да става... Но както казах вече - в днешно време такива хора рядко се срещат. Аз съм сменила толкова много компании и "най-добри приятелки", че накрая сама се убедих, че истински приятели няма. Правя-струвам гледам да не споделям всичко и да си гледам и мойте интереси, за да не страдам един ден от предателства

a1a2b3v
11-18-2010, 17:24
Много просто, намираш си общи теми с хората (може и в скайп ама не е най-добрия избор), с които искаш да се сприятелиш после ги питаш да излезнете някъде и така нататък... не е сигурно че всички ще ти станат приятели, ама това не пречи да опиташ да излизаш с повече хора.

П.С. Като не можеш да си намираш приятели как си се сприятелила с тези момичета, че ми е интересно? Брей докъде стигнахме...ама така е като стоиш само пред компа вместо да излизаш.

Ssummerjam
11-18-2010, 17:48
Нормално е повечето хора, с които контактуваш да са ти просто познати. Не се сприятеляваш с тях, защото имате различия в ценностната система, а не защото не можеш да създаваш приятелства и си необщителен.

magita
11-18-2010, 19:44
. За да ти стане някой истински приятел трябва най-вече да имате еднакви интереси или просто мненията ви да са допирни по различните теми...


Не съм съгласна... с най-добрата ми приятелка нямаме толкова еднакви интереси, нито пък сме съгласни една с друга. Но пък точно това е приятелството да ти кажат къде бъркаш, а не да се съгласяват веднага с тебе.... ;)

juveteam
11-18-2010, 20:33
Има разлика м/у ПРИЯТЕЛИ и ПОЗНАТИ!!!

SmilezZz
11-19-2010, 08:21
Наистина приятелството се гради с време..
Не става днес да сте се запознали,а от утре вече
да сте приятели..Просто това е невъзможно..
- Понякога,за да изградиш едно приятелство,
са ти нужни доста време,понякога дори и години,
но пък накрая това ще бъде наистина истинско
приятелство..
- Поговорете си повече,излизайте заедно...
Споделяйте си тайни и тем подобни..Няма правила
как да се сприятелиш..Важното е да БЪДЕШ СЕБЕ СИ !!!

SmilezZz
11-19-2010, 08:24
Има разлика м/у ПРИЯТЕЛИ и ПОЗНАТИ!!!
....че никой не е казал обратното..
Приятел е едно "понятие",познати - друго..
То си е логично,де..