PDA

View Full Version : Дали ме харесва и каквода правя..



LittleCrazyOtaku
11-18-2010, 16:10
Зравей д-р Тийн. На 13г. съм и в класа ми има едно момче което много харесвам. С него постоянно се закачеме и се бием (на шега разбирасе). Всичките ми приятелки мислят че ме харесва, защото постоянно ме закача, а навсякъде казват че момчетата така показват че харесват някое момиче. Знам за този факт, но все пак не мисля че ме харесва и не знам какво да правя.. срам ме е да му кажа понеже може да ме отреже и освен че тотално ще се изложа ще загубя и чудесна възможност да се закачам с някого понеже на мен това ми е страст :-D . Моля те дай ми съвет.. 8-[

П.П.: Сри ако имам правиписни грешки :)

Paramour
11-18-2010, 17:56
Ами кажи му.. предполагам, че те харесва, щом и ти го харесваш-опитай, а пък може и нещо да се получи :)

zloffy
11-19-2010, 17:33
ами подкажи му , че го харесваш ,, ама не му казвай .. щот .. ами сега ти си го познаваш .. ама не го знаеш какъв е .. все пак е момче и те гледат на нещата под друг ъгъл ,, някой път го взимат и на майтап и .. :!: .. по-добре само му намекни :) и виж дали ще продължи да се закача и да ти прави намеци :P :)

MegiBoOm
11-19-2010, 17:46
Ами кажи му.. предполагам, че те харесва, щом и ти го харесваш-опитай, а пък може и нещо да се получи :)

=;

AniBG
11-19-2010, 17:53
Чакай, ти каза, че да се биеш ти е страст!?!? :-o Ами ако и на него му е страст!?? :o Споко, това са само предположения! :-D А сега сериозно... - горе ти казаха основното, но и според мен трябва да му кажеш направо - друг начин да разбереш със сигурност няма! :?

Kattichka
11-19-2010, 18:07
На 13 сте Ъ ;? Държите се меко казано..лапешки 8-) По скайп-майп не си ли пишете.. поне там може да не те е срам толкова.. незнам..и все пак аз не съм на мнението на другите,за мен е важно момчето да направи първата стъпка..така де..той да ти каже,че те хрс,не ти на него :D Намеци му е майката ,в тоа случей 8) :P

LittleCrazyOtaku
11-27-2010, 14:18
Относно тва дето AniBg каза, всъщност аз съм малко на момчешкия акъл и се бия само кат харесвам някой, но мисля че пак може да се каже че ми е страст :D . Колкото до Kattichka, да пишем си по скайп, но там да му кажа.. не ми се струва одачно.. а и и аз мисля кат тебе че тр момчетата да правят първата стъпка ;-) . Тенкс за съветите. Ще помисля какво да направя :) .

trol0
11-28-2010, 22:19
Вземи една брадва и го заколи!!!!!!!!!

AliveBG
11-29-2010, 10:06
Перфектен съвет от трол0 :razz:

sweetlifesweet
12-01-2010, 18:27
удари го по чутората и после го погали :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: сега сериозно другите са прави понеже вече и аз сам на 13 но ти си занеш най добре