PDA

View Full Version : Фен тема: Hellcats



mokka
11-18-2010, 13:45
http://img.zamunda.net/bitbucket/hellcats_s01.jpg


Съсипана и без голям избор, Марти разбира, че единствения начин е да си спечели място в легендарния мъжоретен състав на Лансър - "Hellcats", благодарение на което получава и стипендия. Преди тя е била изграваща звезда по гимнастика в гимназията, но е напъснала последната година, но Марти знае, че е достатъчно атлетична и може движенията, които са нужни на отбора. Когато се явява на прослушването тя ги изумява и успява да си осигури място в този нов свят на дружба, престувки и състезание, което се състои на музикалната сцена на Мемфис.

Новата съквартирантка на Марти е Савана Монро, която е капитан на "Hellcats". Досега Савана е водила спокоен живот. Тя е била обучавана у дома от нейните религиозни родители. За Савана найната вяра е важна, но тя е и запален състезател и харесва ролята си на капитан на отбора.

Заобиколена от всички тези нови хора, Марти се чувства късметлийка, че има поне една позната физономия - Дан Пач, който е нейния най-добър приятел от първи клас. Той все още живее с родителите си и работи на доковете като механик. Въпреки че никога не е усещал, че има нужда да ходи в колеж, Дан е много добър в правенето на документални филми и никога не е без камерата си.


Е, гледа ли го някой? Аз го започнах, защото случайно попаднах на трейлъра и взе че ми хареса. Пък и досега сериал на CW не ме е разочаровал.

LaffyTaffy
11-18-2010, 17:41
Изтеглих си преди време няколко серии - не успя да ми задържи вниманието... :?

Colouring
11-18-2010, 17:50
Фенка! :)
Харесвам го сериалчето и го следя с интерес.Някак разтоварващо е и приятно. (:
Любимка ми е главната героиня-Марти.

minionka
11-18-2010, 19:56
Сериала е уникален!! ДаннН :-) :-) :-)

Pattett0
11-19-2010, 13:57
.. Ами фенка неможе да се каже :-| .. но го гледам доста зарибяващо е \:D/ , но за съжеление нямам достатъчно време , за да го гледам .. на два - три дни 1 епизод :( .. и все пак Гледайте го интересно е :) ..

kuklichka_bg
11-21-2010, 16:04
1 серия гледах и до там 8-)