PDA

View Full Version : Имам кръв в изпражненията :(



umorena
11-18-2010, 11:57
От около месец имам кръв в изпражненията и по тоалетната хартия след забърсване.Кръвта не е много ,но пък не е и прекалено малко.Светла е на цвят,не е съсирана.Знам,че може да са хемороиди,анална фисура,възпаление на червата,,та чак до рак на дебелото черво.Не отидох на лекар,не искам и да ходя. Sad Sad Много ме е страх от самия преглед.Иначе не ме боли,докато се изхождам.Не ме боли и през останалото време.Мисля ,че може да се е получило от нередовния режим на хранене ,който имам (ям само ,когато ми се яде) ,или от това ,че често имам запек,или от това че ходя през 4,5 дни по голяма нужда на тоалетна,а понякога са и повече.Възможно ли е да е от това според вас?
Знам,че не сте лекари,но нали все пак затова има такъв раздел.
Притеснена съм ,но не искам да посещавам лекар.Хем ме е страх,хем ме е и срам Sad

Пуснах темата си и тук,защото Д-р тийн също може да ми помогне с нещо.

xoxi
11-18-2010, 14:27
Д-р Тийн от много време не влиза тук.
Не очаквай да получиш по различен съвет от този да отидеш на лекар. Това е най-доброто решение. Не се бави, защото може да е нещо наистина сериозно. Заради единият му срам и страх, можеш да си навлечеш някой сериозен проблем. Не си първият човек с такива проблеми, няма и да си последния. Не мисли за срама, а само за здравето си.

everythingisrelative
11-19-2010, 19:12
ти от каде знаеш че в лайното ти има кръв да не би да си го стискал :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: